Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Saveti za kupovinu

Saveti za kupovinu Za sve one kojima treba druga klavijatura ;)

 
 
Alati tema Display Modes
Star 06.03.2015, 15:31   #11
calevh
Ovaj baš voli da kuca
 
calevh's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.10.2008
Postovi: 378
Downloads: 4126
Uploads: 5
Rekao HVALA: 37
Zahvalili mu 27 puta u 24 Postova
calevh befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
calevh pošalji poruku preko ICQ messengera calevh pošalji poruku preko AIM messengera calevh pošalji poruku preko Yahoo! messengera calevh pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Slažem se sa kolegom @rolandx u vezi fantoma S ili Xa i dodao bih samo još jedan model Korg Krome. Ja probao i to je po meni jedna cela klasa iznad Triton Le i Tr serije. Verujem da će mu u početku trebati set za sviranje, dok upozna malo bolje klavijaturu, ali uvek ću svakog savetovati da sedne i sredi set po svom ukusu bez da plaća, ako mu to znanje i vreme dozvoljavaju. Da je lako, nije ni malo i to sa bilo kojom klavijaturom, ali mislim da vredi namučiti se i dobiti "vrhunski" set, koji je ništa drugo nego set rađen po ličnom ukusu.

Što se tiče Pa80, imao sam je, stvarno deluje stabilno klavijatura, i nisam imao prilike do sada da čujem da je bilo ko imao ikakve kvarove, osim fizičkih oštećenja. Ako je već G1000 u priči, baci pogled i na Va seriju, odličan instrument.

Ja bi predložio i jednu solo spravu, Kurzweil K2000v3. Ima je baš sad jedna na oglasima za ne tako veliki novac a u jako lepom stanju.
__________________
calevh je offline   Reply With Quote
 

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 10:15


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije