Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Razglasi i ozvučenja > Zvučnici

Zvučnici Ono što treba da da dobar zvuk

 
 
Alati tema Display Modes
Star 18.01.2016, 02:33   #11
Milan$
Stvarno kod kuće
 
Milan$'s Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.04.2009
Postovi: 1.422
Downloads: 6415
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 89 puta u 83 Postova
Instrumenti: Pa5x
Milan$ befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Milan$ pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Eeee vidis ova situacija sa gasenjem je vec vrlo moguca...Sinoc je bila jako velika guzva u lokalu gde smo radili, i upala murija pred kraj, i nama kao gotova svirka, ajde gasite to, i sad ja ugasio klavijaturu,smanjim mixer, i uvek pre gasenja mutiram sve kanale, i ugasim ga, ali kutije pre toga nisu bile utisane, niti ugasene, bile su pojacane na oko 1 sat, otprilike, i onda kad ugasim mixer cuje se onaj kratki "pucanj" jer su pojacane,ali ne nesto jako, ako ne obratis paznju,veroavatno to ne bi ni cuo na njima...ne radim to uvek tako, ali eto desi se...a iskreno nisam ni znao da to takvo gasenje, moze tako uticati na membranu kutije, iako je mixer smanjen..Elem, da se malo tesim, ako je recimo ta situacija u pitanju, onda je to mozda i dobro, jer kutije nakn toga nisu svirale, tako da ni namotaji, ne bi trebali da su nagoreli, videcemo...jutros kad sam raspakovao zvucnik, cim sam cuo, o cemu se radi, nisam ga ganjao, ni po snazi, niti je radio nesto dugo, svega 5 min, cim saqm skontao da nesto ne valja, otvorio sam ga i ostavio...tako da se nadam da mozda namotaji nisu nagoreli...
Dodato:
200 evrica? pa nov bass kosta 300 eura

Promijenjeno od Milan$ (18.01.2016 u 02:35 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
Milan$ je offline   Reply With Quote
 

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 06:31


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije