Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 07.07.2017, 15:43   #1
Milan$
Stvarno kod kuće
 
Milan$'s Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.04.2009
Postovi: 1.422
Downloads: 6415
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 89 puta u 83 Postova
Instrumenti: Pa5x
Milan$ befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Milan$ pošalji poruku preko MSN messengera
Standard Pa4x - Direct Stylovi

Pozz svima...NEsto se mislim da sve namenske ritmove prebacim i vucem preko opcije Direct, da mi user i favorite banke ostanu slobodne za razne univerzalne ritmove iz razlicitih setova...E sad zanimam me kako ja to sve da sacuvam? Znaci kontam kako ince funkcionise direct, pozovete iz svog ili nekog seta, i on povuce sve ritmove i boje odatle i koristite ih...Ali ja bih, da ubacujem jedan po jedan namenski ritam u direkt kako koji sredim, i da na kraju sve to sacuvam, da nekad mogu to da povucem kad mi treba, recimo u drugoj klavijaturi, ko zna, mozda nekad u pa5....Jer, ja sad ubacujem namenske na Direct i sredim ih tamo i ubacim ih u songbook i sve to lepo radi, ali recimo ako ucitam neki drugi set, ili ako hocu da prebacim moj set na drugu klavijaturu, niceg iz Derect-a nema, i ne vidim nacin da to iz direkta sacuvam nekako....Sem da prvo sve te namenske ubacim standardno u user i favorite, pa sacuvam to kao set, pa odatle povlacim sve za direct, ali opet kad god nesto editujem oko ritmova u direct, to se nece sacuvati..postoji li neka mogucnost sacuvati sve sa direkta kao novi set? Ne znam da li me kontate, ako me skontao neko, neka pomogne...pozz
Dodato:
Resena dilema - klavijatura vec u stvari sve to sama automatski cuva u onaj set, iz kog ste i povukli ritmove u Direct...znaci ako ubacite u Direct neki novi ritam, klavijatura ga sama odmah sacuva u onaj set odakle ste i povukli sve u Direct, kao da ima auto save...muka resena

Promijenjeno od Milan$ (07.07.2017 u 16:09 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
Milan$ je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio Milan$ za ovaj koristan post:
Svirac bt (09.07.2017)
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 13:34


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije