Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Kompjuteri I Produkcija > Muzički Software

Muzički Software Sve što Vas zanima o radu sa nekim muzičkim programom koji nema sopstveni podforum...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 19.09.2019, 09:59   #11
yamahapassion
Moderator
 
yamahapassion's Avatar
 
Registrovan/a dana: 13.07.2008
Postovi: 1.307
Downloads: 4835
Uploads: 19
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 133 puta u 121 Postova
Instrumenti: Korg PA 4X 61
Interesi: muzika
yamahapassion befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Rodjak, nisi ti mene dobro razumeo. Ja sam svestan da je pa4 bolja klavijatura sto po op.sistemu, sto po kvalitetu izrade, sto po reprodukciji tona u smislu izlaza itd... u pravu si recimo kada kazes da se zadovoljavam spajanjem klavijature na l+r, nekada cak i na l/mono. Ja sam hobi muzicar koji s vremena na vreme odradi po koju tezgu, i koji se veoma malo razume u programiranje klavijature, namestanje razglasa itd... Npr.kad sam uzeo pa4 veoma malo je materijala bilo bas za njega, ja sam prebacio set sa pa3 kojeg sam tada imao i to je zvucalo blagi uzas, ni blizu zvuku koji je taj set imao na pa3. Kako je vreme odmicalo shvatio sam da to nije klavijatura za mene jer prosto nisam znao kako ju srediti, odakle poceti... onda sam iz gore pomenutih razloga (kafane, prolivanje pica itd...) zamenio za pa900 uz doplatu, i dobio od drugara iz srbije jedan set pravljen za Pa900... i, odusevio se... dirke + zvuk je bilo savrseno... mnogo bolje i ozbiljnije je zvucalo nego sto sam ja uspeo uraditi na mome pa4x. Sto ne znaci da pa4x nije bolja klavijatura od pa900, cak naprotiv. Ali ja sam potpuno zadovoljan sa mojim sredjenim pa900, i ponavljam... niko me nikada nije pitao na tezgama zasto sviram pa900 iako znaju da sam imao pa4, i mogu ponovo priustiti ako pozelim, niti se pozalio da ne valja ton ili svirka.

Promijenjeno od yamahapassion (19.09.2019 u 10:01 sati)
yamahapassion je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio yamahapassion za ovaj koristan post:
yinnx (19.04.2020)
Star 21.09.2019, 14:27   #12
gagan
Odomaćeni član
 
gagan's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.08.2009
Mjesto: tamo amo
Postovi: 508
Downloads: 1605
Uploads: 45
Rekao HVALA: 76
Zahvalili mu 69 puta u 67 Postova
Instrumenti: prangije
Interesi: tehnika
gagan befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Da bas tako sve to isto radi , al bolje je imati jeftiniju spravu ,,, ima svakakih gostiju ,,, al ona je jajako bitna ,, u rukama mandušića vuka , svaka puška je ubojita ,,,
__________________
http://www.rlmusic.co.uk/rlm3/korg-ms20-vintage/

gagan je offline   Reply With Quote
Star 27.12.2019, 02:00   #13
igypde
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 03.11.2017
Postovi: 1
Downloads: 111
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
igypde ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard Fali dosta toga

Samo ta cinjenica da nemam posebne fill tastere za sva 4 filla me nebi nikad oterala da uzmem pa 900 ili pa 1000.
igypde je offline   Reply With Quote
Star 19.04.2020, 14:29   #14
yinnx
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 27.12.2018
Postovi: 13
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 5
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
yinnx ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Isplati li se uzeti verziju 3 s obzirom da je najavljena 4, koja je uopće razlika između 2 i 3?
yinnx je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 16:29


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije