Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Kompletni setovi > Korg > Korg Pa50 / Pa60 / Pa80

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): tallava i ciganski set za pa80 - 1deo (Unknown Size) Download
Autor: ZIKA SELIM IZ MELBOURNE (Uploaded by zile)
Date Added: 24.09.2007
Downloads: 685
Grade: A+
Opis i spisak fajlova
EVOVAM I PRVI DEO SET ZA PA80 ZA SVI ONI KOJI SVIRAJU TALLAVA I CIGANSKU MUZIKU.
Images
tallava i ciganski set za pa80 - 1deo by zile on 25.09.2007
You do not have permission to download files


Comments
sevce
24.09.2007 at 20:11
Hvala zile ali to su tu vec bile prije da se nova strana radila.nisu to nove ako imas nesto novo onda stavi
zile
24.09.2007 at 23:00
izvini kolega sevce ali ja nisam nigde napisao da su nove i staviosam ove setove posto znam ljude traze to jos stara strana nema vise ovoje sve novo
srdan2010
24.10.2013 at 19:41
ajde zile javi se da se menjamo ako hoces trba mi namenske ritmove napravjene za pesme od sabana kebe ljube i tako daje ja imam oko 2000 javi se da se menjamo pozzzzzzzz


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 00:11


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije