Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Ritmovi > Korg > Korg Pa500 / Pa600 / Pa800 / Pa2X

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): KRUNO SET PA600 (57,96 MB) Download
Autor: kantolovic (Uploaded by kantolovic)
Date Added: 20.12.2017
Downloads: 64
Grade: A+
Opis i spisak fajlova
Images
None
You do not have permission to download files


Comments
mihal
22.12.2017 at 16:38
Probao sam set onako nabrzaka , Lepo je sredjen, izivelisan i lepo radi. Po mom ukusu ja bi dodao Delay na solo boje i povecao malo ostriji zvuk na equalizer, dodao malo zescu distrotion gitaru i malo promenio boju, strukturu harmonika, naravno za moj ukus da me ne shvati neko pogresno jer sve radi jako dobro.....Hvala...Pozz
JoleM
07.04.2019 at 14:24
Smisljeno poslozeno, izbor boja i namjenskih ritmova (i univerzalnih) omogucava svirku u prostoru gdje se trazi saroliki pop-folk-rock repertoar. Kao sto kolega mihal rece sredjeno i iznivelisano, ja bih dodao i funkcionalno. Probao ga na PA600. Zahvaljujem! Da ne bude zabune ne planiram koristiti set, ali vodicu se "idejom" kojom je slozen set. Preporucio bih ga kao kompletan set za kolege koje prelaze sa nekih "starijih" aranzera na PA600, naravno, kao sto rekoh ako "svastare i plivaju" u miksu ex-yu pop-folk-rock. Nadam se da cemo vidjeti i probati update za 2019-tu


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 07:49


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije