Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > DEMO > Demo snimci

Demo snimci Pravo mesto da postavite svoj demo...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 02.07.2012, 16:22   #331
smuchac
Odomaćeni član
 
smuchac's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.06.2011
Mjesto: Korčula
Godina: 38
Postovi: 789
Downloads: 318
Uploads: 5
Rekao HVALA: 101
Zahvalili mu 146 puta u 141 Postova
Instrumenti: PSR S910,MOXF 6,PSR SX900
Interesi: Računala i glazba
smuchac ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Fantazija!
smuchac je offline   Reply With Quote
Star 15.07.2012, 10:39   #332
Morison
Ovaj baš voli da kuca
 
Morison's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.02.2006
Mjesto: Svilajnac
Godina: 49
Postovi: 457
Downloads: 429
Uploads: 11
Rekao HVALA: 24
Zahvalili mu 202 puta u 133 Postova
Instrumenti: Roland Arrangers / Roland Fr-4x
Morison befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Imao sam prilike sinoc slusati Marka u V.Banji pa samo bih zeleo da primetim da uzivo jos bolje zvuci (gde ces bolje). Atmosfera je super, zvuk perfektno doteran, o tome da je Marko odlican pevac to i sami mozete zakljuciti sa snimaka...Klavijatura je sredjena neverovatno, odmah se cuje da je tu provedeno puno puno sati da se sredi ali rezultat je fenomenalan. Dok sam prilazio kaficu, delovalo mi je da je bend uzivo; plus sto se potrudio oko svake pesme da napravi poseban style pa sve deluje raznovrsno i zanimljivo. O izboru repertuara i nacinu komunikacije sa publikom...ipak, prepusticu vam da odete negde i sami saznate vise o tome
Svaka cast Marko!
Morison je offline   Reply With Quote
Star 16.07.2012, 00:58   #333
Marco7
Stvarno kod kuće
 
Marco7's Avatar
 
Registrovan/a dana: 15.11.2005
Mjesto: Novi Pazar
Postovi: 1.898
Downloads: 1554
Uploads: 56
Rekao HVALA: 12
Zahvalili mu 158 puta u 125 Postova
Instrumenti: Korg Pa3xPro , Korg Tr . . .
Interesi: muzika
Marco7 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Marco7 pošalji poruku preko MSN messengera Marco7 pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

Hvala Deki legendo i veliki pozdrav ;-)
Postovano sa mobilnog uređaja
Marco7 je offline   Reply With Quote
Star 16.07.2012, 11:41   #334
boomerang1
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 03.05.2009
Mjesto: Pirot
Postovi: 31
Downloads: 265
Uploads: 3
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 6 puta u 5 Postova
Instrumenti: Harmonika,klavijatura,gitara
boomerang1 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

odlicna pesma moderna,muzika,tekst sve
boomerang1 je offline   Reply With Quote
Star 17.07.2012, 13:42   #335
Burli
Ovaj baš voli da kuca
 
Burli's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.12.2007
Postovi: 364
Downloads: 57
Uploads: 0
Rekao HVALA: 19
Zahvalili mu 22 puta u 19 Postova
Burli befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Što rekao Balašević: "To il' nemaš ili imaš, da te s' vrata spazi primaš"...
Jedno je "lelemudati" po forumima i fejsbucima, snimati, postavljati, hvaliti se, likovati, "napucati" semplovima klavijaturu, pokupovati aktuelne setove i ubjediti samog sebe da si Bog a drugo je doći u kafanu, restoran, hotel, motel, birtiju, klub, diskoteku, svadbeni salon, šator i stati pred 10, 100 ili 1000 ljudi te napraviti dobru atmosferu i zadovoljiti obične smrtnike...

Marko ti znaš šta ja mislim o tebi i tvom radu, na kraju krajeva tvoj raspored posla i činjenica da živiš od muzike je jasan pokazatelj da samo tako nastaviš!
__________________
Ibro nije htio para, Ibro će vazda bit' fukara,-neki odmah počeše da blate Ibrin lik, al' samo prava raja je znala u čemu je trik: Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je "defakto" umjetnik! Svaćaš???
Burli je offline   Reply With Quote
Star 19.07.2012, 13:40   #336
sale0230
Vredan član društva
 
sale0230's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.09.2006
Mjesto: Vojvodina/Banat
Postovi: 176
Downloads: 917
Uploads: 6
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 7 puta u 7 Postova
Instrumenti: Korg Pa3xLe, Fantom X6
Interesi: MUZIKA
sale0230 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
sale0230 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Svaka čast za Performans, zvuk i pevanje! Odlično, nema šta. Pozz
sale0230 je offline   Reply With Quote
Star 19.07.2012, 16:59   #337
Marco7
Stvarno kod kuće
 
Marco7's Avatar
 
Registrovan/a dana: 15.11.2005
Mjesto: Novi Pazar
Postovi: 1.898
Downloads: 1554
Uploads: 56
Rekao HVALA: 12
Zahvalili mu 158 puta u 125 Postova
Instrumenti: Korg Pa3xPro , Korg Tr . . .
Interesi: muzika
Marco7 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Marco7 pošalji poruku preko MSN messengera Marco7 pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

@Burli
Hvala brate,sve si vec rekao i slazem se sa tobom u potpunosti o cinjenicama ovog posla koje si upisao u jednoj recenici!Hvala brate i PFC do groba

Hvala momci puno!
__________________
Marco
Marco7 je offline   Reply With Quote
Star 19.07.2012, 19:09   #338
romario
Stvarno kod kuće
 
romario's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.12.2004
Mjesto: Vinkovci
Godina: 52
Postovi: 1.294
Downloads: 1905
Uploads: 8
Rekao HVALA: 113
Zahvalili mu 111 puta u 107 Postova
Instrumenti: cantus IV
romario befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
romario pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Citat:
Originalno postovano od Burli Pokaži Post
Što rekao Balašević: "To il' nemaš ili imaš, da te s' vrata spazi primaš"...
Jedno je "lelemudati" po forumima i fejsbucima, snimati, postavljati, hvaliti se, likovati, "napucati" semplovima klavijaturu, pokupovati aktuelne setove i ubjediti samog sebe da si Bog a drugo je doći u kafanu, restoran, hotel, motel, birtiju, klub, diskoteku, svadbeni salon, šator i stati pred 10, 100 ili 1000 ljudi te napraviti dobru atmosferu i zadovoljiti obične smrtnike...

Marko ti znaš šta ja mislim o tebi i tvom radu, na kraju krajeva tvoj raspored posla i činjenica da živiš od muzike je jasan pokazatelj da samo tako nastaviš!
Kako se jednostavno složiti sa ovim razmišljanjem ...

Izvini Marcone,
morao sam ovo napisati u tvojoj temi .

Pozdrav obojici !
romario je offline   Reply With Quote
Star 19.07.2012, 21:08   #339
Marco7
Stvarno kod kuće
 
Marco7's Avatar
 
Registrovan/a dana: 15.11.2005
Mjesto: Novi Pazar
Postovi: 1.898
Downloads: 1554
Uploads: 56
Rekao HVALA: 12
Zahvalili mu 158 puta u 125 Postova
Instrumenti: Korg Pa3xPro , Korg Tr . . .
Interesi: muzika
Marco7 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Marco7 pošalji poruku preko MSN messengera Marco7 pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

Evo nekoliko razloga zasto se ja slazem . . .
Posto sam u kafani od malena kao i Mladen Burlica i jos mnogo kolega koji se bave ovim poslom ja sam ovaj posao shvatio maksimalno ozbiljno i predao sam se tome sto radim pa se radim samo to u zivotu i uspesno prezivljavam od toga!Znaci nemam posao u firmi pa da se izdrkavam na svirci i da imam lufta kad mi se svira sviram a kad mi se ne svira idem da vozim kamion,sedim u kancelariji i slicno . . . Od muzike sam kupio sve sto imam a u to spada i oprema,kola,garderoba koja je uvek u trendu,sredio svoj zivotni prostor,snimao i snimam pesme izlazio i izlazicu na festivale gde se pojavljaje muzicka elita sa ovih prostora i konstanto mi posao raste i godine u godinu!Radim najjace klubove po Srbiji i regionu i biram gde cu da radim sto je mnogo bitno!Svirka mi traje dva i po - tri sata i sviram sta ja hocu i sta mislim da treba da sviram i niko mi se ne mesa u to jer odradim dobro,bude pun lokal i uvek odlican pazar!U pojedinim lokalima radim jednom nedeljno i po 6-7 godina i ti lokali su i posle sedam godina tim danom kada ja radim puni i atmosfera je uvek dobra.
Isto tako imam kolege i drugare koji rade svadbe po 15-20 godina u istoj sali i dalje sviraju i lepo naplacuju u toj istoj sali i u ovom teskom vremenu jer su predali svom poslu i rade samo to!Najbitnije je u svemu tome da niko od njih ne kuka i svi su lepo situirani,uvek imaju instrumente koji su trendu,sviraju i skidaju aktuelne hitove i uz sve to najmladji clan benda ima 40+ i to nikome ne smeta jer su usvakom pogledu u fazonu!Poznajem ''zvezde'' koje ne mogu da ubodu ni jednu tezgu mesecno?A ovde na forumu ima i "muzickih genija sa neverovatnim znanjem" pa sede kuci i idu u firmu na posao ili rade kao elektircari,konobari a kad im izbije svirka rade za 10-15e . . . Ali su zato strucni da pljuju sve redom i da misle da su najbolji u sta ne ulazim a i iskreno me boli uvo . . . Eto na to je kolega Burli mislio a ja sam se slozio sa njegovim misljenjem!Kad pogledas njihov kanal na YouTube-u,kad cujes njihovu svirku,kad vidis kliloko imaju posla i koliko su trazeni,kad procitas komentare prezadovoljnih ljudi koji su angazovali taj bend iz Rogatice za svoja slavlja jasno ti je da se radi o jednoj profesionalnoj ekipi i coveku koji moze sebi da dozvoli da napise takav komentar i to uvazavam!Isto kao uvazam ovde jos mnogo ljudi koji imaju znanje iz onoga sto rade tipa Tranzit-covek je profesionalni studiski muzicar i producent i iza sebe ima minimalno 30 godina kafane i rada sa svim i svakim i sve sto kaze proracunato kaze i iz iskustva!Vaxter - covek zavrsava fax za racunare i vrhunski je poznavalac internet tehnologija i progamiranja i tako redom da ne nabrajam . . . A sve to opet bude tako ali je vrlo bitno biti i dobar covek i siriti pozitivnu energiju kako na poslu tako i u druzenju sa ljudima!Burli je dobar i pozitivan lik,naamzan i iskusan muzicar tako da ima pravo da prokomentarise i kaze ono sta misli
__________________
Marco

Promijenjeno od Marco7 (19.07.2012 u 21:11 sati)
Marco7 je offline   Reply With Quote
Star 19.07.2012, 21:47   #340
romario
Stvarno kod kuće
 
romario's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.12.2004
Mjesto: Vinkovci
Godina: 52
Postovi: 1.294
Downloads: 1905
Uploads: 8
Rekao HVALA: 113
Zahvalili mu 111 puta u 107 Postova
Instrumenti: cantus IV
romario befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
romario pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Potpisujem jos jednom.
Postovano sa mobilnog uređaja
romario je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio romario za ovaj koristan post:
Marco7 (19.07.2012)
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 19:52


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije