PDA

Pokaži Full Verziju : Dell - Demo snimci


Strane : 1 [2] 3 4

Vule
29.07.2011, 11:54
@ Dell,Lepo je sto si krenuo ibarskom kao sto kaze @Nesa, ali nemoj da zuris odmah u Meljak...zastani malo kod "Romea i Julije" ili "Lipovacke Noci",tu lezi sustina tvog napretka :lol:

@ tranzit,razradio je desnu ruku mukotrpnim vezbanjem,sto se i cuje na snimku.

Svaka cast @Dell :)

tranzit
29.07.2011, 12:11
Lijepo ti njega ucis, pedagogija ti je jaca strana. Ni otac mu ne bi dao bolji savjet.
A stoje li jos oni bungalovi kod "Lipovicke Noci" ? Sta je tu sekretarica i domacica palo za slobodu. A Boga mi bilo je i abortusa po tim bungalovima. Nekih davnih osamdesetih sam, vise od godinu dana, svirao "Lipovicku Noc". Dobar orkestar, jos bolja vremena

Vule
29.07.2011, 12:15
U ovom trenutku nisam siguran sta je sa bungalovima ali verujem da je sustina postojanja toga tamo ostala ista :)

nesaband
29.07.2011, 12:19
ako se ne varam i @tranzit i @vule su pogresili.

Lipovacka noc je na izlazu iz Sremcice i nema bungalove ali zato je Lipovacka suma pored magistrale i bilo je nekad bungalova tamo gde su muzicari cesto svracali.@Vule,@Tranzit ispravite me ako gresim!!!!

znaci Dell samo ti razradjuj ruku i k..ni nesto pod hitno!!!!

Vule
29.07.2011, 12:20
U pravu si Neso,ali mislili smo na sumu svakako obojica :lol:

nesaband
29.07.2011, 12:23
=)),ma i u sumici je nekad bilo kondoma po drvecu ko ukrasa za jelke=))

tranzit
29.07.2011, 12:23
Ne grijesis Neso, tacno je. Lipovicka Suma ima bungalove. Ja ostario pa zaboravio. Nama onda nisu trebali kondomi. Bilo dosta babica bez posla. Al' dobri bili bungalovi. Da je Dellu samo da ode do Lipoviske Sume, ne bi mu trebao trening desne ruke. To bi vec neko drugi uradio za njega. Potpisujem.

Vule
29.07.2011, 12:30
Upropasticemo ovu decu... :lol:

tranzit
29.07.2011, 12:36
E moj Vule, mi smo djeca a ne oni. Mi smo u njihovim godinama bili bebe sta oni danas rade.

Vule
29.07.2011, 12:48
da znas,mada ovaj nas mali je neiskvareno dete

Dell
29.07.2011, 14:05
Sjecam se lipovacke sume, doduse iz autobusa. Samo se sjecam da je nikad proc i da bi mi jeza bilo da nesto kresem tamo, jer bi mi se najvjerojatnije medjed usunjao s ledja, pa eto skidanja djane s obe strane sto ne bi bas bilo meni po volji :lol: Meljaka se sjecam takodjer, a sljedeci put ako budem tim putem dolazio, svraticu kod Ere Ojdanica u motel mozda mi on nesto nabaci za kres :lol: :lol:

momci hvala na komentarima, Vax zna sta sam mu obecao kad zora zamijeni mrak :D

tranzit
29.07.2011, 14:17
Nema medvjeda u Lipovickoj sumi, moze samo da te sretne poneki tigar koji je pobjegao iz zoloskog vrta. Od Ere nemoj da trazis pomoc. Stari kesa ne moze ni za sebe da nadje a kamo li za tebe. Nego, alat u ruke (u ruku) pa na posao, garantujem da ces sam da nadjes. Samo kazi da si sa yu-midi foruma i da poznajes Vuleta. Svaka ce da ti da.

Dell
29.07.2011, 14:54
Vulence jel istina ovo sto cika tranzit kaze za tebe? :)

Vule
29.07.2011, 15:01
@ Dell,slusaj starije :lol:

Dell
29.07.2011, 18:13
Problem i jeste sto ste stariji, da ja ne dodjem tamo i pitam za tebe pa mi dodje neka bas "starija" :lol:

Vaxter
29.07.2011, 18:28
Takva ti i treba, da te malo poduči.

tranzit
29.07.2011, 23:13
Ote mi rijec iz usta. Ama ja i sad volim vise kokoske, ne moras nista da joj pricas... sve sama zna. Sa pilicima je problem, te daj ovako, te daj onako, te ajde gore, te ajde dole... umorim se pokazujuci pa i ovo malo volje sto je ostalo brzo izgubim.

Dell
30.07.2011, 03:21
Ama sve sto stoji, samo da se ne zaljubim ja u matoru koksku :lol:

milanceshow
30.07.2011, 05:19
Ma pusti Dell ove saljivdzije.
Cuvaj se ti za brak!
Postovano sa mobilnog uređaja

nesaband
30.07.2011, 11:14
Postovano sa mobilnog uređaja
Dodato:
Ne slusaj milanceta nego kresni nesto sto pre
Postovano sa mobilnog uređaja
Dodato:
dodji ti kod mene pa da nadjem nesto mlado i lepo za tebe
Postovano sa mobilnog uređaja

tranzit
30.07.2011, 20:59
Samo ti slusaj Milanceta... ako te ne zgazi tramvaj (i to u Mostaru gdje ga nema), pljuni me. Sta da se cuvas za brak... ne daj Boze, pa ti neces da kresnes jos deset godina... ne budi lud. Lako je Milancetu da te zajebava, on krese svaku noc.

neconix
30.07.2011, 21:09
Kolege,drzimo se teme...;)

Vaxter
30.07.2011, 21:12
Hahaha, zloupotreba položaja. :))

Ace
02.08.2011, 01:20
Sto rece jedan moj drug .... kresao ili ne kresao, kresnutu ces da uzmes :lol:

Inace odlicno odsvirano Dell, nek roka kolo .... ;)

Dell
16.11.2011, 15:49
Evo jedan autorski rad, sve sam ja radio, tekst, aranzman, muziku, pa na kraju i odrevao sve ovo :lol: Ne zamjerite na pjevanju, ucim se jos :)




http://www.youtube.com/watch?v=WsNGXv7Rg_Y&feature=channel_video_title

zeljko_mo
16.11.2011, 17:36
a svaka ti dala prijatelju... svaka cast... jos malo glasa i bit ce to odlicno, tj vec je dobro :) (ili je prodaj Sabanu :p )

Dell
16.11.2011, 20:37
Ma Saban je vise HC, hvala ;)

Marko90
16.11.2011, 22:28
Svaka cast druze.
Tekst je inzvaredan. :-c

Dell
17.11.2011, 00:24
hvala mnogo ;)

tranzit
17.11.2011, 01:47
Ideja nije losa. Imas karakteristican i interesantan glas, moglo bi se dosta uraditi ako budes htio. Mix... ima dosta ispravki koje bi trebalo naciniti. U prvom redu, molim te postavi stereo snimak jer tek tada bi se moglo cuti to kako treba. Ovako je sve nabijeno u sredinu pa su poremeceni svi odnosi. Medjutim i pored toga se moze reci sa sigurnoscu da je glas isuvise dominantan u odnosu na ostalo pa bi ga trebalo stisati bar za 3 do 4 dB a pogotovo kad se pojavi prateci glas. Pobije kompletan aranzman opko sebe. Bubanj treba podici i dodati nesto visokih oko 7 do 8 kHz posto se te sve cinele i hihatovi ne cuju. Bass je nedefinisan sto znaci da mu treba oduzeti par dB na 230 do 280 Hz a onda ga podici bar za 2 dB. Ta solo harmonika je nesto glasnija nego sto bi trebalo da bude ali ako podignes bubanj i definises bass mislim da ce moci da ostane na tom nivou. Prelaze na harmonici si crtao u sekvenceru ali ih nisi dobro "nacrtao" pa se cuju kao da stekce mitraljez. Neprirodani su i pretacni u svim tim sesnaestinama. Tako ne svira nijedan harmonikas na ovoj zemaljskoj kugli. Humanizuj to malo i produzi te note u prelazima jer su isuvise stakato odsvirane odnosno nacrtane. Harmonici ne bi skodilo sasvim malo vise reverba ali zaista sasvim malo. Podigni malo synth arpeggio liniju koja se provlaci sve vrijeme jer ona je vrlo vazna u aranzmanu. I... daj stereo snimak ako Boga znas.

Dell
17.11.2011, 14:40
Hvala zaista na kritikama, imam dosta da naucim o mixu, a zanima me. Sto se tice prijelaza, ne znam o kojim se radi, sto se tice forspila, istina je da je u midi zapisu, ali nije kucana, nego odsvirana, pa sam samo dodao sampl harmonike preko vsamplera, isto tako i sa gitarom. Stavio bi malo efekta na harmoniku, ali nemam pojma kako se to radi sa midi kanalom, u vsampleru ima neki hall, ali je bez veze. Pokusacu nesto ispravit u aranzmanu, pa cemo vidit. Sto se pjevanja tice, trudim se, nadam se da ce bit bolje, hvala jos jednom ;)

Dell
14.12.2011, 02:16
Bas sam nasao medju mp3-cama kod mene na pc-u kolce od naseg clana Grandie i odlucio skinut. Malo su ukrasi prljavi, ali sta cete, vjezbanje je cudo :)


http://www.youtube.com/watch?v=WlUI_uTf4Xs&list=UUwjkaKEMIwS4A1xJ3fKIpTQ&feature=plcp

zeljko
18.12.2011, 23:06
Ma druze napredujes u svemu munjevitom brzinom svaka cast sta drugo da kazem...Pozz

Dell
18.12.2011, 23:35
hvala prijatelju mnogo ;) najs tu hev ju bek

harepa50
19.12.2011, 02:34
Svaka čast teBra, tako to treba da se radi! :D

zeljko
19.12.2011, 07:27
Nema na cemu;)Zaboravih da kazem super ti je novi avatar isti Elvis Presley:-??

mirandess
19.12.2011, 09:35
Zeljko nije to Elvis, to je "Tirke" iz filma Montevideo Bog te video, da mu nisam rekao da je isti taj glumac ne bi nikad saznao :D ahhaahahahahahahhaahhahahh XD

Dell
19.12.2011, 17:17
ti i jos 10 ljudi :)

harepa50
19.12.2011, 23:25
Ja sam fakat mislio da si ovo ti na slici Dell! :D

grandia
20.12.2011, 16:46
ciao marnele ;)

svidjaju mi se tvoji snimci i posebno tvoja kompozicija. nastavi samo dalje i videt ces koliko je sladje kad izkomponujes nesto svoje nego od poznatih muzicara ;)

naravno, hvala sto si se setio moje numere i odlicno si odsvirao!
a ja se setio odakle meni ta ideja ... da ne ubacim link u tvoju temu ubacit cu u
"sta slushate"

pozdrav

Dell
20.12.2011, 17:21
hvala Predraze ;)

grandia
20.12.2011, 17:25
jao ... zaboravio sam da te zamolim ako nije problem da mi posaljes taj mp3 ...
drug vaxter me upozorio da aktualiziram novu email adresu i to sam ucinio. mislim da bi trebalo da bude uspesno :)

hvala jos jednom
predrag

Dell
07.01.2012, 20:02
Nisam vidio tvoj post, poslacu ti mp3, samo da ga nadjem u shteku ;)


Evo nesto novo od mene, ne znam kako se stvar zove, ako neko zna neka kaze, ja sam je cuo od Igora Rusa.


http://www.youtube.com/watch?v=t6Us3WijHt8&list=UUwjkaKEMIwS4A1xJ3fKIpTQ&index=1&feature=plcp

mirandess
07.01.2012, 20:39
Odsvirano famozno, al da te priupitam nesto?! Sto se nisi citavog snimao? :P :P :P hahaahhahahaahah ;) :-* :P

Dell
07.01.2012, 20:56
Da se raja ne "znoji", pogotovo ribovita :P

baltik79
07.01.2012, 21:27
Svaka cast, trilere sviras jasno, dinamika ti je odlicna. Super zvuci i ako nije snimano preko miksete itd. I ja cekam tutorial sto ces postaviti za trilere pa da te probam stici :). Jos jednom, meni je ovo bas dobro odsvirano !!!

Dell
08.01.2012, 01:21
Hvala, mozda i sutra vec bude ;)

zeljko
08.01.2012, 03:55
Druze moj moram da ti priznam da mi se svidja kako koristis raspored prstiju dok sviras i sve si bolji i bolji kako sam vec i rekao u prijasnim postovima,samo ti jos fali neka Dalapica ili guerinka i da te bog vidi...Bice od tebe super muzicar ni malo ne sumnjam,a bogami i dobar tekstopisac,kao i vrlo dobar kompozitor:)Pozz

Dell
08.01.2012, 16:40
Hvala Zelja ;) Ali kako sam ja kljusina, neku guerrinku imam u planu tek dogodine, ove godine kupujem novu klavijaturu -.-

zeljko
08.01.2012, 19:11
Neka neka sve u svoje vrijeme...bice svega samo da bude zdravlja;)

Dell
17.01.2012, 00:27
Ljubisino kolo, sporiji tempo, greskice, ali i treba s greskama da se vidi sta treba ispravljat i gdje radit, kao sto rece Jovica Petkovic ;)


http://www.youtube.com/watch?v=iif4S1r7eLQ&feature=plcp&context=C3770f96UDOEgsToPDskLRct3u9R0hq26W9xSUgdYc

baltik79
17.01.2012, 17:45
Odlicno odsvirano, svaka cast !!!

Dell
17.01.2012, 20:39
hvala prijatelju ;)

mladenkom
17.01.2012, 21:36
Bravo Dell,lepo sviras,ajde nam snimi neko oro,bugarsko,soborsko,makedonsko..votevr
Postovano sa mobilnog uređaja

Dell
17.01.2012, 21:50
Hvala Djomla, evo obecavam skinucu nesto ;)

cule125
17.01.2012, 22:18
pazljivo sam slusao skoro sve snimke,znaci koliko si ti brate napredovao svaka ti cas,razbijas

Dell
18.01.2012, 00:11
hvala burezere ;)

Ace
18.01.2012, 00:29
Razvali ga burazeru :)
Sve je na mestu, samo tako nastavi ....

Dell
18.01.2012, 03:20
Blagodaram prijatelju ;)

tranzit
18.01.2012, 03:24
Mali, zestok si igrac. Tebi definitivno treba bolja harmonika.

zaki1
18.01.2012, 03:46
Hvala za klip svdja mi se odlicno posebno mi se svdja kad neko dobro svira basove na harmonici, pozdrav.

Vaxter
18.01.2012, 04:43
@tranzit
Baš je to za harmoniku bio i moj komentar danas!
Krajnje mu je vreme. :)

harepa50
18.01.2012, 04:47
Svaka čast majstore, sve najbolje! :D

tranzit
18.01.2012, 04:51
@Vaxter

Ama mali je cudo... i bas zato mu i treba bolja harmonika. Ako ne bude drugacije moglo, startovacu ovdje organizaciju fonda za prikupljanje sredstava za Dellovu novu harmoniku.

Nego, znas sta, obrati i ti malo paznju, na ovom zadnjem snimku nikako nije snimio glavu pa pocinjem da sumnjam da je on ovo svirao... a i nije mogao bas toliko da napreduje za ovo kratko vrijeme... hahahaha...

Momak je grom, samo ako se uozbilji na vrijeme.

zeljko
20.01.2012, 06:09
Bas stvarno mu treba dalapica i ja sam to rekao :)pa ako treba pomoc za novu harmoniku i ja cu da pomognem koliko mogu,samo ti transite pokreni tu akciju koliko nas ima clanova mogla bih biti dobra pomoc dellu,kad bih svako spendovo koliko moze valjda bih bilo dovoljno i jos malo on doda ako mora i to bih bilo to...harmonicica ko sunce;)

Dell
20.01.2012, 17:55
Hvala tranzite, a i vama ostalima na iskrenim komentarima, koji mi jako imponiraju. U sljedecem postu cu vam poslat ziro racun :lol: :lol: :lol: Zezam se, sto se tice nabavke bolje harmonike, ajmo rec da nije problem u financijama, govorimo o mojima, jer caleta odavno kintu ne pitam. Stvar je u prioritetima i iskoristivosti. Recimo, sad na ljeto sam mislio kupit sebi tyros 3, posto mi se ekipa vec ozbiljno sprema u svatove "po veceri" sto se kaze, jer su nas vec ljudi zvali da idemo, ali odbili smo, jer zelimo da se napucamo do jaja sto se tice repertoara i opreme. Dakle to je jedan razlog. Drugi je razlog geografski prostor na kojem moja ekipa svira svatove "po danu", odnosno do vjencanja. Tranzit ce to najbolje znat. Na prostoru Hercegovine, pogotovo Zapadne, ne vrijedi nositi neku skupu harmoniku tipa guerrini, dallape, paulo soprani, siwa itd. Sta meni vrijedi kad dodjem u neke vrleti okolo Sirokog Brijega iliti Posusja ili Tomislavgrada/Duvna, sa presidentom, kad prosjecan covjek tu nece primijetit razliku izmedju kabine i violina. Isti njemu djoka, drndao ja citavu svirku na sopranu ili masteru. Da ne kazem koliko mi se puta dogodilo da neko pijan, pa cak i trijezan, prolije nesto po njoj, pa prasina, pa nagle promjene temperature, udji u kucu na 20 stupnjeva ljeti, pa izadji vani na 40 i tako te sheme. Zato mi hohnerica radi posao po svatovima, glasna i lagana, doduse tonovi za k.... Tako da kupovanje bolje harmonike planiram dogodine, mada i tada ce vjerojatno biti samo za kuci, eventualno ozvucenja.

Ace
20.01.2012, 18:11
Kupis za sebi pa nemoras nositi u svatove. Svakako da ces uloziti novac prvo u prioritetnijim stvarima al ja mislim da ne trebas se voditi po tu pricu "gosti ne zanima dal je president il hohner". Ja sviram iz hobi trenutno, pa ipak bubreg bi dao za pa3x .... :)

Dell
21.01.2012, 06:32
Jbg, ti ipak zivis na prostoru koji ima tradiciju sto se tice muzike i ljudi znaju to cijeniti, u vecem dijelu hercegovine, cast izuzetku, narodni napjevi spadaju u primitivne oblike muzike, tipa ganga, kolo trusa i takve stvari, koje i nisu nesto narocito muzicki bogate, a bogami ni prijatne za usi (proguglaj), pa je tako u vecini krajeva kod nas nebitno kako sviras, samo nek se dernja, sto u nekom prosjecnom muzicaru izaziva frustraciju, a to ce znat sve moje komsije. Zato ti govorim, da je isto, ali naravno cim mognem, kupicu bolji instrument, primarno za svoje dobro ;)

tranzit
21.01.2012, 10:49
Potpuno si u pravu... ja ostario, pa zaboravio, po kakvim vukojebinama sviras. Znas da te iskreno zalim, takav talenat a nemas kome to pokazati, niti to ko primjeti. Ace ne moze ni da predpostavi kakva je to socijalna i etnoloska kategorija jer potice iz veoma muzikalne Makedonije. Mada ima i on pravo kad kaze da kupis dobar instrument za kucnu, a kasnije i studijsku upotrebu, a tu Hohnericu nosi kad sviras gange i ostala neartikulisana muzicka orgijanja hercegovackih gorstaka.


@Ace
De molim te potrazi po google te gange pa da ti bar malo bude jasnije koja je to strava i uzas, Iskreno, kad cujem Della sta i kako svira zapitam se kako je uopste imao volje i snage da se toliko izdigne iz tog mulja. Ama za tu muziku koju mora da svira, dosta mu je i pentatonska skala a u najvecem broju slucajeva bi bila dovoljna i samo dva tona na harmonici. Utoliko vise mi je drag i utoliko vise je vrijednije ono sto cujemo od njega.

VUNIMRAV
21.01.2012, 11:19
Bravo dell za svirku,tehnicki prilicno dobro,samo sto si trebao promijeniti koji put registar,a ima ga na toj harmonici.No uglavnom je dobro i sto je jos bitnije ti napredujes strahovitom brzinom.
Dobro je da planiras kupiti drugu harmoniku,jer sve to sto si odsvirao da ponovis na kvalitetnijoj har bilo bi perfektno,zato samo napred!

Ace
21.01.2012, 11:56
Ok, slazem se donekle da ne razumem situaciju, znam te trusove, gange, cuo sam ali malo (skoro pa ic), imalo neko i akorde da trazi ... tacno da nije lepo za usi, medjutim Dell je siroko orijentisan muzicar, vec je pokazao u starijim snimcima.Da ponovim sta sam hteo reci, instrument kupujes prvo za sebe pa posle za tezge, bar ja tako mislim.

tranzit
21.01.2012, 12:51
Dobro mislis, samo tako i treba da bude.

@Dell
A ti kad budes odlucivao sta ces da uzmes, ozbiljno razmisli i o Rolandu FR3X, nemas pojma koliko je prakticna. Samo cu ti pomenuti da na primjer, mozes u trenu da na bas strani napravis umjesto dva reda glavnih basova sto je normalno kod 120 bas harmonike, tri reda glavnih basova (kao kod 140 bas harmonike) tako da dobijas i molski terc bas. Ovo je samo jedna od sitnica. Ako je uzmes, od mene dobijas Dallape Supermaestro i Organtone prosirenje koje inace kosta 100 Eura.

Dell
21.01.2012, 15:11
Hvala na komentarima Vunimrav, ima registre, ali su govnavi da prostis, taj je uz jos 2 jedini iskoristiv. Tranzite slusao sam uzivo Roland harmoniku, odusevio sam se pravo da ti kazem. Hvala na ponudi, razmislicu o roland harmonici, iako sam mislio na nekog presidenta.

Dell
11.02.2012, 19:00
Evo jedno od ljepsih kola Ljubise Pavkovica iz serije Ljubav na seoski nacin, tek sinoc sam ga skinuo, tako da ima i gresaka kako i tonski, tako i u tempu, ali jebiga vjezbacemo ga :)


http://www.youtube.com/watch?v=eJuNlZPuwTw

ЂолеПФК
11.02.2012, 19:52
Svaka cast! ;)

aleksakorgpa500
12.02.2012, 03:48
Lepo odsvirano Dell.
posebno mi se svidja kako sviras bas na harmonici,samo vezbaj.Daj skini Rumunsku pesmu
na harmonici pa da cujemo.:) evo link http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=L1n2YzpX8ZI

Dell
12.02.2012, 04:05
E da znas da hocu, to ce bit sljedeca stvar, hvala momci ;)

Jaki
12.02.2012, 11:04
Bez greske, svaka cast i mislim da ce ti bolje leci President.
Uz neku klavijaturu mnogo je bolja sprava.
Ne postoji elektronika koja ce vjerno iskopirati ma koji prirodni zvuk ali ovo je suvisno-to znamo svi.

Dell
12.02.2012, 17:20
Hvala Jaki, nadam se da ce president skoro doc na red ;)

romario
12.02.2012, 22:05
bravo dell ...

Dell
17.02.2012, 21:59
Hvala Romario, e ko me bolje zna, sjetice se da me s vremena na vrijeme kad me lijenost popusti uhvati neka zelja da radim svoje pjesme. Imam pjevaca u bandu kojem sam obecao napravit pjesmu i uradio sam tekst i aranzman i otpjevao pilot verziju da covjek cuje kako ce to bit, pa cemo onda sa njim snimat. Evo stavljam pilot verziju koju sam otpjevao, pa me zanima sta treba promijenit i popravit. Sve sto se instrumenata i ritma tice je sa pa50, mrzilo me da snimam zivu harmoniku, a pjevao sam preko svog akg pilota preko peavey mixete uz pomoc digitech vhm5, tako da malo krci glas. Meni je pjesma malo "prejaka", ne lezi mi bas, a i za stupanj mi je previsoka, ali zato ce to pjevac odrat i imacete prilike cut ;)


<embed src="http://www.*******.com/embed/1142227523/5ff714a" width="420" height="250" allowfullscreen="false" allowscriptaccess="always" type="application/x-shockwave-flash"></embed>

zeljko
18.02.2012, 00:01
Buraz nemoj da se naljutis ali moram da kazem da se bar meni licno ne svidja tekst i nacin izvodjenja pjesme,dok muzika je super i forspil mi se jako svidja i mislim da bih moglo da se puno bolji tekst odradi,jer po meni steta je za tako dobru muziku ovaj tekst u kome se spominje srce najmanje 3 puta i kafana itd ...Ne znam kako ce zvucat kad to odpjeva bolji pjevac,ali tekst kao tekst ponavljam mi se i ne svidja bas i djeluje mi kao ovi danasnji tekstovi i pjesme koje se u zadnje vrijeme vrte kod novih pjevaca od kojih nikad ne bih kupio cd bar ja.

Eto to je samo moje misljenje i znam da si pocetnik oko tog komponovanja tekstova i muzike i prema tome mogu na kraju samo jos da dodam i da kazem svaka cast tebi opet ja ne znam ni tako da sastavim pjesmu a ti znas i uvijek ima pjevaca kome ce se mozda i taj tekst svidjet tj.slusalaca..Tako da ne treba da gubis nadu ,nego samo tako nastavi i bices sve bolji i bolji i u tome i mi smo uz tebe i zelimo ti sve najbolje u tom radu i da napises sto vise dobrih pjesama i da postanu hitovi,a vjerujem da ce i biti jer ti si jedan vrlo uporan i dobar muzicar...Pozzz

Dell
18.02.2012, 00:58
Hvala Zeljko, jbg tekst ko tekst je najmanje bitan ocito bitan danas. A mora se srce i kafana spomenut jer su se ovakve pjesme pravile 80-ih na sto sam i pucao i to je bila barem postena tematika, 'ajmo rec iskrena, a ne ko danas gdje ces u tekstovima nac skupo auto, skupo pice, pi*ka, ja jebac i tako to :)

zeljko
18.02.2012, 03:46
Razumijem te potpuno i naravno da je bolje od mnogih pjesama koje sam cuo,hehehe...Samo pjesma isprica sve lose o toj zeni a ovaj ko da je corav i opet trci za njom:(Meni da je tako uradila ni srce me ne bih moglo natjerat da trcim zbog nje a kamoli da pijem u kafani zbog nje a ona d ame vidi,pa poslije se samo smije kako se unisti i oda alkoholu=))Ima brate jos zena nije jedina hehehhe.

Ma samo ti nastavi da pises dalje pjesme valjda ces i meni nac zicu kao kod one Oj Konjicu super pjesma...Pozz

harepa50
18.02.2012, 04:13
Bravo mačak, biće nešto od tebe ;) Foršpil super, a text baš kako sam ti reko :D narodnjački standard :D Bogata harmonija. Još produkcija da se uradi i taman...

aleksakorgpa500
18.02.2012, 05:21
Meni se licno svidja kako si to odradio.
Forspil je odlican onako pravi narodnjacki i harmonija je dobra a melodija refrena me podseca na neku pesmu..text nije los ali inace je tesko napisati dobar tekst.
Imas talenta za komponovanje samo tako nastavi :)

Dell
18.02.2012, 16:53
Hvala vam, trudicemo se i dalje ;)

romario
18.02.2012, 17:20
pjesma ima sve sto treba .
ok akordi ,melodija ,text ,ritmika.
nije umjetnicko remek djelo,;)
ali zadovoljava kriterije klasičnog narodnjaka ...
sto se mene tiče ,petica .

Dell
18.02.2012, 18:02
hvala mnogo brate ;)

ЂолеПФК
18.02.2012, 23:01
Svaka cast druze!

smuchac
22.02.2012, 21:34
Potpisujem romaria s tim da ću reći svoje mišljenje ukratko:
Nemojmo o pjevanju jer je pilot snimka,kad se uvatiš muški oko demo snimke u kojoj ćeš do detalja otpjevati,onda ćemo...
Svirka jako dobra,akordi i solo također.
Tekst je po meni 85% dobar s par pomalo "jeftinih" rima koje odnose onih 15%. Svejedno,debelo prolazna pjesma. Svaka čast. :)

Dell
23.02.2012, 00:49
Hvala kralju ;) Jebiga, pjesma jeste ozbiljnija od danasnjih, ali nije ni na razini Jesenjina ili A.B. Simica, jer je za sire narodne mase, zato par jeftinihi riba, pozdrav za tebe ;)

Dell
06.04.2012, 18:07
Evo inspirirao me Kabi da se i ja okusam u komponiranju juznjackih stvari. Tako sam jedan instrumental, sve sto cujete je sa pa50. Na trecoj repeticiji nesto malo kida kao, ali rijesicemo to ;)


http://www.youtube.com/watch?v=BlNBGDwaWiY&feature=youtu.be

mladenkom
06.04.2012, 18:14
bravo Dell,lepa svirka i super boja

tranzit
06.04.2012, 18:39
Dell zvani "Juzni Orkan". Imas pozdrav od Mice Nikolica i Cire. Nije to lose, ide to tebe, cuje se skola... a skola nije zajebancija... nego sto stavi mono snimak, znas da ne cujem u mono formatu. Samo polako... trazicete vi autograme od Della, a pogotovo ako nastavi da komponuje.

Dell
06.04.2012, 18:41
Pozdravi i ti njih i reci im samo nek nastave vjezbat :lol: Hvala Tranzite i Djomla, sta da kazem trudim se i trudicu se ;)

baltik79
06.04.2012, 18:50
Odlicno zvuci, svaka cast !

Dell
06.04.2012, 23:00
hvala puno prijatelju ;)

Boban010
07.04.2012, 16:04
Odlicno Dell,lepa ideja i dobro zvuci PA50,mozda bi samo promenio boje sa pocetka,da bude neka koja nije za "ispod satora" a i par momenata sa naglasenim tarabukama nije na odmet ipak je cocek u pitanju.Na trenutak mi se ucinilo da ima poznatih motiva iz JV ali i da jeste tako,vrlo je tesko da smislimo nesto novo a da se dotaknemo njihovog rada.Kako god bilo lakse je nama da kritikujemo nego tebi da smislis nesto sto vec nije snimljeno.
U svakom slucaju impresivan je tvoj trud i rad na kreiranju neceg boljeg od ovog sto imamo trenutno na estradi.
Veliki pozdrav i samo napred!

nesaband
07.04.2012, 17:20
Boga mi ovde na demo su poceli da sevaju pravi snimci.Ima sta da se cuje.

Dell,imas talenta,dobro si sve odradio i samo tako nastavi.

Mozda jednog dana vidimo potpis na nekom aranzmanu gde pise tvoje ime.

Nemoj onda da se uobrazis;)

kabi
07.04.2012, 19:30
Cao kolega,drago mi je sto si dobio inspiracije
od mene hehe,,lepo ti ovo zvuci a bilo bi Josh bolje kad bi rucno usnimio bas,kontru tid... Inace je dobro
Postovano sa mobilnog uređaja

Dell
08.04.2012, 04:22
Hvala vam momci puno ;) Neso, ako te ne pozdravim, odradi vaspitnu :) Bobane, hvala trudimo se, a Kabi, u pravu si za taj rucni bas i kontru, kad se nakanim iduci put da nesto radim mozda i bude ;)

PA3XPro
08.04.2012, 13:33
Uzimaj Le ili TR nek se čuje solaža :D

Dell
08.04.2012, 15:51
Uzimam tyros3 najvjerojatnije na ljeto :)

tranzit
08.04.2012, 18:15
Uzimaj Le ili TR nek se čuje solaža :DE bas ce da se usreci sa LE i TR. A ovako se ne cuje "solaza" ili... ?

Ace
09.04.2012, 01:40
Podrzavam Kabijev post .... inace samo napred, vec sam ti rekao sve sto sam imao ;)
Tyros 3 obavezno na ljeto :)

zeljko
17.04.2012, 03:25
Super ovaj zadnji snimak svidja mi se sve i ritam i kako si ovo sve izkonponovao...bravo

hajro
17.04.2012, 05:31
ee pa Deel, rekao cika Hajro Odlicnoo

Dell
17.04.2012, 15:31
hvala puno momci ;)

Todorgm
17.04.2012, 16:42
Lepe bojice imas na pa50 ;)

Dell
17.04.2012, 19:04
trudimo se, hvala ;)

Jaki
20.04.2012, 21:43
U rukama pravog muzicara i najjeftiniji instrument zvuci extra.Svaka cast.

zeljko
20.04.2012, 22:50
Stvarno je Dell za kratko vrijeme dosta napredovao...Sad puuuno bolje zvuci sve nego prije kad sam se uclanio tek na Yumidi,a sta ce tek biti za jos 2-3 godine ne smijem ni da pomislim...Svaka cast jos jednom za Della i samo tako nastavi...Pozz

yamahapassion
20.04.2012, 22:58
E, moje Zeljko, za 2-3 godine cemo ga gledati rame uz rame sa Kosmajcem ili nekim muzicarem tog ranga...

zeljko
20.04.2012, 23:02
Ma njega i Skoreta ce mo da gledamo ako bog da kako sviraju rame uz rame:lol:Obadvojica su mladi i dobri...Pozdrav za mog druga Yamahupaissona

Dell
21.04.2012, 01:52
Hvala momci ;) Daleko sam ja od Kosmajceta :)

Dell
18.05.2012, 21:15
Ja sam narodnjak po zanru, ali sviram sve sto mogu, evo ja i gitarist rokamo od Zabranjenog Pusenja Pos'o kuca birtija, poneki fals u pjevanju, malo tiho jer mi otisla baterija na pilotu, snimljeno preko zoom h1, malo smo smanjili jer pjevacu krci nesto majk, pa nisam vratio jacinu.


<embed src="http://www.*******.com/embed/1438580601/f5c1cf05" width="420" height="250" allowfullscreen="true" allowscriptaccess="always"></embed>

harepa50
20.05.2012, 19:47
Odličan izbor pjesme :D Ritam ti dobar :)

srx97
20.05.2012, 21:56
DObar si :D

Bokikorg
20.05.2012, 22:32
Odlicno..Svaka cast :)

nesaband
20.05.2012, 23:49
=D> bravo momce odlican 5.sve je na svom mestu i jako dobro.

Dell
21.05.2012, 00:18
Hvala puno momci, trudimo se i trudicemo se ;)

Dell
22.05.2012, 00:22
Evo ja i gitarist sviramo nije svejedno od Amadeusa, snimano sa zoom h1, malo krci jer sam se derao, a gitarist malo mozda zbrzao, jer me nije cuo od distorzije :D



<embed src="http://www.*******.com/embed/1446405737/a04549d6" width="420" height="250" allowfullscreen="true" allowscriptaccess="always"></embed>

hajro
22.05.2012, 02:52
cestitke za Della

nesaband
22.05.2012, 09:08
odlicno odsvirano i dobar ton,nego ko peva od vas dvojice?
Dodato:
imam samo jednu zamerku!!!
mislim da treba da pevate ekavicu bez obzira sto se u vasem kraju prica jekavica,to vam je moj savet posto pesma ide u ekavici.
Dodato:
sad sam tek procitao da ti pevas.
pevas odlicno,ne gine ti dobra karijera i to pevacka,veruj mi.

Dell
22.05.2012, 16:17
Hvala puno Neso, vjeruj mi obicno ispostujem ekavicu, nego me kolege uvijek cimaju da to ne radim kad sam pred nacionalno "ostrascenom" publikom, tako da sam vjerojatno izmijesao i jedno i drugo u pjesmu :)

smuchac
22.05.2012, 20:04
Bacam lajk. :)

KKND1666
22.05.2012, 22:59
Dobro odradjeno. I ja sam isto iz Mostara pozz

Dell
23.05.2012, 01:07
Hvala momci ;)


Jel se znamo onda?

KKND1666
23.05.2012, 02:21
Ne vjerujem da se poznajemo , al mozemo se upoznati popit kafu nekad ;)

zoric
23.05.2012, 11:55
Kao sto si i sam rekao u postu ,ritmicki malo odstupa gitara i klavijatura,riff odlican sve pohvale za ton,generalno snimak dobro snimljen.....mozda cu i sam do mostara u pregovorima smo pa se javljam obojici!;)pozz

Sent from my Desire HD using Tapatalk 2

Dell
23.05.2012, 15:58
Hvala i naleti ;)

Dell
16.06.2012, 21:30
Evo s jucerasnje svirke improvizacija na pjesmu jos te sanjam, malo preseravanja


<embed src="http://www.*******.com/embed/1508222457/619b929" width="420" height="250" allowfullscreen="true" allowscriptaccess="always"></embed>

cule125
17.06.2012, 01:10
vrhunski

Dell
17.06.2012, 03:11
Hvala Cule ;)

VUNIMRAV
17.06.2012, 14:48
Ja sam ubedjen da si se napalio na neku ribu medju gostima, i pritom dobio inspiraciju!!;)),i ako to jos jednom ponovis u ton,placam gajbu "jelena"\:D/!
Samo napred,mladost je najlepsa!!

Dell
17.06.2012, 15:15
Hahahaha, zanimljivo zapazanje, ali kako sam navikao da sviram narodnjake navikao sam da su mi i prsti razgibani, a do tada bio blok zabavnih pjesama vec sat vremena i ruka se ulijenila, pa kad je gitarist rekao ae jos te sanjam, dosla mi improvizacija za razgibavanje i izivljavanje ko budali samar pa ispalo tako :) Ako budes kod Nece na okupljanju picemo mi rogonje svakako i bez ponavljanja u ton :lol:

nesaband
18.06.2012, 09:36
znaci odrao si ga da ni sam ne znas sta si sve odsvirao.To je jako dobro zato sto si jako kreativan.Mnogo si napredovao tehnicki u poslednje dve godine rada.

Oce li uskoro kao sto si rekao pasti neka bolja klavijatura u tvoje ruke?

Dell
18.06.2012, 14:56
Hvala puno Neso na komentaru, pasce tyros3 samo da ga nadjem, obadva koja su se u BiH prodavala su me izradili, zato cu sad gledat po Dalmaciji da uzmem tamo jer ih tamo forsiraju, pa se nadam da ce mi je prodat neki.

VUNIMRAV
19.06.2012, 16:24
Opaaa bato!!!T3=P~

Dell
19.06.2012, 17:12
Bato jel imas ti neki da se prodaje? :)

romario
19.06.2012, 17:48
Kao onaj ,kako se zove ...
cortan ;)

VUNIMRAV
19.06.2012, 19:53
Bato jel imas ti neki da se prodaje? :)

Kolega neznam za T3 ali imas na "njuskalu" na drugoj str T2 staru dve godine!

Dell
19.06.2012, 21:18
Samo t3 u obzir dolazi, romario, cuo si i kako sam usmrknuo kad sam poceo svirat forspil, tako da ti je sve jasno, hvala ti :lol: :lol: :lol:

Dell
06.07.2012, 00:21
Kako mijenjam u subotu u svatovima kolegu iz jednog banda, kod njega sam bio na probi da mi malo pokaze koje oni cake rade, pa mi dao malo pa1x da sviram. Malo improvizacije u dvojci, pa sve brze i brze, pa neka kola pri kraju. Greski bilo, jbg treba se na dirku naviknut.



http://www.youtube.com/watch?v=xRqvOavZCFY&list=UUwjkaKEMIwS4A1xJ3fKIpTQ&index=1&feature=plcp

Maksuzija
06.07.2012, 02:58
Super Dell pa ti si profesionalac !! :) Jeli li to neko kolo na pocetku , ili iz glave ?

Pozdrav :)

Dell
06.07.2012, 11:02
Hvala kolega ;) Ispocetka su uglavnom improvizacije iz glave uz par forspila

Dell
30.07.2012, 17:41
Malo da lozim raju po youtube da moze wow na pa50 :lol: :lol: :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=dTH0jsKbX9A

Ace
30.07.2012, 18:05
Ala si se doterao, ko za na ..... film :lol:
Moze i neko ko nema pa50 da se nalozi kad vidi. :D
Dobar izbor kolca.
Postovano sa mobilnog uređaja

Sejox
30.07.2012, 18:49
Ace,mislis na ovaj performans,koji je odradjen u "toplesu"....;)

gagan
30.07.2012, 20:04
lepo , imam i ja tu zujalicu wov na jamahi psr 1500 , mada je slabo koristim , vise volim harmonike

Ace
30.07.2012, 22:07
Upravo taj Sejo ...
Ja mislim da sa takav performans moze izgraditi svetsku karijeru, bio bi hit po klubovima. :)

zoric
31.07.2012, 00:42
Dobra svirka,a moram da pohvalim i pa50 koliko mogu da čujem na telefonu!

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk 2

Vaxter
31.07.2012, 01:38
Dakle, Dell, Nikola je bio šorc.
Ti si sada majica...

Dell
31.07.2012, 01:39
Hvala momci, ako prodje ovaj performans, drugi put skidamo i drugu polovinu :lol: :lol: :lol:

ibanez
31.07.2012, 14:00
Boja je zaista ok, a i svirka.Nemoj nista da skidas, nego nabaci tetovazu
(kao na mom avataru), pa cu nam srediti da radimo sa Red Hot Chilli-
ljutim papricicama.Ali da nauce repertoar!
P.S. jesi li pozdravio Mirandessa!

Dell
31.07.2012, 16:57
Ma ne da se vidit, il zbog fakulteta, il mu riba ne da :P Samo mu mahnuo kroz prozor auta sinoc :D

mirandess
31.07.2012, 23:50
Prije zbog tog prvog Marnele :)
Hvala kolega ibanez i ja tebi saljem velike pozdrave :)

skoricnik
01.08.2012, 17:43
Dell, ja mislim da ja ne moram da ti komentarisem svirku, a i meni se svideo ovaj takoreci performans, ako mi verujes =))

Dell
01.08.2012, 17:46
Hvala ti Gojkara na komentaru, on je takoreci dominacija ako mi verujes :D

skoricnik
01.08.2012, 17:47
Takoreci Gojkarizacija =))

Dell
20.08.2012, 23:59
http://www.youtube.com/watch?v=6NrVqE1cwz4


Evo nesto od mog sugradjanina. Vodovodna cijev u fokusu :lol:

ibanez
21.08.2012, 09:32
Mislim da nije vodovodna, ali sam siguran da nije kineska
posto ne vidim vlagu na zidu.
Znaci, "tehnicka izvedba 10"(citat-Milka Babovic).
"Umjetnicki dojam"(citat-Milka Babovic) cevka nije pokvarila
jer je pesma bas po mom ukusu.Ako moze jos neka
u tom vaspitno-obrazovnom stilu, recimo "Ima dana i kafana".
Nemoj da menjas ambijent jer i ja samo u podrumu nosim majicu.
U Titelu je brate +50,+60 ili mozda i vise celzijusa.
P.S. koji je vokalist?Pozz

Dell
21.08.2012, 15:44
Hvala cika Brlja :D I kod nas je negdje blizu 50, 60 celzijusa u garazi i inace sam na probi bez majice, ali rekoh da "bidnem fini" i obucem majicu. Vocalist je Digitech VHM5 i radi posao do jaja, na svirci ga obicno drzim na donjoj ruci od proel stalka i stavim dasku, a ovo je stalak koji mi stoji za probe i prekrije mi vocalist sva dugmad.

zeljko
21.08.2012, 17:11
To druze Dellu super svirka svaka cast fino zvuci.Napredujes svakim danom sve vise i vise i sa repertoarom i sa svirkom..tako da nece biti zime za tebe uskoro,a i mlad si jos to je najbitnije...Bice od tebe nesto veliko,mada i sad si dosta veliki muzicar postao vec...Bravo i pozz

Dell
21.08.2012, 17:57
Hvala puno Zelja, cucemo se za onu pjesmu ;)

zeljko
21.08.2012, 18:57
Tooooo heheh samo uvati tonalitet forspil kad pocinjes prvi akord b dur za tu pjesmu probao sam na harmonici,a za dalje ces se snaci:)Ono prije je bilo meni nisko ili visoko jer si pocinjao iz F svirat i kad je dosao red da pjevam ode u C pa sam morao kao kad pricam da pjevam skoro:lol:Ili sam trebao podic kao Alma Subasic i pocet pistat iz druge oktave u C heheh...Pozdrav i spremaj hit pa da to odradimo onako ljudski da se tresu brda i planine u Konjicu:D

negovan90
24.08.2012, 12:50
Kolega pogledao sam sve vase snimke, i stvarno mi se svidjaju mnogo, svaka cast. Pozdrav od kolege

Bokikorg
24.08.2012, 15:44
Vrhunski, a pogotovu ste razvalili nije svejedno :)

Jaki
24.08.2012, 21:50
Extra

Dell
24.08.2012, 22:06
Hvala puno kolegama ;)

Dell
15.09.2012, 00:37
Malcice igranja sa recorderom na t3, nista jos nije sredjivano, tek tako ubacen ritam i drum kit, ovih dana idem kod kolege bubnjara da usnimim sve elemente bubnjeva i svoj kit da pravim, evo kolo koje me proslavilo :D


file.WAV (http://www.*******.com/music/VFuVyP55/RUMENKA.html?refurl=d1forum)

Dell
15.09.2012, 00:40
evo mp3 <embed src="http://www.*******.com/embed/1898169857/4516ef5e" width="420" height="250" allowfullscreen="false" allowscriptaccess="always" type="application/x-shockwave-flash"></embed>

Dell
15.09.2012, 01:10
Evo i vlaske varijacije, malo tesko kolo za moju tehniku, ali ono

<embed src="http://www.*******.com/embed/1898304270/d43111df" width="420" height="250" allowfullscreen="false" allowscriptaccess="always" type="application/x-shockwave-flash"></embed>

cule125
15.09.2012, 01:15
del brate moj sakatis,svaka cast

yamahapassion
15.09.2012, 07:11
jel ja ovo tripujem, ili stvarno ne mogu otvoriti ove zadnje demoe??:-O Ako drugi mogu, onda doslo vreme da se menja komp :-"

zeljko
15.09.2012, 08:05
Ja kad vidim te plajere u zadnje vrijeme izgubim odmah 1 kg tjelesne tezine,zbog toga sto se sad mora prijavljivat i kad slusam,a ja nemam volje za time zato sam i promjenio u svojim demo snimcima player

Dell
15.09.2012, 11:42
Evo soundcloud


<iframe width="100%" height="166" scrolling="no" frameborder="no" src="http://w.soundcloud.com/player/?url=http%3A%2F%2Fapi.soundcloud.com%2Ftracks%2F59 931491&show_artwork=true"></iframe>


<iframe width="100%" height="166" scrolling="no" frameborder="no" src="http://w.soundcloud.com/player/?url=http%3A%2F%2Fapi.soundcloud.com%2Ftracks%2F59 931553&show_artwork=true"></iframe>

milepsr
15.09.2012, 11:52
Ne vidi se player za soundcloud

Dell
15.09.2012, 12:00
eu3pm...


http://soundcloud.com/marnel-agolj/rumenka


http://soundcloud.com/marnel-agolj/vlasko

Ace
15.09.2012, 12:27
Pa ajde iako nisam ljubitelj Yamahe procice, nije lose :lol: :lol:
Salu na stranu, vec sam ti rekao sta sam mislio, samo napred brate ;)
Pojacaj malo te trigliceride, zamasti sound :D
Postovano sa mobilnog uređaja

gitar
15.09.2012, 12:39
Au, brate, bas ti je "podmazan" samo tako... To je pravi "mastan" zvuk ;)

Dell
15.09.2012, 12:50
hahahahahah hvala momci, vec me kolesterol muci :lol:

Nautica
15.09.2012, 23:13
opa Dell pao t3, super nek je sa srecom i da te dugo sluzi ;)

bokivelik
15.09.2012, 23:14
dell za rumenku svaka cast a na vlaskom kolu sam cuo par zanemrljivo losih tonova. :D Mogu da ti kazem da za vreme koje sam ja na sajtu ti si ubedljivo najvise napredovao.;) Pozdrav veliki.

P.S. Vezbaj kola sto vise u naj sporijem tempu kojem mozes. Posle pola sata vezbe sporije odsviraj ga jednom u pravom tempu pa ces videti razliku.

nesaband
15.09.2012, 23:24
Marnel,marnel,nemoj da mastis listove u svesci =)).Odlicna harmonika,dobra tehnika,lepo radi taj "CASIO".bas masno;).

Sve si bolji sigurniji u sebe i svoju tehniku,smirio si ruku,opustio je itd,itd.;)

Dell
16.09.2012, 00:01
Hvala momcovi, imponira mi kad mi iskusne kolege poput vas daju pohvale ;) Bole, to mi je prvo vlasko kolo koje sam skinuo, moram jos pure za njega jest, majka mi je isla 5. razred u Kladovu, tako da se nadam da mi je prenijela bar neki gen od tamo, makar samo boravka :lol:

zeljko
16.09.2012, 04:36
Samo nastavi tako dalje lijepo zvuci svirka...Pozz

Boban010
16.09.2012, 16:45
Odlicno Dell,lepo zvuci.Mislim da ti je problem prstored kod vlaskog kola pa ne mozes bas tacno da ga odsviras "u brzini" ali ako je klavijatura u pitanju to je zanemarljivo.Sto rece jedan nas kolega-"Nije to japanac smislio da bi mi na njemu svirali cacak"!=))

Dell
16.09.2012, 19:36
To :lol: :lol: hvala ;)

EmirTotic
16.09.2012, 20:17
Jos jedan kvalitetan tyros, to je to! :) Sve najbolje, da te dobro sluzi i mnogo para donese. ;)

Dell
16.09.2012, 20:24
Hvala Emire, ako se ti na njega ne zalis vec 2-3 godine to je onda to ;)

EmirTotic
16.09.2012, 21:40
Gde rece to 2-3 godine ne mogu da verujem da ima toliko vec. Da ne cuje zlo, ni najmanji kvar se nije desio do sad. Jeste samo taster intro II, oslabio je kontakt davno od prasine, naprskao sam malo kontakt sprej i evo vec pola godine sljaka ko zmaj. :) Ne planiram da ga menjam do daljnjeg, eventualno zamena za cetvorku kad se skupe pare. Ako ti zatreba nesto da mogu da pomognem javi mi.

Dell
16.09.2012, 22:25
hvala brate, ako trebadne nesto eto mene ;)

zeljko
17.09.2012, 05:42
Ma Dellu da covjek da gusle on bih znao da svira:lol:Opasan je to igrac za svoje godine...Pozz

Dell
19.09.2012, 00:53
Hvala Zelja, evo nesto od Balasevica, Devojka sa cardas nogama, malo su me jebavale nize dionice pa sam morao da napravim neki falset sa dosta falseva, al jbg ako transponiras pjesmu nije to vise to, gubi autenticnost, a i bilo bi zajebano iz nekog h-mola izvuc one visoke dionice


http://www.youtube.com/watch?v=bE-niVBCihA&feature=youtu.be

zeljko
19.09.2012, 01:37
Razumijem te potpuno nemoras da se pravdas toliko:lol:Meni se ovo bas svidja....Jesi i ti to kupio novu audio kartu,pa tako dobar snimak.:D...Svaka cast ovo je pravo dobro ispalo i pjevanje a sviranje nema sta da se doda...Pozz

Dell
19.09.2012, 02:11
Hvala Zeljko, nije to, nego snimam direkt u Tyros, pa ovako dobro ispadne, a i nije tesko podesit

zeljko
19.09.2012, 02:25
Super druze preslusao sam dvatri puta..Svirka je odlicna ova violina kao prava a kako si je jos odsvirao fenomenalno bravo...Pjevanje isto tako jedno od najboljih do sada i bas ti lezi Balaseviceve pjesme koliko cujem...E sad da li je visina orginal ili nije nije ni toliko vazno,ako si ovako kao sto i jesi dobro to odpjevao...Postajes polako multitalent,a vec si i bio....Samo naprijed i nemoj da se stidis dok pjevas opusti glas i rokaj hehehhe

Dell
19.09.2012, 02:33
Hvala Zeljko, drago mi je cut to od tebe koji si odlican pjevac, tim pohvala vise vrijede ;)

zeljko
19.09.2012, 04:43
Ma dobro.. Iskreno gledajuci nisam ni ja odlican :) Meni je dosta kad mi neko kaze da sam zadovoljavajuci sto se pjevanja tice...To ti je ono odprilike 2.ocjena kao u skoli nekad kako je bilo....Ja kad sam tada dobio 2.koda mi je bog paketic poslao s neba,tako sam se radovao:lol:

Dell
19.09.2012, 16:19
Evo mi mozda najdraze Balaseve pjesme, Na Bogojavljensku noc ili Eleonora. Ritam je fabricki, i malo da cujete u solu articulation sax, malo sam i grijesio u solu, jer jbg treba stisnut na articulation :D


http://soundcloud.com/marnel-agolj/marnel-na-bogojavljensku-noc

Dell
23.09.2012, 22:18
Dan poslije vjencanja prve mi rodice, dovede svecenik jednog momka '98 godiste da svira. Kako mali svira jbt, ko pravi Sumadinac. Ja mu svirao tercu, Hercegovci ko Sumadinci :D


http://www.youtube.com/watch?v=21T1PWkh1IY

cash
24.09.2012, 00:14
Bravo Dell :)

Dell
24.09.2012, 00:37
hvala komsija iz metropole ;)

yamahapassion
24.09.2012, 06:54
moze Djole u penziju polako... jbt ja mislio ti samo prasis narodnjake :D

Ace
24.09.2012, 08:19
Mozda svira dobro al losa mu frizura a i pantalone :D
Dobro ste ovo odrali ;)
Postovano sa mobilnog uređaja

yamahapassion
24.09.2012, 11:21
@ace: a ja sad primetio, ovaj mali sto svira sa dellom ko onaj mali johan iz filma "video jela zelen bor" =))

Dell
24.09.2012, 11:57
A dobro, mlad je momak jos, naucice i oko toga, ali ubija mali :)

makso68
24.09.2012, 13:45
Sve je super.Imaš ljepšu boju glasa od Đoleta,SA2 Sax je savršen,a Rumenka otprašena momački.Pozdrav!

nesaband
24.09.2012, 14:12
Rumenka je odlicno odsvirana,imam samo jedan savet,svirajte je malo sporije i lepse ce da zvuci.To je sumadijsko kolo za koje ide tempo najvise 135,sve preko toga je brzo.Probajte i videcete koliko ce lepse i finije da zvuci svaki ukras(triler).

Dell
24.09.2012, 14:26
Hvala momci ;) jbg Neso, to je kad grooveas, istina treba sporije dosta

sasha93
24.09.2012, 16:38
Svaka cast za Rumenku Dell...Samo pici... :D

yamahapassion
25.09.2012, 08:49
E, dok si sad u Djoletovom fazonu, ajde sad za svoga prijatelja i kolegu jednu muzicku zelju... Hocu da cujem Djoletovu pesmu "lipa" u tvom izvodjenju... Izvol´te


P.S: Ali nemoj da mi otezes 10 dana, znam ja da ti to mozes zacas da skines i snimis :D

Dell
25.09.2012, 13:06
Ako je tekst kraci od Ljubio sam snasu na salasu (2 ili 2 i po sekunde pre toga ne secam se) onda cu je skinut :lol: :lol: :lol:

yamahapassion
25.09.2012, 20:37
Nemoj da te sanjam, da ne skines jednu od najboljih djoletovih pesama... to mu je kao licna karta... sutra ocu snimak ;)

tranzit
25.09.2012, 21:15
Mali, ti se ne zajebavas... ti to sviras k'o grom. Drzi tu harmoniku i pobacaj sve ostale elektricne drndalice i to pod hitno.

Dell
25.09.2012, 22:40
Hvala Tranzit, bacio bi ja elektricne drndalice, no mi zao mog tyrosa :lol:

Bozo, skinucu pjesmu, do jaja je ;)

Dell
08.10.2012, 18:23
Evo da ne ispadne da mi hercegovci sviramo samo diple, gusle i usnu harmoniku :D


http://www.youtube.com/watch?v=Zv_xULFeS1o&feature=share

shtimerserviser
08.10.2012, 18:47
Super ! Samo tako produzi. Pozz.

Dell
08.10.2012, 20:04
Veliko hvala kolega ;)

gitar
08.10.2012, 20:11
Nemoj da ovo čuju Aca Čergar ili Dejan Kostić, odma' ima da te bezecuju u orkestar ;)

Dell
08.10.2012, 21:56
Veliko hvala cika Notaros, ne bih da me ukradu cigani :lol:

nesaband
09.10.2012, 00:55
Pazi se,nemoj da odes u belo roblje pa kad te cigani osakate da te bace negde u Italiji da prosis na ulici =)).

A sad ozbiljno:Ti si najperspektivniji svirac iz Hercegovine i tu stavljam tacku.Samo cepaj majstore.

Dell
09.10.2012, 01:53
E to :lol: Hvala Neso puno, ali onaj mali sto sam sa njim rumenku svirao vec me pretekao, doduse samo jos ne iskustvom, mali 98 godiste jbt, ja tad krenuo u skolu.

Dell
06.11.2012, 00:42
Nekad davno igrao sam neku flash igricu sa nekim auticima i ovo kolo je bilo u pozadini. Kolo se zove Sanjino i jako je lijepo

<iframe width="100%" height="166" scrolling="no" frameborder="no" src="http://w.soundcloud.com/player/?url=http%3A%2F%2Fapi.soundcloud.com%2Ftracks%2F66 272103&show_artwork=true"></iframe>


evo ako player nekom ne moze

http://soundcloud.com/marnel-agolj/sanjino-kolo

nele1
06.11.2012, 02:19
Sve je ok samo pogledaj da svaki zavrsetak dela nesviras kao dugmetarci ranije sa obicnim trilerom vec cetvorkom ili vezanim trilerom,inace drugo sve ok,pozdrav i cepaj dalje samo.

b.o.Y.c.h. ČK
06.11.2012, 10:40
Sanjino- jako fin snimak, i dopada mi se kompozicija!

Dell
06.11.2012, 14:39
Hvala momci ;) Inace ne sviram na krajevima obicni odskocni triler nego onaj kako ga ja zovem vezani pozarevacki npr. C D C H C, samo sto se od portamenta ne cuje.

zeljko
06.11.2012, 16:42
Sve super i snimak i sviranje..Pozz

gitar
06.11.2012, 16:47
Jel ovo original Vlajićevo ili Patalovo ?

Dell
06.11.2012, 17:21
Ja skinuo odavde


http://www.youtube.com/watch?v=rZG7mtiB2TA

Dell
08.11.2012, 04:12
Evo jedna stara lagana, s malo falseva. T3 i VHM5

http://www.youtube.com/watch?v=K03KzjMl6SM&feature=youtu.be

Dell
08.11.2012, 04:12
Evo jedna stara lagana, s malo falseva. T3 i VHM5

http://www.youtube.com/watch?v=K03KzjMl6SM&feature=youtu.be

nesaband
08.11.2012, 17:16
Pa i nema falseva,vise je to poneka nesigurnost na odredjenim mestima ali je sve jako lepo otpevano i odsvirano.

yamahapassion
08.11.2012, 20:02
Daj bre, mani vise te limunade, daj nesto narodno da cujem kako T3 grmi... E, majke mi, svaki put kad vidim tvoju temu tamo u najsvezijim temama, sav se razveselim, mislim sad ce pasti neki jebacki demo, neki narodnjak...kad ono... Nemoj vise da me razocaravas, znas sta treba sledece da snimis ;)

Dell
08.11.2012, 21:28
Evo gledacu veceras ili sutra da i T3 umoci :D

zeljko
08.11.2012, 22:57
Bravo Dell jbt.pravo dobro ovo..Ti poceo i pored svirke da rasturas pjevanje..Svaka cast super..Pozz

Dell
09.11.2012, 00:09
Hvala Zeljko puno ;) Evo za yamahapassiona narodnjak, lose sam otpjevao, posto ja pjevam vise ove "mekse" stvari


<iframe width="100%" height="166" scrolling="no" frameborder="no" src="http://w.soundcloud.com/player/?url=http%3A%2F%2Fapi.soundcloud.com%2Ftracks%2F66 669725&show_artwork=true"></iframe>



http://soundcloud.com/marnel-agolj/pitaju-me

zeljko
09.11.2012, 00:20
Ma i ovo je super,samo nevalja ti terca tj.vokalizer grijesi:lol:sta hoces meni se bas i ovo svidja,a sigurno ce se i Bojkanu svidjet

cule125
09.11.2012, 01:47
super svidja mi se,hvala za bas :D

Dell
09.11.2012, 02:08
;)

Dell
26.11.2012, 23:50
Evo dva snimka s probe, ja i gitarist, direkt u zoom h1 s mixete. Prvi snimak kada padne noc, dynamix bubnjevi, a drugi jeste malo smijesno, ali ubacio sam bubanj s g800 radi autentike, a i stringsi su tu, na pjevanju ne zamjerite, jucer je bio gradski derbi u Mostaru, pa mi je grlo ostalo osteceno od derana :)

<iframe width="100%" height="166" scrolling="no" frameborder="no" src="http://w.soundcloud.com/player/?url=http%3A%2F%2Fapi.soundcloud.com%2Ftracks%2F68 951062&show_artwork=true"></iframe>

<iframe width="100%" height="166" scrolling="no" frameborder="no" src="http://w.soundcloud.com/player/?url=http%3A%2F%2Fapi.soundcloud.com%2Ftracks%2F68 951061&show_artwork=true"></iframe>

http://soundcloud.com/marnel-agolj/marnel-kada-padne-noc

http://soundcloud.com/marnel-agolj/marnel-aca-mix

mikimiki
27.11.2012, 00:33
Bravo Dell.

I ja dosta toga sviram od Corbe.Bar one stare sto su valjale.Takodje i Balasevic.

Dell
27.11.2012, 01:23
hvala, i ja naravno isto ;)

Nautica
27.11.2012, 02:21
super Dell posebno mi se svidja mix od Ace Lukasa, pozz :)

nele1
27.11.2012, 09:39
Ovako Dell super je sve sem jedne stvari, koristi legendo taj tyros 3 sta ceti semplovi od G roland serije jer znas sto ti ovo pricam jer to ti isto ko kada ovi dvojkasi kupe motif i na njega stavljaju semplove od dx 11 ,znaci cepaj dalje lepo si sredio demo veliki pozdrav.

Sejox
27.11.2012, 17:30
Ma to je Dell ubacio bubanj od G serije,da djeluje malo nostalgicno,elegicno,sjetno,splavarski...itd.;)

Dobro ti ovo "Dell-ujes" momcino.;)
Dobro je sto saras svega po malo.

snjofkam
27.11.2012, 17:40
Svaka čast Dell :D
Slušam te i na Youtube-u i salutiram ti :)

Dell
27.11.2012, 18:46
Hvala puno ;)

Pa da Sejo, stara garda, Lukas, Bulat i ostala mafiozo ekipa :D