Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Roland

Roland Svirate Roland klavijature? Pitajte šta Vas zanima!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 11.09.2010, 12:47   #11
branimir 123
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 11.11.2008
Postovi: 101
Downloads: 349
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 6 puta u 6 Postova
Instrumenti: dallape supermaestro,Korg pa600,korg tr.
branimir 123 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

ma ne znam,u sobi mi stojao stalno i kad je poceo otkazivat,nego imal neko ikakvo rjesenje ako on ode,kako to promjenit,kako se popravlja...??
branimir 123 je offline   Reply With Quote
Star 11.09.2010, 12:51   #12
jazo1981
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 27.10.2008
Mjesto: wien
Postovi: 31
Downloads: 110
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: em 2000
Interesi: sviranje
jazo1981 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

pozdrav!

ovako,takodjer imam taj problem..ali rijesenje mislim nije u tim svim idejama sto ste napisali..
ovako,prilikom zamjene 3 tipke(dirke),koje sam radio prije god. dana,normalno otvarao sam kljaavu i razgledao sto ima unutra..
Dakle display je povezan sa jednom folijom,kao i vecina takovih displaya u takvim ili slicnim uredjajima.
Posto je na em 2000 display gibljiv(tj. podize se prema gore),definitivno je folija izgubila kontakt negdje..
Kad sam imao vec otvorenu kljavu,malo sam pogledao dali sam mogu da rijesim isti slucaj..medjutim nisam se htio bas zajebavati sa time,nego sam laganim pritiskom na dio gdje je folija "umocena" na plocu pokusao da vidim sto se dogaja,i u tom trenu nestale linije...
Nakon sastavljanja klavijature,problem sam rijesio na mjesec dana,do ponovne pojave istih linija..
Zakljucak:nabavkom folije i promjenom iste,rijesit ces problem,rastavljanjem masine,rijesit ces privremeno problem kao sto sam ga ja imao..
meni primjerice to i ne smeta,navikao sam se nekad je linija vise,nekad manje,tako i tako sviram po tipkama,a ne po displayu,a i otprilike nadjem ono sto mi treba bez problema iako mi linije smetaju.

lijep pozz svima..
jazo1981 je offline   Reply With Quote
Star 11.09.2010, 12:56   #13
branimir 123
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 11.11.2008
Postovi: 101
Downloads: 349
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 6 puta u 6 Postova
Instrumenti: dallape supermaestro,Korg pa600,korg tr.
branimir 123 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

jazo,moze bit lako da je to sto kazes,ja sam neki dan bezze otvorio malo klavijaturu i vjerojatno se tada ta folija malo pomakla,imas li msn ili skype da lakse bi bilo da vidimo o cemu se radi?
branimir 123 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 18:14


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije