Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Kompjuteri I Produkcija > IT Sektor

IT Sektor Sve o digitalnim tehnologijama koje ne mogaju biti usko vezane za muziku

 
 
Alati tema Display Modes
Star 14.02.2013, 17:04   #1
yamahapassion
Moderator
 
yamahapassion's Avatar
 
Registrovan/a dana: 13.07.2008
Postovi: 1.307
Downloads: 4847
Uploads: 19
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 133 puta u 121 Postova
Instrumenti: Korg PA 4X 61
Interesi: muzika
yamahapassion befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Narezivanje windows 7 pomoc...

Pozdrav drustvo, imam jedan problem u vezi eventualnog narezivanja windowsa 7 na DVD. Posto imam u kompu 32bitni win 7 resio sam da ga zamenim 64bitnom verzijom. Nasao sam jedan win 7 64 koji mi odgovara (neku all in one verziju), ali je problem u tome sto kada hocu da narezem .iso fajl, izbaci mi da necu imati dovoljno mesta na DVD-ju i nece da reze. Da li postoji neka opcija da se taj windows moze narezati na dva DVD-a, ili bas moram da se bacim u potragu za DL DVD-om? Iskreno, ne znam ni gde bih ga nasao... Probao sam takodje prebaciti windows i na usb stick, posto imam jedan od 32gb, i uspeo pomocu programa win to flash, ali kada sam hteo da pokrenem instalaciju u kompu, usao u bios da izaberem boot device, izbacio mi je jedno 4 usb varijante, i nemam pojma koja je koja, tako da ni na taj nacin nisam uspeo. Ako neko ima neki savet kako da resim ovo molio bih da mi odgovori. Hvala unapred.
__________________
DOK NE PROBAM LAVETINU ZA MENE JE PRASE CAR ZIVOTINJA!
yamahapassion je offline   Reply With Quote
 

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 02:13


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije