Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Tutoriali i uputstva > Software

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): Uputstvo EMC Style Works Universal (521,2 KB) Download
Autor: kljucko (Uploaded by kljucko)
Date Added: 26.09.2007
Downloads: 1349
Grade: A+
Opis i spisak fajlova
Images
None
You do not have permission to download files


Comments
sreleristic
10.02.2008 at 21:27
E jes ti uputstvo alal ti vjera.A ne zamlaćuj ljude glave ti
marco
31.03.2008 at 11:04
srelerstic, ovo uputstvo sam pravio ja, ali je u transferu na novi server bilo izgubljeno, a kasnije ga je kljucko postavio ovde.
Ako si nekada radio u SW, a verujem da jesi, onda znas koliko on ima opcija i cemu sluze, i da ih je vrlo tesko sve detaljno opisati. Ja sam koliko toliko to uspeo u ove 3 slike. Znam da ima puno stvari koje nisam napisao, zasto i kako se rade, ali ljudi ce vec to sami pronaci. Ovo im je osnova.
Ti, sa 15 postova na ovom sajtu, verovatno sa gomilom downloada i ni jednim uploadom, nemas ni najmanje pravo da pljujes po tudjem radu. Izvoli, ako mislis da mozes i umes bolje to da napravis, napravi pa postavi.
sveto
05.10.2009 at 15:45
a meni treba sam program gde mogu da skinem MOlim za POMOC


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 17:29


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije