Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Saveti za kupovinu

Saveti za kupovinu Za sve one kojima treba druga klavijatura ;)

 
 
Alati tema Display Modes
Star 01.12.2023, 22:23   #1
smuchac
Odomaćeni član
 
smuchac's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.06.2011
Mjesto: Korčula
Godina: 38
Postovi: 790
Downloads: 318
Uploads: 5
Rekao HVALA: 101
Zahvalili mu 146 puta u 141 Postova
Instrumenti: PSR S910,MOXF 6,PSR SX900
Interesi: Računala i glazba
smuchac ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Daumen hoch SX700 ili SX900 - kupovina

Na vagi sam ali mislim da uskoro naručujem SX-900. Istina,ne sviram ništa,možda uleti šta sad zimi,našlo se nešto viška para pa da se počastim...
U odnosu na SX-700 raduje me bluetooth.vocoder i bolji zvučnici te više memorije/stilova/zvukova mada od silnih uvijek koristimo njih cca 20 bla bla. Razlika u cijeni za 700 i 900 jeste drastična. Za štajaznam 700 eura razlike kupiš vocoder koji kuha ručak i usisava...
Po mom skromnom mišljenju, neopravdano skupa igračka je taj SX-900 u odnosu na šta SX-700 može izvući...
S druge strane,ako sve to upali a vjerujem da hoće, sretat ću se sa upoznavanjem svega i svačega a 90% toga će biti učenje basic informacija pa možda budem dosadan.
Svojevremeno sam bio nabavio (a pojma nemam gdje mi je to) neke semplove tamburica i nekih harmonika i to sam ni ja ne znam kako nabio u MOXF6. Pojma nemam koji je to format bio i na koji način je to prosviralo tada. Tko zna može li to SX-900 probavit i ima li on uopće takvu mogućnost? Mogu li se terce slagat u nju? Puno je pitanja a još će ih i biti...
Ne zamjerite, dosad sam svirao poprilično primitivne klavijature pa jednostavno nisam u toku i to debelo. Praštajte i čujemo se kad dođe momenat.

Promijenjeno od smuchac (01.12.2023 u 22:24 sati)
smuchac je offline   Reply With Quote
 

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 15:29


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije