Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Yamaha

Yamaha Za one čiji su kućni ljubimci Yamaha-e...

 
 
Alati tema Display Modes
Star 18.12.2015, 15:48   #9
pekilik
Ovaj baš voli da kuca
 
Registrovan/a dana: 17.09.2012
Mjesto: Vrnjacka banja
Postovi: 309
Downloads: 76
Uploads: 3
Rekao HVALA: 12
Zahvalili mu 46 puta u 41 Postova
Instrumenti: Korg Pa5x 61,Novation Sl 61 Mk3, Roland E 96, vArranger2 i mnogo VST-ova.
pekilik ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ja koristim Cubase 4 za izradu Yamaha stilova, jer je meni on najednostavniji (stvar navike), mislim da su markeri potpuno ista stvar koja isto funkcionise na svim Daw programima, ljudi koji se bave studiskim radom koji ukljucuje podosta VST instrumenata pogonjenih midi trakama bas naprotiv najcesce i koriste Cubase upravo zbog velikih mogucnosti manipulacije midi podacima,

sto se Yamaha stilova tice moguce je exportovan midi file sa ispravno unetim markerima sacuvan u midi 0 formatu, samo promeniti extenziju sa .mid u .sty i aranzeri ce odmah moci da ih reprodukuju, medjutim ovo nije preporucljivo zbog u tom slucaju neobradjenih Casm podataka, tako da se preporucuje da se izradjeni midi file uvede u neki od Casm editora i tek onda izradi style nakon podesavanja svih casm parametara koji uticu na to kako ce se style ponasati tokom reprodukcije...

Evo jedne slicice kako jedan style izgleda u Cubase-u...



Promijenjeno od pekilik (18.12.2015 u 15:49 sati)
pekilik je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio pekilik za ovaj koristan post:
jtodorov (25.12.2015)
 

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 02:18


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije