Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

 
 
Alati tema Display Modes
Star 23.07.2012, 16:24   #1
Oasys
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 17.06.2009
Postovi: 70
Downloads: 154
Uploads: 0
Rekao HVALA: 8
Zahvalili mu 5 puta u 4 Postova
Oasys befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Problem sa ekranom (display) Korg pa3x

Nisam bas imao srece sa Korgom! Sinoc kad sam prvi put posle duzeg vremena imao svirku ustanovio sam da sa ekranom nesto nije ok. Elem, klaviatura mi je bila u torbi na krevetu sigurno 10 mjeseci da je nisam ni dotakao ni pomerio s'mesta. Sinoc sam je po prvi put upalio posle 10 meseci i kad sam je upalio jos pri samom podizanju sistema primetio sam da je ekran cudan. Tacnije boje na display-u nisu rasporedjene ravnomerno po svim uglovima. Ekran je nalik uglovima na starim televizorima, dok su boje ekrana jace prema centru (unutar) displeya. Ne mogu da se setim da sam u transportu negde udario klaviaturom ili slicno. Jako mi je cudno s'obzirom da "ne znam" da sam klaviaturu fizicki ostetio ili nagnjecio ekran sto je vrlo moguce. Da li ima neko ovakav problem, i da li neko zna okvirno kolika je cena novog displeya za pa3x. Bio bih vam zahvalan na odgovoru jer sam bas u bedy. Nakacio sam sliku kako to izgleda.

picture-004.jpg

Hvala
Oasys je offline   Reply With Quote
 

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 18:43


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije