Korisničko Ime
Lozinka
Registracija
YU-MIDI Marketing


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Ostalo > Sampleri

Sampleri Hardwareski sampleri bez dirki

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 02.03.2015, 23:50   #1
nikolajanic1
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 24.09.2008
Mjesto: zg hrvatska
Postovi: 50
Downloads: 2019
Uploads: 415
Rekao HVALA: 6
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Instrumenti: yamaha
Interesi: sve vezano za klavijature
nikolajanic1 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Sampler E-mu esi32 - Akai s3000xl ?

Pozdrav svima ! Imam mogucnost kupnje dva samplera starija ali ispravna i u dobrom stanju , 65 evra E-mu esi32 (94g. proizvodnja) i 75 evra Akai s300xl (96g. proizvodnja) ima vecu memoriju ,kartice fx nema. Memorija mi nije vazna niti nadogradnja jer zelim ga koristiti samo onoliko koliko prima putem floppy diskete znaci do 1.44mb po samplu pa koliko stane , a zapravo mi treba samo semplirana supita i nista vise .Znam da svaki put po ukljucenju moram ponovno usnimiti svaki sempl. Toliko koliko sam ja saznao . E sad oni koji imaju iskustva s tim samplerima , zanima me koje formate primaju ? Samo na klavijaturu spaja se preko midija midi kablom ? jeli to dovoljno? i sto mislite koji je isplativiji obzirom za ono sto sam naveo da mi treba ? Ako netko zeli malo da mi pojasni jos malo o tome, zahvaljujem unapred !!
Dodato:
Objasnio miprodavac. Sve jasno.

Promijenjeno od nikolajanic1 (03.03.2015 u 14:15 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
nikolajanic1 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 12:25


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije