Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Razglasi i ozvučenja > Mixeri

Mixeri Sve o miksetama

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 15.09.2019, 17:54   #1
stiv996
Početnik forumacije!
 
stiv996's Avatar
 
Registrovan/a dana: 15.09.2019
Postovi: 17
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: Harmonika,Korg pa50
Interesi: ribolov
stiv996 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard Pitanje u vezi starijih mikseta

Pozz svim forumasima.
Imam par pitanja u vezi nekih stariji mikseta,dole u linku cu postaviti koje su miksete u pitanju.A mene zanima da li su recimo te miksete okej za moje potrebe,tj.potrebe benda.Mikseta bi mi trebala za kucnu upotrebu za probe konkretno.Imamo Harmoniku,klavijaturu i pevaca.Ova prva pise da ima eho i snagu u sebi,zvucnike koje bismo kacili su 10-ke ili eventualno 12-ke.Totalni sam lajk za ozvucenja miskete i to,ne doznajem se bas nista.a ova mi deluje prilicno prosto,i ima elemente koji nam odgovaraju.E sad me zanima misljenje nekog strucnijeg sta mi predlaze.Znam da je ovo od pre hrista i da je dosta stara oprema,ali sto ne koristiti ako moze da zavrsi posao.Za svirke bismo iznajmljivali ozvucenje naravno,neka jeftinija stvar bi nam trebala za probe,naravno,dok se malo ne udje u kintu.

Hvala unnapred svima

evo prve miksete koja ima snagu i eho. https://www.kupujemprodajem.com/Muzi...2668-oglas.htm

a evo i ove druge za nju ne pise nista i nemam ideju o cemu je rec.
https://www.kupujemprodajem.com/Muzi...5805-oglas.htm
stiv996 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 06:02


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije