Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Svaštara

Svaštara Pravo mesto za sve ono što nema svoje mesto...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 24.04.2013, 13:06   #21
neutral
Vredan član društva
 
neutral's Avatar
 
Registrovan/a dana: 27.03.2005
Postovi: 128
Downloads: 1265
Uploads: 15
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
neutral befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Pojavio se danas oglas na KupujemProdajem gde se prodaje Korg Pa 800 sa stalkom, torbom... itd. Clan se danas registrovao i pise da je iz Kraljeva. Mozda je to ta klava???
neutral je offline   Reply With Quote
Star 24.04.2013, 13:53   #22
NeX007
Vredan član društva
 
NeX007's Avatar
 
Registrovan/a dana: 31.05.2008
Mjesto: Vojka
Godina: 35
Postovi: 141
Downloads: 677
Uploads: 1
Rekao HVALA: 12
Zahvalili mu 26 puta u 16 Postova
Instrumenti: Yamaha Montage 6
Interesi: Muzika
NeX007 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
NeX007 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ko zna... ceo slucaj je prijavljen policiji i oni ce pokusati da mu udju u trag. Iskreno se nadam da ce biti uhvacen pre nego sto jos nekog osteti.
__________________
-K O R G M A S T E R-
NeX007 je offline   Reply With Quote
Star 24.04.2013, 18:08   #23
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Mogu zamislist sta bih mu drug Nesa uradio kad bih mu ukrao njegov Roland BK 5,da ga uhvati
zeljko je offline   Reply With Quote
Star 24.04.2013, 18:16   #24
neutral
Vredan član društva
 
neutral's Avatar
 
Registrovan/a dana: 27.03.2005
Postovi: 128
Downloads: 1265
Uploads: 15
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
neutral befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ma ko ce da krade Rolanda
neutral je offline   Reply With Quote
Star 24.04.2013, 22:48   #25
mirandess
Odomaćeni član
 
mirandess's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.09.2010
Mjesto: Mostar
Postovi: 682
Downloads: 677
Uploads: 7
Rekao HVALA: 117
Zahvalili mu 103 puta u 95 Postova
Instrumenti: Korg PA4x, Amati Clarinet b. Casio Ctk 531, Nord Electro 6D, Musicman Luke3 :)
Interesi: Sviranje
mirandess befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mirandess pošalji poruku preko Yahoo! messengera mirandess pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Citat:
Originalno postovano od NeX007 Pokaži Post
https://www.youtube.com/watch?v=BfZB7KXpOiM

to je taj!

i sama svirka mu je prevara...
AHhahahahahaha ali pazi na 3:17 kako prekopcava mikrofon ono ko fole na bezicni a pjesma se sama "od sebe" pjeva XD hahahahahaahha aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Bruke ove majko mila!
__________________
Tko svira notalno, propao je totalno
mirandess je offline   Reply With Quote
Star 24.04.2013, 23:14   #26
dekipa
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 09.03.2007
Postovi: 194
Downloads: 487
Uploads: 19
Rekao HVALA: 5
Zahvalili mu 21 puta u 16 Postova
Instrumenti: Korg pa 500
dekipa befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
dekipa pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Drugari, evo da se ja nadovezem na ovu temu, ja neznam da li je ovo od pre neki dan da je ovaj to uradio.Mene je proslog meseca, tacnije 12.03 zavrnuo, prodao mi je pa 800 i dosla mi je policija posle 5 dana i rekla mi je da je ukradjena klavijatura i uzeli mi je.E sada ova prica se poklapa, posto je on tako i odradio kolegu iz Pozege koji je odneo kod njega opremu i mene zvao da mi proda, posto sam ja postavio oglas na kupujem prodajem da trazim pa 800 da kupim.Otisao sam u Cacak, na klavijaturi serijski broj, nista nije odlepljeno, dao mi je fotokopiju licne karte sa urednim pecatom iz mup-a Beograd i potpisom, znaci original pecat, nije fotokopija.Napisali smo ugovor, potpisali i oj drug kao svedok...
Ali eto i jos jedna informacija, nije on samo mene odradio, prosle godine je zavrnuo cetiri muzicara, dvojicu iz Cacka, jadna od njih je izvesni Dragan Kengur, cuo sam se sa covekom, nekog momka iz Kragujevca i nekog decka e sada dal je iz Panceva ili Pozarevca, nisam siguran.To mi je ispricao Dragan iz Cacka, od svih je uzeo, tj iznajmio ozvucenje i to isto prodao ... Sada u mom slucaju, tu je toliko da kazem nebuloze...mene su nasli kao satra upisao mi neko registarski broj tablica, to je policijska prica.Pa ljudi moji, ako mi verujete ja do tada nisam znao koji je moj registarski broj automobila, pa jos ce neko nekom da upisuje registarske brojeve...Dalje necu da pisem, posto kao sto sam i napisao gore ako me policija ne opravi i pravosudje, niko nece...Rekli su mi da jedino tuzbom mogu da vratim pare ali on nema odakle da da, a nesto i ne mogu da napisem, neke policijske nebuloze...I jos jedna interesantna stvar, a i jos dve, on je za dva ista dela dobio dve uslovne kazne, igrom slucaja ja sam radio u jednoj drzavnoj instituciji 12 godina i ne bi tako trebalo da ide, kada prvi put napravis delo, moze da ode na uslovno, stim sto te osteceni privatno tuzi a drzava te ganja po sluzbenoj duznosti i ti dobijes uslovno, ali!!!! Kako on moze dobiti dve uslovne za isto krivicno delo, pa valjda kada ponovi isto krivicno delo nema drugi put uslovno, a i tuzioc u Cacku se izjasnio za tesku kradju, mene nige nije spomenuo za prevaru, a kradja i ne moze da bude zato sto je taj kolega odneo kod njega u stan, nije ovaj skocio preko prozora i ukrao mi opremu, znaci po tome je da je i on prevaren i ja...Dosta je vise, da ne otvaram staru ranu, ali ovo cisto da vam napisem braco, ako i nedaj Boze dodjete u toj situacije nemojte mnogo da se oslonite na pravdu...dalje necu da jem goM.a, ovo sa meko M sto kazu Leskovcani

Promijenjeno od dekipa (24.04.2013 u 23:20 sati) Razlog: Dopuna teksta
dekipa je offline   Reply With Quote
Star 24.04.2013, 23:25   #27
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od mirandess Pokaži Post
AHhahahahahaha ali pazi na 3:17 kako prekopcava mikrofon ono ko fole na bezicni a pjesma se sama "od sebe" pjeva XD hahahahahaahha aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Bruke ove majko mila!
I to ono hladnoAli ima covjek oko kad su rijec zenske..Vidio kako se mala topi dok pjeva i pridje joj,samo njoj da pjevaNije samo prevarant muzicar vec i zenskaros izgleda i ovo bih mogla biti jedna dobra informacija za policiju,da je zenskaros
zeljko je offline   Reply With Quote
Star 24.04.2013, 23:36   #28
dekipa
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 09.03.2007
Postovi: 194
Downloads: 487
Uploads: 19
Rekao HVALA: 5
Zahvalili mu 21 puta u 16 Postova
Instrumenti: Korg pa 500
dekipa befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
dekipa pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

I jos ovo da napisem, ako je ovo slucaj od pre mesec dana kada je uzeo od decka iz Pozege, onda je klavijatura i oprema vracena kolegi a ako je ovo nesto novo, e pa onda neznam gde se krio svo ovo vreme, posto je na poternici od 19.03.
Neznam sta da kazem samo da vas pozdrav i sve najbolje!

Promijenjeno od dekipa (24.04.2013 u 23:38 sati)
dekipa je offline   Reply With Quote
Star 25.04.2013, 17:03   #29
harepa50
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 28.05.2008
Mjesto: Preko sedam mora
Postovi: 824
Downloads: 1025
Uploads: 5
Rekao HVALA: 39
Zahvalili mu 62 puta u 54 Postova
Instrumenti: KORG pa50,Futura nordiska piano,Classico gitara,Weltmeister Stella
Interesi: Muzička i video produkcija,razglasi,rasvjeta,stage
harepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblick
Standard

Tom samo batine mogu pomoći da se dohaviza! Ako budete imali kakvu informaciju da se odlučio prebacit malo na Sarajevo ili neko mjesto bliže Sarajevu, molim Vas da mi javite, da ga ja navučem, ovdje se neće baš dobro provesti.
harepa50 je offline   Reply With Quote
Star 22.05.2013, 12:55   #30
aleksandar031
Odomaćeni član
 
aleksandar031's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.03.2008
Mjesto: Bajina Basta
Postovi: 600
Downloads: 3636
Uploads: 62
Rekao HVALA: 19
Zahvalili mu 62 puta u 57 Postova
Instrumenti: Ketron Audya 5 SSD - JuziSound
aleksandar031 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
aleksandar031 pošalji poruku preko MSN messengera
Ausrufezeichen

U Kg-u se pojavio pevac koji se predstavlja kao Bogdan Kovacevic, navodno nedavno dosao iz UK-a. Prica kako ima brdo kontakata, ozbiljne svirke i treba mu klavijaturista. Bio je jako uporan da kolega ide s njim u Cacak na snimanje neke tv emidije, nudio 10000 po snimanju. Strasno se protivio da kolega krene svojim autom ili da neko krene sa njima. Po forumima ga vec ima, znaju ga kao prevaranta koji krade instrumente. Na yt-u: Boki esta locas. Cisto da neko ne nasedne.

Tekst je kopiran sa facebook-a , inace coveku iz Kragujevca je nestao Pa3x i PM 3.
aleksandar031 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 19:55


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije