Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Vesti

Vesti Nova oprema, vesti iz sveta, zemlje (Ne ležati na zemlji, može da bude hladno)

Tema zaključana
 
Alati tema Display Modes
Star 13.03.2009, 10:37   #41
harepa50
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 28.05.2008
Mjesto: Preko sedam mora
Postovi: 824
Downloads: 1025
Uploads: 5
Rekao HVALA: 39
Zahvalili mu 62 puta u 54 Postova
Instrumenti: KORG pa50,Futura nordiska piano,Classico gitara,Weltmeister Stella
Interesi: Muzička i video produkcija,razglasi,rasvjeta,stage
harepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblick
Standard

Zelim mu brz oporavak!
harepa50 je offline  
Star 14.03.2009, 15:35   #42
dominik
Vredan član društva
 
dominik's Avatar
 
Registrovan/a dana: 20.07.2007
Postovi: 160
Downloads: 765
Uploads: 36
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 18 puta u 18 Postova
dominik befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ja bih se samo kratko osvrnuo na ovu temu, već sam napisao da mi je Halida jako žao. Žao mi je za svakog čovjeka kad čujem takve stvari a pogotovo za istinske zvijezde kao što je Halid.
Medjutim nisu mi ovi današnji novinari nikako jasni, pa čovječe ako nemaš šta pisati nemoj onda ništa pisati, zašto svi žele neku exkluzivu a na kraju su to same bljuvotine.....
Gledam i na bosni i u hr. medijima podnaslov "šivali mu jezik"!
Ja sam se zgrozio, ama čovječe jedan od novinarskih kodeksa je "razmisliti hoće li taj članak ili dio članka naštetiti toj osobi, ili njegovoj obitelji i hoće li to imati kratke ili dugoročne posljedice"! Sramota!
Ne znam, ovo sve vodi u propast, cijelo naše društvo! Moral je ravan nuli!
To je moje mišljenje i mislim da će se većina složiti sa mnom. Pozdrav
dominik je offline  
Star 14.03.2009, 16:01   #43
Vule
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

Nešto bih dodao,oko novinara i sličnih...nekada je za novinara bila potrebna visoka stručna sprema,fakultet itd a danas je poželjno biti što manje obrazovan a što više bezobrazan i drzak...
 
Star 18.03.2009, 03:22   #44
Vule
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

HALIDOVO STANJE SE POGORŠAVA

Halid Bešlić, koji se posle saobraćajnog udesa leči u KBC Sarajevo, dobio upalu pluća i ugrožen mu je rad srca. I dalje je u plitkoj komi


I dalje se bori...


Halid Bešlić dobio je upalu pluća u sarajevskom kliničkom centru, gde se nalazi na oporavku, nakon saobraćajne nesreće i operacije izvršene u ovoj ustanovi.
- Bešlićevo stanje je u blagom pogoršanju - rekla je za Press Biljana Jandrić, portparol KC, i nastavila: - Zbog upale pluća, ali i zbog visokog krvnog pritiska, ugrožen mu je rad srca. Zbog toga ga lekari još uvek drže u stanju plitkog sna.
Inače, Halid Bešlić je pre nekoliko godina imao tuberkulozu, a njegovo zdravstveno stanje pogoršava se zbog toga što je ovaj pevač voleo da pojede, bio je strastveni pušač, ali je voleo i da popije.





izvor: PRESS
 
Star 18.03.2009, 03:36   #45
Dell
Satriani
 
Dell's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Citat:
Originalno postovano od rolandinjos Pokaži Post
Nešto bih dodao,oko novinara i sličnih...nekada je za novinara bila potrebna visoka stručna sprema,fakultet itd a danas je poželjno biti što manje obrazovan a što više bezobrazan i drzak...

u tome prednjaci ona Dragana Tripic iz kurira





Halida mi je stvarno mnogo zao, cuo sam da nece moci pjevati zbog zasijenog jezika, pa nece moci izgovarati Č i Ć . A za vid ce se znati za jedno dva tjedna
__________________
I'm the one who knocks...


Dell je offline  
Star 18.03.2009, 04:04   #46
kabi
Ovaj baš voli da kuca
 
kabi's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.02.2006
Mjesto: Sad trenutno u svedsku a inace sam iz nisa
Godina: 41
Postovi: 415
Downloads: 1661
Uploads: 6
Rekao HVALA: 51
Zahvalili mu 14 puta u 14 Postova
Instrumenti: Korg M3 61,KORG TRTON CLASSIC HDD+interniHDD+MOSS-BOARD!!! ,KORGPA2X PRO,YAMAHA DX100
Interesi: Zenske naravno hehe
kabi befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Da ce bog da bude sve uredu!!!
kabi je offline  
Star 18.03.2009, 15:59   #47
harepa50
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 28.05.2008
Mjesto: Preko sedam mora
Postovi: 824
Downloads: 1025
Uploads: 5
Rekao HVALA: 39
Zahvalili mu 62 puta u 54 Postova
Instrumenti: KORG pa50,Futura nordiska piano,Classico gitara,Weltmeister Stella
Interesi: Muzička i video produkcija,razglasi,rasvjeta,stage
harepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblick
Standard

stanje se pogorsalo ali su ga stabilizovali...
za tuberkulozu nisam znao...
i da, neko vrijeme ce imati problema sa izgovaranjem Č, Ć i Š
harepa50 je offline  
Star 20.03.2009, 18:58   #48
doktor87
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 29.06.2008
Mjesto: Сурчин
Postovi: 139
Downloads: 88
Uploads: 0
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 14 puta u 14 Postova
Instrumenti: KORG X5D
Interesi: Maloletnice... :))))
doktor87 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
doktor87 pošalji poruku preko MSN messengera doktor87 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Stvarno mi je zao... i nije ovo retka stvar da dobri ljudi odlete sa puta...a sto se novinara tice...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! na kolac!
doktor87 je offline  
Star 20.03.2009, 19:03   #49
harepa50
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 28.05.2008
Mjesto: Preko sedam mora
Postovi: 824
Downloads: 1025
Uploads: 5
Rekao HVALA: 39
Zahvalili mu 62 puta u 54 Postova
Instrumenti: KORG pa50,Futura nordiska piano,Classico gitara,Weltmeister Stella
Interesi: Muzička i video produkcija,razglasi,rasvjeta,stage
harepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblick
Standard

zavisi koji novinari...ima dosta podlih...naprimjer, neznam kolko vas iz Bosne prati emisiju "60 minuta", vidjeli ste kako su napali onog Slobodana Vaskovica-novinara i njegovog kamermana. Vjerujem da covjek nista lose nije uradio. S druge strane ima podosta losih novinara, koje samo prica interesuje. Protiv njih sam.
P.S. Cuo sam da su nesto lijecnici iz sarajevske bolnice demantirali da je Halid Beslic umro, ali nije, oporavlja se. I o tome je pisalo u novinama...
pozz
harepa50 je offline  
Star 23.03.2009, 03:02   #50
Vule
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

Halid Bešlić ustao i hodao desetak minuta

Nedelja, 22.3.2009. 18:45 (Izvor: Tanjug)



Najveća pevačka zvezda BiH Halid Bešlić, koji je početkom meseca zadobio teške povrede u saobraćajnoj nesreći, ustao je iz bolničke postelje i, uz pomoć fizioterapetua, hodao desetak minuta, prenose danas bosanski mediji.

Njegov sin Dino izrazio je optimizam i nadu da bi njegov otac uskoro, kako je rekao, mogao nastupiti i u zagrebačkoj Areni.
"Hodao je, uslovno rečeno, dugo. Čak je u jednom trenutku prihvatio svu svoju težinu, a jednoj je doktorki zapevao pesmu koju je tražila", izjavio je medijima direktor Univerzitetskog kliničkog centra u Sarajevu Faris Gavrankapetanović.
U narednih pet dana Bešlić bi, prema njegovim rečima, trebalo da bude premešten sa odeljenja intenzivne nege. Mediji navode da bi on momgao nastaviti oporavaku jednoj od privatnih klinika ne navodeći, međutim, o kojoj je klinici reč.
Osoblje koje brine o poznatom pevaču tvrdi da ga po hodnicima neprestano vrebaju fotoreporteri ne bi li ga slikali, ali da se oni trude da se to ne dogodi sve dok sam ne izrazi takvu želju.
Bešlić je nesreći zadobio teške povrede glave, oka i jezika.

 
Tema zaključana

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 07:45


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije