Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Ostalo > Sampleri

Sampleri Hardwareski sampleri bez dirki

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 10.08.2008, 18:11   #1
GALA
Kao kod kuće
 
GALA's Avatar
 
Registrovan/a dana: 21.06.2007
Mjesto: Vinkovci
Postovi: 828
Downloads: 10249
Uploads: 21
Rekao HVALA: 16
Zahvalili mu 50 puta u 42 Postova
Instrumenti: Pa5x,M3
Interesi: Studio
GALA befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
GALA pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard Akai S3000XL! S Diskete na CD scsi

Ljudi riknuo mi SCSI HARD... imam CD SCSI al kao sto je poznato Kompjuter ne prepoznaje diskete od akai S3000XL,,i imam problem nemogu spremit semplove.... kako i na koji se nacin przi CD za Akai...znaci imam uređaj CD Scsi...al u kom se programu to przi na koju foru....znaci da mi je sprzit na CD semplove ,onda bih ih ucitavo s CD...jer imam nekih Akaievih CD orginal..e sad bih i ja to volio sprzit da imam svoj set na CD pa s njeg ucitavat....molio bih pomoc ako neko Hakera s time da mi pomogne....znam da ima sigurno raznih programcica za takve stvari..sto moze rijesit taj problem

Ponagajte ljudi
__________________
Panonica Band
Panonica Studio
GALA je offline   Reply With Quote
Star 10.08.2008, 19:54   #2
Vule
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

Citat:
Originalno postovano od GALA Pokaži Post
Ljudi riknuo mi SCSI HARD... imam CD SCSI al kao sto je poznato Kompjuter ne prepoznaje diskete od akai S3000XL,,i imam problem nemogu spremit semplove.... kako i na koji se nacin przi CD za Akai...znaci imam uređaj CD Scsi...al u kom se programu to przi na koju foru....znaci da mi je sprzit na CD semplove ,onda bih ih ucitavo s CD...jer imam nekih Akaievih CD orginal..e sad bih i ja to volio sprzit da imam svoj set na CD pa s njeg ucitavat....molio bih pomoc ako neko Hakera s time da mi pomogne....znam da ima sigurno raznih programcica za takve stvari..sto moze rijesit taj problem

Ponagajte ljudi
pokušaj da nadješ program Fantom X Sample converter...on čita AKAI semplove...ako se ne snadješ potraži me,znaš već gde...
  Reply With Quote
Star 10.08.2008, 22:05   #3
GALA
Kao kod kuće
 
GALA's Avatar
 
Registrovan/a dana: 21.06.2007
Mjesto: Vinkovci
Postovi: 828
Downloads: 10249
Uploads: 21
Rekao HVALA: 16
Zahvalili mu 50 puta u 42 Postova
Instrumenti: Pa5x,M3
Interesi: Studio
GALA befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
GALA pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Nije to to buraz... Nesto drugo meni treba....Da sa svoje diskete sprzim na CD i da Akai prepozna...znaci na koju se foru prze ti CD Scsi.....Probavo sam i za Kurzweil K2000 i sto preko Scsi CD da ubacim semplove i przio sam CD danima i nocima nije ga sint prepozno...
__________________
Panonica Band
Panonica Studio
GALA je offline   Reply With Quote
Star 10.08.2008, 23:26   #4
daisa
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 31.01.2007
Mjesto: Kozarska Dubica
Godina: 44
Postovi: 221
Downloads: 615
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Instrumenti: Korg PA 800.Le,Z1
daisa befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
daisa pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

E druze evo pogledaj na ovom linku ima nesto u vezi toga
http://akaiscsifaq.digidude.net/akaifaq_cd_creation.htm
daisa je offline   Reply With Quote
Star 11.08.2008, 00:03   #5
GALA
Kao kod kuće
 
GALA's Avatar
 
Registrovan/a dana: 21.06.2007
Mjesto: Vinkovci
Postovi: 828
Downloads: 10249
Uploads: 21
Rekao HVALA: 16
Zahvalili mu 50 puta u 42 Postova
Instrumenti: Pa5x,M3
Interesi: Studio
GALA befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
GALA pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

buraz nazalost ja sam slab s engleskim i s ostalim stranim jezicima....
__________________
Panonica Band
Panonica Studio
GALA je offline   Reply With Quote
Star 11.08.2008, 00:13   #6
gjoko
Vredan član društva
 
gjoko's Avatar
 
Registrovan/a dana: 11.12.2007
Mjesto: Makedonija
Postovi: 249
Downloads: 1139
Uploads: 26
Rekao HVALA: 6
Zahvalili mu 21 puta u 20 Postova
gjoko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
gjoko pošalji poruku preko MSN messengera gjoko pošalji poruku preko Skype™ messengera
Daumen hoch

probaj so awave studio v10.1

Promijenjeno od gjoko (11.08.2008 u 00:15 sati)
gjoko je offline   Reply With Quote
Star 11.08.2008, 01:00   #7
GALA
Kao kod kuće
 
GALA's Avatar
 
Registrovan/a dana: 21.06.2007
Mjesto: Vinkovci
Postovi: 828
Downloads: 10249
Uploads: 21
Rekao HVALA: 16
Zahvalili mu 50 puta u 42 Postova
Instrumenti: Pa5x,M3
Interesi: Studio
GALA befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
GALA pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Gjoko buraz na zalost tu awave ne pomaze,jer u pitanju je przenje CD za akai
__________________
Panonica Band
Panonica Studio

Promijenjeno od GALA (11.08.2008 u 12:22 sati)
GALA je offline   Reply With Quote
Star 11.08.2008, 04:44   #8
rale
Vredan član društva
 
rale's Avatar
 
Registrovan/a dana: 11.11.2004
Mjesto: Vojvodina ZR
Godina: 56
Postovi: 228
Downloads: 887
Uploads: 13
Rekao HVALA: 15
Zahvalili mu 49 puta u 40 Postova
Instrumenti: KORG PA 1000, Dallape, Roland FR3X,violina
Interesi: Muzika,kompjuteri,elektronika....
rale befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
rale pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Citat:
Originalno postovano od GALA Pokaži Post
Ljudi riknuo mi SCSI HARD... imam CD SCSI al kao sto je poznato Kompjuter ne prepoznaje diskete od akai S3000XL,,i imam problem nemogu spremit semplove.... kako i na koji se nacin przi CD za Akai...znaci imam uređaj CD Scsi...al u kom se programu to przi na koju foru....znaci da mi je sprzit na CD semplove ,onda bih ih ucitavo s CD...jer imam nekih Akaievih CD orginal..e sad bih i ja to volio sprzit da imam svoj set na CD pa s njeg ucitavat....molio bih pomoc ako neko Hakera s time da mi pomogne....znam da ima sigurno raznih programcica za takve stvari..sto moze rijesit taj problem

Ponagajte ljudi
Probaj sa ovim programom(disk2file).On reze Akai CD-ove:

http://www.zicweb.com/disk2file/index.php?lg=us
rale je offline   Reply With Quote
Star 11.08.2008, 18:04   #9
daisa
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 31.01.2007
Mjesto: Kozarska Dubica
Godina: 44
Postovi: 221
Downloads: 615
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Instrumenti: Korg PA 800.Le,Z1
daisa befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
daisa pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Evo prevedeno naravno preko translatora :-)
Kreiranje vlastitog CD-a AKAI

Q) Ako sam CD-recorder i bilo koji oblik zapisa AKAI medijima, mogu napraviti da moj posjedovati AKAI CD-ROM-ova za pohranu ili što god?
Q) Što je DISK2FILE i kako se to radi?
Q) Da li mogu napraviti svoju AKAI format CD-a?

A) Da! Možete kreirati vlastite AKAI CD-ROM-ova, ali trebat će vam nekoliko stvari: prvo jedna ispravno instaliran CD-Recording jedinica (bilo koje vrste ili brand bi trebao funkcionirati prekid), pored jedne 540MB AKAI u formatu HD sa stvari koju želite master na vašem CD-i malo program pod nazivom DISK2FILE, ali možete učiniti bez nje, ako imate CD-Recording softver s mogućnošću da stvori ISO slike od RAW SCSI uređaja: to je ono što se DISK2FILE, ona pretvara bilo koju vrstu OS formatirana SCSI medija u DOS-u ISO datoteku spremna biti pisani na svoj CD-u ili se sažeti za pohranu. Možete pronaći ovaj softver preko linka na mom AKAI stranicu. Ok, nakon što su vaše AKAI u formatu HD kukast do vašeg CD-R SCSI lanac na svoje računalo i imati instaliran DISK2FILE, možete ga pokrenuti i odaberite ID Vašeg AKAI HD. Sada bi vaš ISO image odabirom DISK2FILE način i da kliknete na pročitano. Jedan je, imajte na umu da se ovdje: većina cdr softver želite otkriti valjanu blok veličine pri otvaranju ISO datoteku tako da ćete morati ručno provjeriti da je ukupno odabranih sektora u DISK2FILE prozoru su više od 2048. Ako je ukupan sektorima nisu savršeno dividable by 2048 zatim trim kraja sektora iznos kako bi došli do ove više (ne brinite nećete loose podataka kada je smanjenje kraja sektora po nekoliko bytes - vas neće nikada doći do kraja točno anyway). Kad završite stvaranje ISO image Vaše AKAI HD ili bilo koje druge prijenosnih medija (ZIP, Jaz i sl.) možete pokrenuti vaš CD-R softver. Svibanj opcije ovise o softveru koji imaju, ali trebali biste pronaći nešto poput "burn CD-a iz ISO image" ili "Create CD-a iz vanjske slike". To će onda da Vas zamolimo, gdje je ISO datoteka nalazi se na taj način samo odaberite datoteku i nove ste spremni ići!. Kliknite na CD-u čine (burn) i ti bi trebao biti stvaranje vaše prve domaće AKAI CD! Samo jedna napomena: ako imate HD ili prijenosnih medija koji je veći od 510MBs, višak će se izgubiti prostor (ne indeksiraju po AKAI), ako imate jedan manji od 510MB, koju će samo biti u mogućnosti kreirati CD-a, da iste veličine, bez mogućnosti dodavanjem drugih sesija - AKAI CD-a su sve Mode 1 i ne multisession. Da bi biti precizniji, oni su samo "deponij" za ono što imate na Vašem HD ili prijenosnih medija na CD-u - AKAIs (do 3200XL) ne znam razliku između CD-a ili HD ili ZIP, oni jednostavno učitati podataka u 512b / s blokovima i koristiti standardne SCSI-1 naredbe za pristup uređaju (s).
daisa je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
akai, diskete, s3000xl, scsi


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 20:03


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije