Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Ritmovi > Korg > Korg Pa50 / Pa60 / Pa80

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): MuniR.SET CUDOOO-KORG PA50/60/80 (382,2 KB) Download
Autor: munirYamaha (Uploaded by munirYamaha)
Date Added: 07.12.2009
Downloads: 629
Grade: A
Opis i spisak fajlova
Olaa da ne mislite da nista necuu datiii vama evooo pocetak od mene mislim da je cudoo ovaj set !!!
Images
MuniR.SET CUDOOO-KORG PA50/60/80 by munirYamaha on 07.12.2009
You do not have permission to download files


Comments
dekiciric
17.12.2009 at 16:29
Carapancicu,udji u 'DISK' mode,potom idi na 'ERASE',zatim pritisni F1,trebalo bi dvaput,dok se ne pojavi 'SSD' u donjem levom uglu displeja.Onda pomocu tockica ili 'up/down' tastera izaberi 'PROGRAM',otvori i funkcijom 'DEL'(F2) obrisi sve USER PCG osim USER01,USER02 i USERDK.Kada to uradis restartuj klavijaturu i problem je resen.
munirYamaha
07.12.2009 at 20:06
jell se vam svidjaa
erno11
09.12.2009 at 17:28
super je. hvala
dekiciric
09.12.2009 at 18:59
erno11,prijatelju,probaj sutra kad ukljucis klavijaturu da pokrenes assign. slider,da vidis da li ce reagovati.mislim da stvarno nije fer da se ovakvi setovi koji sadrze gresku postavljaju ovde,a ima ih.
hamso
09.12.2009 at 20:45
To i nije bas neka grska jer mozes sam odabrati bilo koju zeljenu boju i ritam i snimi na prvu performansu i to ce ti uvjek biti prvo kad upalis kljavu.Naravno ako si na to mislijo jer mozda munir to nije uradio sam!
dekiciric
09.12.2009 at 21:59
e pa druze,srecom ti i ja to znamo,ali ima ljudi koji ce par dana lomiti glavu pitajuci se zasto im ne radi assign. slider,ne znajuci da je to prouzrokovano neispravnim setom
munirYamaha
10.12.2009 at 22:18
jaaaooo ovo sam radio sa jednog poznatog klavijaturista na makedonski estradi jel hocete joss
ivan tr
11.12.2009 at 00:07
Ja mislim da je greska ljudi ovde zato sto odmah ubacuju kompletan set. najbolje je da odaberemo ritam ili boju koja nam se svidja i da ucitamo u klavijaturu a ne ceo set. ne treba ubacivati global iz svakog seta. jer zato i nastupe greske i problemi.
dekiciric
11.12.2009 at 11:39
Ivane,to je jedno od resenja,ali ovde nije u pitanju global,nego SSD
dekiciric
11.12.2009 at 11:48
Tacnije,dolazi do poremecaja u SSD-u zbog toga sto setovi poput ovog sadrze 8 user banki sa programima i u njima ko zna cega sve nema,a kao sto je poznato memorjia pa80,60,50 je predvidjena samo za 2
munirYamaha
11.12.2009 at 18:04
paa sta ako nije dobar recite ovo je najlose vo sve sto imam
korg18
12.12.2009 at 00:24
Evo vako problme poremecaja ssd,je opterecenost i ubacivanje globala ,svi ubacujete razne setove i globale e to vam steti sve,kao na pa800 isto global ucitavo mi je jaran mnoge setove,i uvijek global je ucitavao zajedno sa setom,i klava je stala normalno da ce stat ha ja malo i pazite sta ubacujete u klave.
dekiciric
12.12.2009 at 06:41
Upravo je to i svrha mog obracanja-pazite sta ubacujete,pored ovog seta ima jos takvih ovde,downloadujte i ucitavajte u klavijaturu samo ako ste sigurni da je set ispravan ili poznajete onog ko je set postavio na download.Mozda Munir i nije znao sta postavlja,ali budimo realni,sanse da je tako su veoma male.Oprez kolege i pozdrav.
munirYamaha
12.12.2009 at 17:47
aaa set je gresan ja vas ne razumem sto filozofirateee
GOKOARSOV33
14.12.2009 at 11:21
Nista narocito a i set nije ok tu su neki Makedonskih ritmova a i mislim da nije dobro da se postavljaju tudzi ritmove.
munirYamaha
14.12.2009 at 17:25
kako mislis tudjiii ne smee makedonski !!!
carapancic
15.12.2009 at 18:36
Ja imam isti problem. Kad ukljucim klavijaturu pise mi No Style i ne cuje se nista kada se pritisne bilo koja dirka. Kako da resim ovaj problem?
NIKOLANIKOLA
07.04.2010 at 01:46
ako imate recite i pratite molim vas uzeo sam ali nemam narodne ritmove i nemam drums u wave format semplovani bubanj ako imate pratite molim vas


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 20:45


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije