Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Kompjuteri I Produkcija > Studio - Uradi sam

Studio - Uradi sam Kompletna postavka kucnog ili pro studia, oprema, prostor, izolacija...

 
 
Alati tema Display Modes
Star 19.02.2011, 14:52   #1
buonggiorno
Početnik forumacije!
 
buonggiorno's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.05.2008
Mjesto: Kikinda
Postovi: 24
Downloads: 69
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
buonggiorno befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Moze li midi port da zavrsi posao? :s

Pozdrav, planiram vec neko vreme da napravim jedan demo studio. Gledao sam zvucne kartice preko kojih mogu da povezem klavijaturu sa komp-om i one doduse nisu tako skupe, ima i za 120 evra da se nadje super kartica...moj problem je sto nisam pri parama a sto je jos gore ne znam ni kad cu da budem x))) pa zato planiram da uzmem neku zvucnu karticu sa gameport-om i da na nju povezem klavijaturu pa me sad zanima koliko bi mi gameport zavrsio posao? Odmah da naglasim ne planiram da vucem boje iz klavijature vec samo signal, znaci to sto odsviram na klavijaturi da se zapise u programu, a kasnije da tu postavim instrument koji zelim ( VST ), da li moze gameport da posluzi sto bi se reklo za prvu pomoc? ima li neko iskustva sa ovim? hvala unapred svima na odgovoru
buonggiorno je offline   Reply With Quote
 

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 10:44


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije