Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Svaštara

Svaštara Pravo mesto za sve ono što nema svoje mesto...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 03.08.2009, 15:34   #1
munjabend
Drugar foruma
 
munjabend's Avatar
 
Registrovan/a dana: 27.09.2007
Postovi: 79
Downloads: 726
Uploads: 6
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
munjabend befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Ja ispao naj gori!!!

Ljudi moram da vam se izjadam i da vas pitam sta vi mislite o ovome.Jedan moj prijatelj stariji muzicar kupio polovan pa50 i nosio ga kod raznih ljudi da mu je srede dok nije nakraju dosao kod mene da mi kuka "pomagaj brate neznam vise sta cu" I kako me je bog dao postenog ja mu sredim kljavu da solidno radi.Nije proslo ni pet dana evo mog prijatelj ponovo opet sa istom pricom ali malo dopunjenom kao cackali su on i tamo neki kolega ubacivali kojesta i zajebali pa opet Rade pomagaj.I Rade opet pomogne.posle par dana evo njega opet .Kuku lele i sve opet ispocetka al ovog puta sam ja ispao kao kriv sto mu masina neradi (tako mu je rekao kolega).Posto vise nisam imao zivaca da mu je sredjujem rekao sam mu da ode do coveka koji se time bavi i to radi i da ce mu on to najbolje uraditi,a on ce na to sve meni "on ce mi naplatiti"
I ode covek besan kuci a ja ostao ispljuvan i crn ko crna ovca.Sreca sto mu nisam rekao da je pa50 preplatio ispo bi i za to kriv jer ga je on polovnog platio 800 evra a nov je valjda kako cujem 500 evra. Pa vas pitam sta mislite o tome i dali ste imali takvih slicajeva.
munjabend je offline   Reply With Quote
Star 03.08.2009, 16:02   #2
svirko
Švaler Veteran
 
svirko's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.07.2007
Mjesto: u blizini
Godina: 56
Postovi: 767
Downloads: 614
Uploads: 26
Rekao HVALA: 21
Zahvalili mu 77 puta u 71 Postova
Instrumenti: Korg PA 500, Korg TR-61
Interesi: muzika, rad na PC
svirko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Uff,buraz,sta da ti kazem,tako ti je to kad si posten u danasnja vremena.
Ja evo imam harmonikasa koji za pocetak pjesme vikne 3,4,,,i onda ceka da ja zapocnem forspil,jel mulac nezna nist posteno odsvirat.
A kad kakvo drustvo zove za neku pjesmu,onda zove mene.Ako znam,sve 5,al ako neznam onda ja ispadam po...n.
A 800 Eura za polovan PA50...leleee...Taj mora da ima 24-karatne tipke
__________________
Bolje bit mrtav pijan, nego mrtav trezan




svirko je offline   Reply With Quote
Star 03.08.2009, 16:08   #3
munjabend
Drugar foruma
 
munjabend's Avatar
 
Registrovan/a dana: 27.09.2007
Postovi: 79
Downloads: 726
Uploads: 6
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
munjabend befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

ma nema zlatne tipke.to je inace nekada bila moja kljava al mi je crko displej tj samo svetlo i ja dam nekom preprodavcu da je proda.i zamisli dodje tip kod mene da mi mojih 550 evra kolko sam trazio a on stavi o dzep 550 evra naso covek ovcu za sisanje i uvalio polovnu klavijaturu sa neispravnim displejom za 1100 evra a u to vreme je nova bila 700 evra
munjabend je offline   Reply With Quote
Star 03.08.2009, 16:17   #4
BoleroBend
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 12.12.2008
Mjesto: Novi Sad
Postovi: 227
Downloads: 99
Uploads: 11
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 18 puta u 16 Postova
BoleroBend befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

heheh...ispricacu ti ja jednu slicnu pricu koja ce ti reci da si ok momak a ja najveca budala koju je svet video.
-od kad sam poceo da sviram, okupi se drustvo, e aj bane donesi klavijaturu da se zaje*avamo, mi cemo pevati i pijemo i haos...ja reko moze ok..donesem provod u tvoristu rostilj, muzika po 6-7 sati..svima lepo..
i tako je bilo vec nekoliko godina, po par puta godisnje..
u medjuvremenu ja poceo da sviram vikende redovno..
oni kad me pozovu..ja opet odem..sve do pre nekoliko meseci..dogovorio sam sa vlasnikom lokala A**** u novom sadu petak-subotu, stalno..
oni me zovu...aj pravimo rostilj u subotu.
reko ljudi ne mogu u sub sviram aj bar u nedelju..
ma kakvi u subotu mora bice 50 ljudi..
ma kakvi..ma ajde.. ma kakvi..ma ajde..
-reko aj dobro sve samo da ispadnem dobar drugar ko i uvek.. (ISPALJUJEM LOKAL I TRAZIM ZAMENU - retard), al skupite bar po 50 din jer dovlacim i opremu i sve komplet.
-oni onda javljaju da nece ipak praviti, mrzi ih da se okupljaju..reko ok, ja javljam zameni da ne treba, u lokal da ipak dolazim...itd..
-posle 1h ipak javljaju da prave party..ja slepac opet isti postupak samo obrnuto javljam..
-otisao sam svirao..i na kraju sam dobio ca 2000din ..."evo ti kakva si pi*ka nama naplacujes, ne moras ni dolaziti vise"..eto.
-pogodite sta sad misle o meni i pogodite dal me je gazda kafica zvao opet?
-dakle ako nesto ne date ne dajte to od starta! jer posle 1000 usluga 10001 necete moci i ispadate *****.
BoleroBend je offline   Reply With Quote
Star 03.08.2009, 16:37   #5
munjabend
Drugar foruma
 
munjabend's Avatar
 
Registrovan/a dana: 27.09.2007
Postovi: 79
Downloads: 726
Uploads: 6
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
munjabend befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

auuu prijatelju.bilo je slicnih stvari i kod mene al ne takvih.
i to sto kazes sto si bolji to te vise pljuju.
munjabend je offline   Reply With Quote
Star 03.08.2009, 16:45   #6
gokili
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 27.11.2008
Mjesto: temerin
Postovi: 65
Downloads: 147
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Instrumenti: roland e80
Interesi: muzicar
gokili befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
gokili pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

To ti je standardno ovde kod nas,cim uradis nekom nesto za dzdabe i pomognes mu posle ispadnes najgori kao sto kazes,a kada mu naplatis onda je sve ok. Zato ja takve stvari kao i servisiranje naplacujem,naravno u granicama normale.
Kao serviseru sat rada mi je 800 din + delovi,pa hoces,neces.
Jedan lik ovde sad ima Pa800 i hoce da mu ubacim set koji sam radio za drugara,a isti taj me ogovarao iza ledja dok sam mu sredjivao rolanda,yamahu i menjao ram na Pa800 sve za dzabe. E sad vise nema nista za dzabe pogotovo za njega i kad sam mu rekao cenu seta on lepo spusti slusalicu.
Sledeci dan kaze drugaru sto on nebi trazi od mene set da mu narezem na cd da ce oni to sami da ubace u aranzer pa samim tim da ne moram nista da mu naplatim. E tad kad sam to cuo poslao samu poruku sa duplo vecom cenom seta i sad cuti vise me nigde ne spominje.
gokili je offline   Reply With Quote
Star 03.08.2009, 18:12   #7
BoleroBend
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 12.12.2008
Mjesto: Novi Sad
Postovi: 227
Downloads: 99
Uploads: 11
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 18 puta u 16 Postova
BoleroBend befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

@gokili
sto mi poznato nesto ovo
nisi jedini sa kojim ne prica..ne prica ni sa mnom (vec 3 meseca), ni sa gotovo jednim klavijaturistom u juzno-backom okrugu pa cak ni sa SVOJIM OCEM..
okrenuo se protiv sveta, ili svet protiv njega mucenika, ko ce ga znati..
BoleroBend je offline   Reply With Quote
Star 03.08.2009, 19:01   #8
x3meSRB
Odomaćeni član
 
x3meSRB's Avatar
 
Registrovan/a dana: 06.10.2007
Mjesto: Balkan bre
Postovi: 529
Downloads: 445
Uploads: 12
Rekao HVALA: 31
Zahvalili mu 22 puta u 21 Postova
Instrumenti: PA1X 96mb + usb
x3meSRB befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

tako sam i ja radio i nisam mira imao od pojedinaca, e kad sam poceo da naplacujem tad bash kao sto kazesh narezi mi pa cu sam da ubacim hahahaha.... jednu stvar sam naucio a to je: NA OVOM SVETU NEMA NISHTA DZABE, e sad nemojte svako me istu tarifu, ja uzimam kako kome, nekom nishta... ali ako ih naucite za dzabe propali ste. Ja dok sam svoje setove davao dzabe uvek nisam bio dobar, svi su se zalili te ovo ne valja ovo drugo nije kako treba... e kad sam udario tarifu tad im sve dobro samo da je dzabe...
__________________
x3meSRB je offline   Reply With Quote
Star 03.08.2009, 19:33   #9
gokili
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 27.11.2008
Mjesto: temerin
Postovi: 65
Downloads: 147
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Instrumenti: roland e80
Interesi: muzicar
gokili befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
gokili pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Vidi ovo "BoleroBend" pa gde si kolega nisam uopste skontao da si ti napisao post pre mene. Gde ti pomenuti drugar? Jel jos radi u Estradi?
gokili je offline   Reply With Quote
Star 03.08.2009, 21:35   #10
mpdzprod
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 05.05.2008
Postovi: 27
Downloads: 156
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
mpdzprod befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Dzab dzaba

nazalost su neki ne zahvalni... dok je dzaba dobar si..a cim nedas.. odma si ono... sve najlosije da ne pisem sad ovde..

i to se meni desava cesto imam ja takve kandidate,koji zele za DZ..ali ja brate odma kazem moze, eto sta mi ti nudis za uzvrat. i nema samo pa bice .. nego odma.1 za 1. ili zahlen zi bitte. ne intresuje me.
inace sam jako lenj decko, jedva sebi uradim a kamoli drugim. hehehehe.
tako da me i vise i ne pitaju. tacno znaju sta ih ceka..
i najvaznije je napraviti se budala..
al nekad momci morate biti iskreni i reci toj osobi " brate tako i tako nemoj da se ljutis i bla bla "
kao sto kaze kolega gokili.. moja cena je toliko i toliko ako hoces izvoli ako ne trazi bolje... pa ja.

zasto je nas narod tako ne zahvalan.???? ebote ja se radujem kad dobijem nesto na poklon kao malo dete i hvalim tu osobu svugde da sam dobio boje ili ritmove,i cenim tu osobu.

mpdzprod je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 08:13


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije