Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Razglasi i ozvučenja > Mixeri

Mixeri Sve o miksetama

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 01.12.2013, 04:17   #61
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Braca
zeljko je offline   Reply With Quote
Star 01.12.2013, 04:19   #62
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Da, braca po materini
tranzit je offline   Reply With Quote
Star 01.12.2013, 04:36   #63
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Tranzite ti si legenda jesi bogami hehe
zeljko je offline   Reply With Quote
Star 22.07.2014, 23:39   #64
adnan
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 02.02.2013
Postovi: 56
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 20
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
adnan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

shta je ovo pa sva bitna raja banovana pobogu
pozz
adnan je offline   Reply With Quote
Star 24.07.2014, 14:54   #65
mikimiki
Odomaćeni član
 
Registrovan/a dana: 15.08.2006
Postovi: 594
Downloads: 1068
Uploads: 3
Rekao HVALA: 40
Zahvalili mu 80 puta u 74 Postova
Instrumenti: TYROS5,BEHRINGER X32 PRODUCER,YAMAHA DSR112,JBL 618S XLF,ELECTRO VOICE ZLX12P......ITD...
mikimiki befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Nine Adnane. Ti si jos uvijek tu.
mikimiki je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio mikimiki za ovaj koristan post:
adnan (03.08.2014)
Star 03.08.2014, 19:20   #66
adnan
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 02.02.2013
Postovi: 56
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 20
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
adnan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

ma ok to,ali zivo me zanima da li neko koristi spravu od kolega sa ovog foruma o kojoj se toliko pricalo,buduci da me je doticni gospodin banovao sa svog sajta koristeci isti monolog kao na ovom forumu.bez ijedne uvrede onako hladno me je maknuo heheh. dakle hvali ciko svog konja pa to je strasno a konja ni na mapi nema.
pozz
adnan je offline   Reply With Quote
Star 03.08.2014, 21:03   #67
nesaband
Doktor Nesa
 
nesaband's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2008
Mjesto: Srbija
Godina: 62
Postovi: 1.953
Downloads: 655
Uploads: 21
Rekao HVALA: 335
Zahvalili mu 335 puta u 311 Postova
nesaband ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

@Adnane...jesi ti ovde na forumu da bi vodio abrove? To sto te neko na nekom forumu banovao imas rubliku "hajde da se zalimo" pa ako imas nesto da se zalis onda je u toj temi pravo mesto a ne ovde.
__________________
Ko rano rani ceo dan zeva.
nesaband je offline   Reply With Quote
Star 07.08.2014, 02:04   #68
adnan
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 02.02.2013
Postovi: 56
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 20
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
adnan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

ma ne zalim se za banovanje taman posla,neko je rekao na forume obrati se nakom tranzit mi se obratimo i ciko nas banuje,pa me zanima jel moguce da jedan ljudski mozak na ovom forumu moze toliko pametnih postova napisati a usput nas sve ovde praviti budalama to mi ne ide u glavu al nikako.
Dodato:
Citat:
Originalno postovano od Akordeonista Pokaži Post
Bez uvrede Tranzit, ali ti nisi nista uradio po pitanju promocije svojih sistema osim sto ih ovde na forumu pominjes! To pomalo lici na katalosku prodaju zenske sminke koju kod nas vidjamo cesto zadnjih godina (Avon, Oriflame i sl.). U vezi toga, kupila je zena jednom neku kremu iz kataloga, dala 1000 dinara, probala par puta, nesto joj se nije svidela i onda ju je bacila. Moze da baci 1000 dinara, ali nismo u situaciji da damo vise hiljada eura za nesto sto ne znamo da li ce nam se svideti, jer ponavljam, ne znamo ni kako instrument izgleda a kamoli kako radi i da li ce nam odgovarati novi sistem rada! Opet kazem, bez uvrede jer nemam nameru da vredjam bilo koga a posebno tebe. Ovo vise shvati kao poziv za odrzavanjem prezentacije tih sistema gde ce moci da se cuju, probaju, pipnu, stipnu i sta god je vec potrebno... Posle takve jedne prezentacije (ili vise njih) se da ocekivati da te sisteme neko ovde i kupi!
Ne znam ni gde zivis, ni koliko dugo ali vidim da zastupas jedan nacin razmisljanja (koji nije neopravdan) ali nije ni jedini moguci a u vezi s` tim moram da kazem da nije uopste prijatno kada te neko proziva zbog necega sto posmatras drugacije od njega a usput, polazne tacke nisu iste ni u znanju a ni u materijalnom pogledu!
Kazem nisu iste u znanju jer ja priznajem da ne znam previse ni o tonskom inzenjeringu a i o aranziranju ima uvek da se uci. Samim tim, dok je ne vidim i ne probam, nisam siguran da mi tvoja sprava nece biti prekomlikovana za upotrebu, pogotovo imajuci u vidu da najcesce sam sviram i treba da stignem i da sviram i da "skidam zvezde s` neba" pevacima, jer uvek imaju neke posebne zelje (te im oduzmi, te im dodaj nesto, za jednu pesmu im malo efekta, za drugu mnogo...). Verujem da jos klavijaturista ima slicnih problema u radu!
A sto se tice materijalnog konteksta price, na ovom tlu se mora razmisljati i o tome jer se do novca mnogo teze dolazi nego na zapadu! Vec sam rekao da bismo svi voleli da kupujemo instrumente bez razmisljanja o novcu ali hteli - ne hteli, moramo da mislimo i o njemu a veoma su retki oni koji mogu da kupe skup instrument, pa posle recimo 5 godina opet kupe instrument a onaj prethodni nekom poklone i tako redom.
tako je majstore apsolutno se slazem i cak mislim da bi i ostala raja trebali da se pokrenu i osvjeste po ovom pitanju pa cak i jedna tema da se otvori vezano za ovu hajmo reci prevaru mada je to puno vishe od prevare.


Promijenjeno od adnan (07.08.2014 u 02:13 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
adnan je offline   Reply With Quote
Star 07.08.2014, 14:44   #69
nesaband
Doktor Nesa
 
nesaband's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2008
Mjesto: Srbija
Godina: 62
Postovi: 1.953
Downloads: 655
Uploads: 21
Rekao HVALA: 335
Zahvalili mu 335 puta u 311 Postova
nesaband ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Odgovor je prost...."cika" te ne zeli na svom forumu iz nekog razloga koji mi ne znamo.Ovde nije ni mesto ni korektno da pisemo o tome kada sam Tranzit ne moze da ti odgovori.Koliko ja znam niko od clanova foruma neposeduje bilo koji od njegovih proizvoda tako da ne znam da li nekomoze da ti odgovori na tvoja pitanja..
__________________
Ko rano rani ceo dan zeva.
nesaband je offline   Reply With Quote
Star 07.08.2014, 21:37   #70
adnan
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 02.02.2013
Postovi: 56
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 20
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
adnan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

hehe.pa znao sam.cika ljepo prica ali i nisko pada.i nikola tesla je vozo auto na struju kada mi ni u fetusu nismo bili.ali eto danas takvu vozilicu mozemo vidjeti samo vizuelno nazalost.svjet bi sa takvim autima bio dosta normalniji i ljepshi a mozda ni ovih poplava ne bi bilo ko zna.zato postoji internet i raznorazni forumi pa ce mo ljepo da se navozamo a bogami i naslushamo svega i svacega.
pozz
adnan je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 10:26


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije