Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Tema zaključana
 
Alati tema Display Modes
Star 15.01.2011, 20:19   #81
makso68
Odomaćeni član
 
makso68's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.01.2009
Mjesto: Prijedor
Godina: 55
Postovi: 668
Downloads: 878
Uploads: 28
Rekao HVALA: 37
Zahvalili mu 106 puta u 97 Postova
Instrumenti: klavijature i gitara
Interesi: Ribolov
makso68 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od gega Pokaži Post
@Laser
Ne verujem da je u Nemackoj ikada bio skuplji pa 800 za 1000 Eura.....male razlike je uvek bilo ali ne i 50 % Sve kupujem iskljucivo u Nemackoj pa pratim deshavanja.

@makso
Dobro nam doshao
Hvala druže.Pozdrav!
makso68 je offline  
Star 15.01.2011, 22:53   #82
Burli
Ovaj baš voli da kuca
 
Burli's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.12.2007
Postovi: 364
Downloads: 57
Uploads: 0
Rekao HVALA: 19
Zahvalili mu 22 puta u 19 Postova
Burli befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od korg18 Pokaži Post
pazite da me ko ne pogresno svati,vec sam prodao pa2x jaranu komsiji ,cekam da izadje i odma je uzimam,stim u bosnu nece doc dugo dok vec ona ima u prodaji tamo vani vec mjesec dana,a u bosnu cemo se nacekat da dodje i bice malo skuplja neg sto mislimo,ali staces dok je i nas bic svega dok nas nema nece biti nista toje tako nek se ono ima posla i nek se svira a nebitne su klave pozz i hvala onima koji mlo razumiju,ipak novo je novo pa sta bude pozzz za sve.
Dodato:
zaboravih jos nesto u vezi tezine,tezina 15 kg je veoma pogodna za transpont,sto znaci da e kvalitet vec ispod 11 kg to malo otpada od mene neznam za druge eto toliko,bolje piti vrucu vodu,neg lizat led,moramo na novije doba.

Pretpostavljam da se i muzikom baviš na način na koji pišeš???
Ako sam dobro shvatio, a čitao sam post više puta, ti si već prodao Pa2Xpro da bi kupio Pa3X koji tek treba da stigne u Bosnu u nekom doglednom periodu?

Ja i dalje ostajem pri mišljenju da nas "gule" ovi proizvođači aranžera!
Za par hiljada eura nam prodaju klavijature sa 128, 256 ili evo sada i 512MB RAM memorije dok recimo jedan obični USB sa 4Gb košta tričavih 7-8 eura.
Ili nam prodaju novu klavijaturu kojoj vrlo brzo počnu da pregorjevaju led diode, tasteri kao nekada na tetrisu, loše dirke i još mnogo drugih zamjerki bih mogao naći...
Ali kao što stara izreka kaže: "Dok je ovaca biće i šišanja" tako i ja sebe zamišljam sa Pa3Xpro(čekaću ga dok izađe) na crnom Spyder stalku...
__________________
Ibro nije htio para, Ibro će vazda bit' fukara,-neki odmah počeše da blate Ibrin lik, al' samo prava raja je znala u čemu je trik: Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je "defakto" umjetnik! Svaćaš???
Burli je offline  
Star 15.01.2011, 23:19   #83
Sale-roland
Drugar foruma
 
Sale-roland's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.02.2010
Mjesto: Beograd
Postovi: 72
Downloads: 145
Uploads: 9
Rekao HVALA: 6
Zahvalili mu 5 puta u 5 Postova
Instrumenti: pa2x pro
Sale-roland befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard re

Covek je tamo na jednoj od prezentacija rekao "Bice dostupan od maja ove godine",ako se ne varam + racunajte na to da ovi nasi uvek malo kasne,znaci tamo jul-avgust-septembar
Bar tako ja mislim,sada ko zna...
Sale-roland je offline  
Star 15.01.2011, 23:22   #84
sstipa
Vredan član društva
 
sstipa's Avatar
 
Registrovan/a dana: 13.04.2010
Mjesto: Sremska Mitrovica
Postovi: 161
Downloads: 355
Uploads: 4
Rekao HVALA: 22
Zahvalili mu 20 puta u 17 Postova
Instrumenti: Korg Pa 900 , Harmonika- Paolo Soprani
sstipa befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
sstipa pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

Pozdrav svima - neznam dali je neko napisao cenu ali sad sam upravo naisao na tu informaciju i kazu da je preporucena cena od Korga 3400 € pa ko moze nek izvoli
sstipa je offline  
Star 15.01.2011, 23:47   #85
korg18
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 08.04.2009
Mjesto: Tuzla
Postovi: 294
Downloads: 1848
Uploads: 26
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 37 puta u 35 Postova
Instrumenti: Korg Pa1x,2x,Triton Extreme
Interesi: Muzika
korg18 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard korg18

Burli ,da prodao sam pa2x koji sam skoro uzeo prodao sam ga za 2300 eura posto je nov toliko sam ga prodao a platio sam ga 2600 eura,nebi nikog da lazem ali takomije kako mi je,medjutim pored toga imam korg pa1x korg extreme da ne nabrajam dalje imam jos ali to su sice od klava,meni se ne zuri,cekacu da korg stigne i kad stigne ostajem na njemu dok sam ziv,jer mislim slijedeca generacija ce biti da ce samo svirat ti ga pogledas ocima on svira sto hoces hehehhe malo sale,ali tako je,da se ko ne cudi,imao sam dvije pa800 opeko sam se tu podobro,pa50,pa80 pa sada ove navedene,nadam se da ce me iko malo razumijeti na sta mislim nadavo sam se para i uvijek sam bio u minusu,nije lako zaraditi toliko novac valja dobro oznojit znate vec sta da se ne izrazajem izvinite ali tako je,malo sam gledao po njihovim forumima,to je natjecanje izmedju tyrosa 3 i 4,mada pa3x nemoze ni opepelit tyrosu 3 kamoli 4,to je vec neko spomenuo ovdje eto toliko puno pisem ali da objasnim onima koji misle da sam mozda lud ili budala eto hvala na razumu svima i sve najbolje nek nam bog bude na pomoci pozz i uzivajte.
korg18 je offline  
Star 16.01.2011, 00:08   #86
bokivelik
Donator
 
bokivelik's Avatar
 
Registrovan/a dana: 15.04.2009
Mjesto: H 68° L 51
Godina: 41
Postovi: 193
Downloads: 684
Uploads: 11
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 32 puta u 27 Postova
Instrumenti: KORG PA4
bokivelik befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
bokivelik pošalji poruku preko MSN messengera bokivelik pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard ....

Lepa sprava ovaj PA3 nemam reci. Ja bih je tako posedovao!
__________________

"Nemorate biti bolji od drugih budite samo najbolji sto mozete"



bokivelik je offline  
Star 16.01.2011, 01:14   #87
negovan
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 08.07.2009
Mjesto: Kacarevo
Postovi: 178
Downloads: 498
Uploads: 20
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 32 puta u 30 Postova
Instrumenti: korg Pa3x i dallape
negovan befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Sacekajte da ga probamo, pa onda komentarisite da li moze da se poredi sa ovim ili onim. Do skoro su se poredile tyros 3 i pa2x, sada odmah poredite pa3x i tyrosa 3 i 4, a skoro sam bio u mitrosu, i rekli su da sa 4 nema nekog napretka u odnosu na 3. Svako ima svoj ukus, tako da ko da poredimo bmw i mercedes. Videcemo....
negovan je offline  
Star 16.01.2011, 01:34   #88
Sale-roland
Drugar foruma
 
Sale-roland's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.02.2010
Mjesto: Beograd
Postovi: 72
Downloads: 145
Uploads: 9
Rekao HVALA: 6
Zahvalili mu 5 puta u 5 Postova
Instrumenti: pa2x pro
Sale-roland befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard RE

Bas tako kao sto rece kolega...to je kao da biras...audi,bmw,mercedes....sta god da izaberes ne mozes da pogresis ...meni je drugar dupe pomerao kada sam kupovao,"Sto nisi tyros,kakav crni korg"...fazon je samo sta ko voli...i jedan i drugi su fantasticne sprave i tu je mrtva trka,tyros zvuci kao najbolje izmiksan CD dok korg ima taj sirov zvuk zivog benda...da ne idem off T. i pocinjem vecitu raspravu...
Kako god,sve su to extra masine i sve su dobre!!!!
Sale-roland je offline  
Star 16.01.2011, 03:15   #89
Ace
White Noise
 
Ace's Avatar
 
Registrovan/a dana: 20.08.2009
Mjesto: Skopje, Makedonija
Godina: 33
Postovi: 1.693
Downloads: 1229
Uploads: 32
Rekao HVALA: 15
Zahvalili mu 367 puta u 330 Postova
Instrumenti: Korg
Interesi: Muzika, Informatika, Matematika, Fizika, Elektronika...
Ace ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

@LAsER

Naslov je promenjen, ovako je i bolje. Meni i nije bilo bas jasno sto si stavio "Musickant" u naslovu al nema veze.

Sto se tice oscilatora ja i dalje ostajem pri tome da nije povecan broj, ako si voljan posalji mi link na PP ako ne, nema veze ... bitno je da ima novo
__________________

Evil is just a point of view

Ace je offline  
Star 16.01.2011, 03:33   #90
LAsER
Ovaj baš voli da kuca
 
LAsER's Avatar
 
Registrovan/a dana: 21.05.2008
Mjesto: Tuzla
Godina: 37
Postovi: 309
Downloads: 5444
Uploads: 3
Rekao HVALA: 8
Zahvalili mu 38 puta u 32 Postova
Instrumenti: Korg Pa600, Roland PC MK II + Kontakt 5
LAsER befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

@acekorg: hvala na ispravljenom nazivu. A za oscilatore, sorry moja greška! Pogrešno sam pročitao informaciju za razloge zašto će bolje zvučati boje na pa3x u odnosu na pa2x pro. Dakle nije se odnosilo na broj oscilatora, broj je ostao isti kao kod Pa2x Pro, 120.

@sstipa: Gdje? I ako je korg to preporučio kao što rade na svojoj stranici "Pa2Xpro
Euro 3.569,-
Unverbindliche Preisempfehlung" zna se kolika je cijena Pa2x Pro kod prodavača. Tako da ako je ta cijena preporučena a ne definisana, onda se može očekivati niža.

Pozdrav.
__________________
LAsER 2000-2013
LAsER je offline  
Tema zaključana

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 19:22


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije