Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

 
 
Alati tema Display Modes
Star 18.05.2023, 12:33   #11
zokabeli
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 05.04.2011
Postovi: 14
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvaljeno 2 puta u 1 Postu
zokabeli befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Mi smo muzicari krivi za sve ...Cutimo , krijemo neke nedostatke , ne pricamo javno o tome , ne vrsimo pritisak na proizvodjace ...Retko ko je realan i iskren pa sad da kaze Event je top u tom i tom segmentu kao sto se i cuje da fabrika opasno radi ali nula bodova je tu i tu sramota za toliki novac sta su uradili i sta daju i sta nude ..To je isti slucaj i sa Korgom ...Samo pisu kako je opasna klavijatura kao da se stide da su prevareni od velikih manipulatora i prevaranata ....A zbog cega je to tako ? Sve sto vredi treba istaci ali sto nije dobro treba pisati javno o tome , vrsiti pritisak i traziti da se to resi i popravi i da se top modeli izdvajaju po svemu od slabijih modela ...Bas kao sto su velike razlike i u ceni ...Ovde to odavno nije slucaj ..Pa 700 radi skoro kao pa 4x preveo sam svoj set i onda se covek pita zasto pa 5x kosta toliko i u cemu je razlika ? Mislim ima razlike sad pisem pod utiskom neke stvari ali ko razume shvatice ..U novcu je velika razlika a sa istim setom cik neko od obicnih slusalaca da kaze koja je koja klavijatura i koja bolje svira ....Pa 700 sada trenutno ima brzi searc od pa 5x i to duplo ....Brzi odziv ispada da sam pre preveo set sa pa 4x i mogu da radim a na pa 5x prevodim set dva meseca i ne radi mi sve kao sto sam imao ..neke ritmove nije ni video ni konvertovao , nemam terce koje sam imao itd itd ..a da ne pricam rad u recordu koliko su sjebali ...Sramota i bruka ..Samo peticija i tuzba !

Promijenjeno od zokabeli (18.05.2023 u 12:35 sati)
zokabeli je offline   Reply With Quote
 

Favoriti

Oznake
firmware, korg, pa5x, update


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 01:27


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije