Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Svaštara

Svaštara Pravo mesto za sve ono što nema svoje mesto...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 30.08.2010, 16:19   #1181
Simke
Vredan član društva
 
Simke's Avatar
 
Registrovan/a dana: 04.12.2008
Mjesto: Usa
Postovi: 245
Downloads: 882
Uploads: 34
Rekao HVALA: 55
Zahvalili mu 387 puta u 275 Postova
Instrumenti: magpotIZ
Interesi: magpotIZ
Simke ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Simke pošalji poruku preko ICQ messengera Simke pošalji poruku preko AIM messengera Simke pošalji poruku preko MSN messengera Simke pošalji poruku preko Yahoo! messengera Simke pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

@milanceshow
e pa i ja sam to X puta rekao ima da pobegnem negde,gde nema:ljudi,korgova,yamaha,rolanda,dinikorda,tonali teta,gde ne moram da smeskam i kad mi se to ne radi,fixnog i mobilnog tel,TV,...da odem u p....ku materinu,gde je medved domaca zivotnija,i gde nema struje ...mislim da bi mi deset dana bilo dovoljno da se "preporodim"!!!
__________________
https://t.me/pump_upp
Simke je offline   Reply With Quote
Star 30.08.2010, 16:28   #1182
Vule
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

Citat:
Originalno postovano od milanceshow Pokaži Post

Ima da pobegnem negde da me nemaaaaaa!
Dodji kod Brata da pomažeš...treba mi prevodilac za ruski(nje)
  Reply With Quote
Star 30.08.2010, 17:10   #1183
Boban010
Zaludan vladika
 
Registrovan/a dana: 05.07.2007
Mjesto: Pirot
Godina: 52
Postovi: 1.267
Downloads: 416
Uploads: 29
Rekao HVALA: 60
Zahvalili mu 224 puta u 196 Postova
Boban010 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

@Vule
Blago receno nisi u pravu,kod nas jos uvek ljudi obradjuju zemlju pored mizerno placenog posla(8-12000 din plata) pa se na taj nacin prehranjuju-prezivljavaju i jeste kod nas pivo 50 din ali ispred "zadruge"!
Neki dan cujem na vestima besplatne knjige za petake(naravno u Beogradu),totalno nevazno sto sam ovo uzeo kao primer ali toga kod nas nema.Sta hocu da kazem,ljudi iz okolnih "provincija" su strasno ogorceni na Beograd jer smatraju da im je ucinjena nepravda,pogotovu oni koji proizvode hranu i za drzavu i za svoje potrebe,za razliku od Beograda.Zasto?
Jer smatraju da se najveci deo kolaca neopravdano izdvaja za Beograd i beogradjane pod tim izgovorom da su veci troskovi zivota.
Manimo politiku,trebali bi koliko toliko da imamo razumevanja jedni za druge(mislim na nas muzicare).Citajuci razne teme o tome ko za koliko svira,sta je sve kupio,da li zivi od svirke,koliko ima tezgi mesecno stice se utisak da skoro svi muzicari razmisljaju ovako-Meni je super a vas ostale ko sisa kad ne umete da se snadjete,da se prodate,da svirate i sl.Retki su oni koji bi voleli da svi mi imamo dosta posla i da dobro zaradjujemo.O tome pocnu da razmisljaju tek kad im se "zavrne slavina" a neki cak ni onda.Nije strasno kad se svira za malo para,strasnije je kad nema gde da se svira.E,da,ima tu i mnogo lazi tipa,ja ovo,ja ono,sviram po osam dana u nedelji,mlatim pare....Samo da komsiji crkne krava ili da komsija crkne od muke svejedno.Sta reci osim da je sve ovo tuzno......
Boban010 je offline   Reply With Quote
Star 30.08.2010, 18:11   #1184
Vule
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

Bobane,nisam najbolje shvatio sta si svojim postom hteo da kazes ali vidim da si nesto ogorcen i ljut pa ne bi da ti stajem na muku. To koliko je Beograd dobar za muzikante i koliko ima posla mozda pokazuje i primer jednog beogradjanina koji skoro 6 meseci svira na strani jer u Beogradu nema posla...nema pravog posla,a kad se bavis ovim poslom onda nema mnogo biranja i kuknjave,nego put pod noge,sto pomenu kolega Gredic Marko vec u nekoj temi...ne moze i Jare i pare...


Ja nemam običaj da kukam pa neću ni sad,koliko ima da ima ja sam zadovoljan a uvek se borim koliko mogu...hoćeš da ti pričam koliko sam samo zimus napravio kilometara po ledu,snegu,kiši,magli itd ne bi li zaradio neku kintu,pogadjajući svirke po 150 km od kuće,po 500 km (neke sam i zvao telefonom sa putovanja,da mi brže prodje vreme ) ,pa celu noć sviraj pa vozi nazad,glava u torbi non stop, itd? To se ne vidi,al kad okačim sliku sija Fantom G i PA2,to se vidi itekako...i džipa vozim Brate,dva komada imam,hoćeš i te slike da vidiš...nema potrebe za ovom pričom,jeste tema gde treba da se žalimo ali ne baš da idemo toliko daleko da pričamo o djacima prvacima,njihovim knjigama ili globalnom zagrevanju,nego Brate borba neprestana za sebe i svoju porodicu...a sa komšijama uvek na dobar dan i sa osmehom
  Reply With Quote
Star 30.08.2010, 18:55   #1185
Boban010
Zaludan vladika
 
Registrovan/a dana: 05.07.2007
Mjesto: Pirot
Godina: 52
Postovi: 1.267
Downloads: 416
Uploads: 29
Rekao HVALA: 60
Zahvalili mu 224 puta u 196 Postova
Boban010 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

@Vule
Ma ja sam se samo zalio,sve u skladu sa temom i kao i uvek sam se trudio da ne povredim necija osecanja.Ako se neko i nadje uvredjenim neka bude siguran da se ovo sto sam pisao ne odnosi na njega.Jer "ljude" koje sam opisivao bas zabole sta ja mislim ili osecam!
Mada ni ja tebe nisam najbolje razumeo,malopre si kukao,skupoca u BG
a sad dzipovi,ovo,ono...!?
Boban010 je offline   Reply With Quote
Star 30.08.2010, 19:05   #1186
Vule
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

Brate radi se...i radilo se,mnogo...a da bi bezbedno putovao moraš imati i bezbedan auto. nisu neki skupi ali su džipovi Lada Niva je zakon
  Reply With Quote
Star 30.08.2010, 21:33   #1187
Boban010
Zaludan vladika
 
Registrovan/a dana: 05.07.2007
Mjesto: Pirot
Godina: 52
Postovi: 1.267
Downloads: 416
Uploads: 29
Rekao HVALA: 60
Zahvalili mu 224 puta u 196 Postova
Boban010 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ja sam okoreli "patriota",jos uvek vozim Yugo!
Boban010 je offline   Reply With Quote
Star 30.08.2010, 21:52   #1188
mykeli
Veteran
 
mykeli's Avatar
 
Registrovan/a dana: 07.06.2005
Mjesto: Pirot
Godina: 52
Postovi: 858
Downloads: 218
Uploads: 5
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 22 puta u 21 Postova
Instrumenti: sa dirkama...
mykeli befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ali Boki, tvoj Yugo sto moze, ne moze ni jedan drugi auto!

Zato teraj i bas te briga!!!



Yugo na kat
You need to upgrade your Flash Player


))))
__________________
Procitajte pravilnik!

mykeli je offline   Reply With Quote
Star 30.08.2010, 23:07   #1189
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ljudi nece da me prodju bolovi evo vec 4 dana kako mi je zubarka izvadila 3 zuba...poludeo sam....A vec sledece sedmice idu na red jos tri i posle popravka preostalih zuba i najvjerovatnije onda nared dolazi neka protezica koja ce da kosta odprilike 1500 eura...ovo je katastrofa
zeljko je offline   Reply With Quote
Star 30.08.2010, 23:24   #1190
b.o.Y.c.h. ČK
Odomaćeni član
 
b.o.Y.c.h. ČK's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.04.2007
Mjesto: Međimurje, Bayern
Godina: 36
Postovi: 503
Downloads: 685
Uploads: 13
Rekao HVALA: 120
Zahvalili mu 43 puta u 43 Postova
Instrumenti: Genos, Scandalli, Bugari Gold
Interesi: Skupljanje salveta
b.o.Y.c.h. ČK befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
b.o.Y.c.h. ČK pošalji poruku preko MSN messengera b.o.Y.c.h. ČK pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Jesi li ih bar stavio pod jastuk, možda dođe kakva zubić vila
__________________
https://www.youtube.com/user/bcirkvencic/videos
b.o.Y.c.h. ČK je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 11:45


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije