Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Svaštara

Svaštara Pravo mesto za sve ono što nema svoje mesto...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 13.01.2011, 00:38   #1
calevh
Ovaj baš voli da kuca
 
calevh's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.10.2008
Postovi: 378
Downloads: 4126
Uploads: 5
Rekao HVALA: 37
Zahvalili mu 27 puta u 24 Postova
calevh befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
calevh pošalji poruku preko ICQ messengera calevh pošalji poruku preko AIM messengera calevh pošalji poruku preko Yahoo! messengera calevh pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard Problem sa kilazom : ))

Iskreno mislim da je ovo dobra tema za razgovor Ima puno nas koji imamo problema sa kilogramima, viskom ili manjkom (kao sto je slucaj kod mene), da podelimo iskustva. Prevashodno bi mi i trebao savet, kao sto rekoh imam problem sa manjkom kilograma, nisam elegantno popunjen kao neki
Imam 2m, a nepunih 80Kg, tacnije 79. E sad to i nije toliki problem, meni i ne smeta toliko, zato sto mi je sve to ravnomerno rasporedjeno (Tolko koliko imam), medjutim, moji planovi su da konkurisem za Policijsku akademiju, a tamo mi treba malo vise kg. Da li starije i iskusnije kolege imaju neke savete (Na pivo uopste ne pomisljajte ), kako da povecam svoju kilazu, inace jedem stvarno kolicinski puno, ali nesto ne stima kako treba?
calevh je offline   Reply With Quote
Star 13.01.2011, 01:46   #2
Vule
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

ja nemam drugu ideju osim da ti dam jedno 20 od mene i taman cemo obojica da budemo na 100 okruglo
  Reply With Quote
Star 13.01.2011, 01:48   #3
skoricnik
Moderator
 
skoricnik's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.05.2006
Mjesto: Backa Palanka
Postovi: 1.461
Downloads: 4053
Uploads: 22
Rekao HVALA: 6
Zahvalili mu 177 puta u 167 Postova
Instrumenti: Ketron AUDYA5, Roland Fantom-S
skoricnik ist ein Lichtblickskoricnik ist ein Lichtblickskoricnik ist ein Lichtblickskoricnik ist ein Lichtblickskoricnik ist ein Lichtblickskoricnik ist ein Lichtblick
skoricnik pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Povecaj dnevni unos hleba, i ceo dan sedi za racunarom. Sve ce doci samo od sebe
__________________
www.yu-midi.org - Pravi sajt za prave muzicare!
skoricnik je offline   Reply With Quote
Star 13.01.2011, 02:17   #4
energy
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 03.03.2009
Mjesto: Zemun
Postovi: 224
Downloads: 589
Uploads: 0
Rekao HVALA: 12
Zahvalili mu 14 puta u 14 Postova
Instrumenti: pa3x i triton le
energy befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Sto ja nemam taj problem kako da dobijem kile.Doduse ja sam taj problem imao ali sam sad i malo preterao.Kako sam se ja ugojio?
1.Puno,puno piva(moze i bilo koji drugi alkohol,svaki goji i otvara apetit)
2.Posle svake svirke OBAVEZNO pojedem neku punjenu pljeskavicu pa na spavanje
3.Ostavio sam cigare
4.Neogranicene kolicine(kikiriki,cips,pistaci....)
5.Sto manje bilo kakvih fizickih aktivnosti(samo ono sto moras
6.Svaki put kad udjem u kuhinju pojedem nesto,bar jedan zalogaj
7.Masno,ljuto,kiselo........sto vise
8.Neredovno spavanje itd,itd....
Ovo nisu bas i najzdraviji nacini ali provereno dolaze do rezultata.Ako hoces moj savet netreba ti vise kilograma mnogo bolje se covek oseca ako je mrsaviji,a ako bas hoces da se ugojis na neki malo zdraviji nacin,najbolji lek ti je teretana(ali pravilno da vezbas)+obilni obroci puni hidrata,proteina i fosfora....nakon 3 meseca vec mozes da ocekujes rezultate a negubis zdravlje.Jako je bitno da znas koja si krvna grupa i da prema tome korigujes ishranu.Pozz
energy je offline   Reply With Quote
Star 13.01.2011, 02:23   #5
armin
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 07.03.2009
Mjesto: .at
Postovi: 308
Downloads: 234
Uploads: 12
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 31 puta u 29 Postova
Instrumenti: keyboard
Interesi: Auta i sve oko auta i muzike
armin befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

i ovde je sex problem... manje sexa... vise jela...


ja radio ljekarski pregled jucer i izmjerise mi 131kg, ma da mi je telefon i novcanik bili u dzepu a da nisu to bi bilo negdje oko 100kg sigurno
armin je offline   Reply With Quote
Star 13.01.2011, 02:27   #6
Dell
Satriani
 
Dell's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Bez ikakve uvrede, ali sve ovo iznad mene sto ti preporucise ce ti samo donijet stomacne tegobe i muke za nekih 20-30 godina, pocevsi od hipertenzije, pa sve do problema sa inzulinom Moja topla preporuka. Kreni radit masu u teretani, znaci takav program treniranja da radis manje ponavljanja (6-8) a sto tezi utezi i prati koje ti se misicne skupine bolje razvijaju, a koje slabije. Npr. kod mene slabije rastu ruke i noge, a bolje prsa i ledja, tako da npr. odvojim poseban dan u teretani za biceps i tricesps i za noge, a ove skupine koje mi bolje rastu (najcesce uvjetovano genetikom) radim s drugim skupinama. Naravno, da ti neko pokazuje, da ne radis pogresno. Dalje sto trebas uradit je to da imas kvalitetnu prehranu, unosis vise proteina i kvalitetnih ugljikohidrata, a da izbjegavas npr. jednostavne secere i nekvalitetne UH. Izbjegavaj kardio vjezbe barem do policijske akademije jer ti znojenje nece pomoc u nabijanju kilograma. Nemoj se prezderavat, a imat npr. 2-3 obroka dnevno jer ces samo unistit zeludac i crijeva. Bolje ti je da dobijas kvalitetne kilograme i malo se potrudis, nego da dobijes kilograme s vecinom masti, jer to ne samo da je nekvalitetno, vec je i jako stetno po zdravlje. Takodjer, preporucavam ti da poslije jela jednom dnevno uzmes 2-3 male kasicice Vitamina C (imas kupit u drogerijama, jeftino, a moze ti trajat 3 mjeseca) i glukoze (grozdjani secer) jer ces na taj nacin prebaciti ravnotezu izmedju katabolizma (izgradnje tvari u stanici) i anabolizma (razgradnje) na stranu anabolizma, ali naravno ne pretjerivati. Sto se tice namirnica, znaci sto vise kvalitetnih proteina, ugljikohidrata i masti. Najbolje bi ti bilo piletine i ribe, pogotovo oslic zbog omega 3 nezasicenih masnih kiselina. I naravno ono sto je skoro pa najvaznije. Da jedes 4-5 puta dnevno (ako je to moguce), ali ne da se pretrpavas, nego umjereni obroci. Ako imas volje ovo sve ti nece bit problem
__________________
I'm the one who knocks...



Promijenjeno od Dell (13.01.2011 u 02:29 sati)
Dell je offline   Reply With Quote
Star 13.01.2011, 03:20   #7
Millan
BANANOVAN na sopstveni zahtev!!!
 
Millan's Avatar
 
Registrovan/a dana: 06.12.2004
Mjesto: Sabac
Postovi: 621
Downloads: 688
Uploads: 14
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 42 puta u 39 Postova
Millan befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ozeni se! Ja sam se ugojio od kako sam se ozenio!
__________________
Ko peva zlo ne misli... A, ko misli, ne zna da peva!
Millan je offline   Reply With Quote
Star 13.01.2011, 03:25   #8
Vule
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

@ Millan-e

Ako ozeni pravu zenu onda se podrazumeva pojava viska kilograma i stomacica,ali ako se uhvati neke karakondzule,ima da mu osusi i ovo malo sto ima,tako da...bolje da se ne kocka sa zenidbom
  Reply With Quote
Star 13.01.2011, 03:27   #9
jeftabgd
Belaj boy
 
Registrovan/a dana: 16.01.2008
Mjesto: Beograd
Postovi: 654
Downloads: 534
Uploads: 18
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 70 puta u 56 Postova
Instrumenti: Korg Pa-800,Dallape,Guerrini.
Interesi: sakupljanje mp3,narodna kola
jeftabgd ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
jeftabgd pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Osim tog upisa u policijsku akademiju ne vidim zasto bi zurio sa tim jer to te svakako ceka kad-tad.Apsolutno se slazem sa Dellom,visak kilograma ce ti samo stvoriti niz problema kojih ces se posle tesko resiti.Prekomerna kilaza samo vodi u bolest i nista drugo.To pricam iz vlastitog iskustva.
jeftabgd je offline   Reply With Quote
Star 13.01.2011, 03:44   #10
milanceshow
Nishki
 
milanceshow's Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.12.2007
Mjesto: Srbija,Nis-Prokuplje
Postovi: 1.332
Downloads: 538
Uploads: 16
Rekao HVALA: 9
Zahvalili mu 83 puta u 69 Postova
Instrumenti: Roland E80 i FantomG
Interesi: Heklanje....
milanceshow ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
milanceshow pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Sedi za kompijuter,jedi samo sendvice i udri po rakiji!Ona otavara apetit!Jedi ljuto,slatko,kiselo,slano!
Kada budes hteo da ustanes sa kompa,a ti nemoj!Odmah legni!!!!

Posto ces da budes policajac,ako treba neko dodatno objasnjenje????Ili da nacrtamo ako treba!!!!
__________________
Click for Niš, Srbija Forecast
milanceshow je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 10:13


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije