Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Kompjuteri I Produkcija > IT Sektor

IT Sektor Sve o digitalnim tehnologijama koje ne mogaju biti usko vezane za muziku

Tema zaključana
 
Alati tema Display Modes
Star 04.07.2006, 17:32   #11
cevap
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 10.08.2005
Mjesto: Danska
Postovi: 223
Downloads: 4515
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
cevap befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Uf, mimoishli nam se postovi
cevap je offline  
Star 04.07.2006, 17:42   #12
BasariStudios
Zavisnik od foruma
 
BasariStudios's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.05.2006
Mjesto: NYC
Godina: 48
Postovi: 2.340
Downloads: 45
Uploads: 0
Rekao HVALA: 13
Zahvalili mu 77 puta u 30 Postova
Instrumenti: ARP 2600!
Interesi: Muzika
BasariStudios befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
BasariStudios pošalji poruku preko AIM messengera BasariStudios pošalji poruku preko MSN messengera BasariStudios pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

Ok ostavljamo sve to da drugi ljudi presude, jer ipak nisi dao nikaki argument, jedino sto si uradio je prosirio si moje odgovore.
Dacu ti prmere, nigde nisam rekao da je to LAKO nego da je prekomplikovano, objasnio sam u kratkim crtama.
Ako nisi cuo za MEGAFORTE ne zna sta da ti kazem.
Sa VST HOST mislio sam na V-STACK.
To kako sam tebe presudio vidim vec kolika si BUDALA.
GM nema 128 nego 127 BOJA.
PERKUSIJE na svaki arranger idu na kanal 11 a bass na 9.
O general midiju si samo dao godinu kada je nastao sto nije nikaki argument, ljudima nije potrebna godina kada je nastao.
MAC se koristi 90% zato sto zivim i radim u americi i usao sam u studia koji kostaju kao samu pola jugoslaviju i vidim sta koriste ne budi lud, niko ti nece u PRO STUDIO stavit PC bar u zapadnom svetu. BIL GATES ne pravi computere za muziku ko sto ti kazes 10% nego to su za IGRICE i MICROSOFT WORD to je istina i fakti ako boli onda je druga stvar.
Kaki si ARGUMENT dao sa HYPERSONIC2 kad kazes nije VST nego je VST WORKSTATION? Sta ti zelis stime reci uopste? jel znas sta pricas?
KAKO TO SVE RADI? Ko je napisao da je to lako??? Sta pise ispod? Ko je pricao o studijama ovde??? Il davo ljudima neka osnovna znanja?
Ko je rekao SPECIFICNO SEQUENCER??? Ko je dao zakon da se mora u SEQUENCER? Jesi citao citavi post?
KONTAKT, ko je rekao da on ne moze vise od 4 instrumenata, jesi ti budala? jel citas post uopste? Dal PRIMER 4 intrumenata znaci samo tol;iko???
Ko je rekao da je kontakt spor ko puz? Jesam ja kriv tebi sto koristis neki ATARI? Il neki PUZ komcputer? Stavi ga kao ja na DUAL G5 2x7 GHZ pa na to odozgo jos 16 GB RAMda vidimo dal je spor? Moze i tebe slobodno da voza onda. JEL STVARNO POSTOJE SPOR I BRZ SOFTWARE IL POSTOJE SPOR I BRZ COMPUTER? TI SI SKROZ GLUP!
[b]
TOo sto sam rekao SAMO KLIKNES START ti si to uzeo literarno? Sta sam posle toga napisao???
Nemoj da se izigravas sa ljudima koji ne znaju nista o tome ovde, pomislice da si neki filozof poverovace ti stvarno.
Ipak najglupa stvar koju si reko je da je KONTAKT spor a znaci postoji i brz sampler, ti si lud.
Nemoj srat i lagat ljude ovde, uzeo si moje reci sto sam pisao koje si prvi put cuo i samo to okrenuo sto amerikanci kazu TWISTED WORDS ili stegnute i premotane reci na TVOM JEZIKu pa da lazes ljude ovde. Ja sam napisao o MIDI ti si dodao samo godinu kada jest, ko da to nekome treba i to si ovde postavio kao ARGUMENT meni, uzmi taj argument i nabij sebi u supak.
Ajd da vidim gde su tvoji argumenti i imas li ih jos.

Vozdra

Pa napisao je on svoje argumente koje glase:

Nedim rekao:
Cevap je rodjen 1965 godine u Bosni.

Tranzit rekao:
Cevap je rodjen 1965 godine u Bosni bivsa Jugoslovenska republika.

Prosirio odgovor, jer je to argument? Imal kaki dokaz?

Citat:
Originalno postovano od tranzit
Citat:
Originalno postovano od Nedim
Cuo sam da KONTAKT na PCju ima nekih problema o vezi PC Informacija ili PROGRAM CHANGE sto nije slucaj na MACu
Pogresno, Kontakt nema nikakvih problema na jednom ni na drugom sistemu on samo uzasno sporo mijenja programe pa bi program change iz varijacije 1 mozda stigao na varijaciju 3 a mozda i na kraj pjesme. Toliko drasticno to nije ali kada se radi sa Kontakt instrumentima sa vecim sample kontigentom ovo je velika smetnja za sviranje uzivo.
To je toliko netacno sto i svi amateri znaju da KONTAKT na PC ne podrzava PROGRAM CHANGE od aranzera a ti dolazis da pricas te gluposte ovde? Jer ti znas uopste da je to stojalo i na samoj NI web stranici da taj problem postoji???
BasariStudios je offline  
Star 04.07.2006, 17:46   #13
yu-midi
Otac nacije
 
yu-midi's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.10.2003
Mjesto: Austrija
Godina: 50
Postovi: 549
Downloads: 1117
Uploads: 130
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Instrumenti: KORG Pa2x pro / TRITON Extreme
Interesi: Muzika
yu-midi befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
yu-midi pošalji poruku preko MSN messengera
Standard OPOMENA

Ljudi sta se ovde desava! Lijepo me stramota :oops: :oops:
Radim 12 sati na dan i trenutno nemam vremena da radim bilo sta vezano za stranicu,kada kog na kratko pogledam na sajt samo me znoj oblije pored svih drugih obaveza treba ovde nekoga da osudjujem i banujem zauvijek.
Ko nece da pomogne nemoj ni da odmaze,nemoj vise da se vrijedjate i da se prepirete,stvarno sam sa zvicima pri kraju sto bi u ovom trenutku najradije kompletno ugasio sajt.
Za sve ovo vrijeme nikada se ovako nesto nije odigralo i bio sam ponosan na sve clanove i ovaj sajt,na kome su mnogi nasli pomoc !
a sada ?

@tranzit
Ocekujem od tebe odgovor sta je u ovome postu pogresno,i zasto Nedim obmanjuje nekoga !
Za ovu temu si ti licno poceo prvi da prvociras i trazim objasnjenje od tebe!
nebranim ovde nikoga ali jednostavno treba tacka da se stavi na sve ove besmislice.

@Nedime
Zahvaljujem se za pomoc i siguran sam da ce kao i uvjek biti od koritsi vecini clanova.

Sa druge strane nesvidja mi se sto tako brzo explodiras i nebiras rijeci kako nebih nekog uvrijedio,zato te molim da ignorises provokacije.

@Tranzit
To i za tebe vazi prekinite na Forumu da se prepirete,a naj bolje mi bilo da se pomirite i postujete jedni druge ! ! !


:oops: :oops: :oops: Yu-Midi Team :oops: :oops: :oops:
yu-midi je offline  
Star 04.07.2006, 17:47   #14
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Nedime nema nikakve potrebe da gazis sve dublje i dublje, bojim se da se na kraju neces moci izvuci. Covjece ti ne shvatas da sve sto sam naveo su nepobitni argumenti za koje uvijek mozes naci potvrdu gdje god se okrenes. Ti uzaludno pokusavas da pobijas cinjenice koje je nemoguce pobiti, ne zato sto sam ih ja napisao vec zato sto je to tako i nikako drugacije. Daj se urazumi i prestani konacno sa vrijedjanjem.
tranzit je offline  
Star 04.07.2006, 17:48   #15
BasariStudios
Zavisnik od foruma
 
BasariStudios's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.05.2006
Mjesto: NYC
Godina: 48
Postovi: 2.340
Downloads: 45
Uploads: 0
Rekao HVALA: 13
Zahvalili mu 77 puta u 30 Postova
Instrumenti: ARP 2600!
Interesi: Muzika
BasariStudios befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
BasariStudios pošalji poruku preko AIM messengera BasariStudios pošalji poruku preko MSN messengera BasariStudios pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

Citat:
Originalno postovano od tranzit
Citat:
Originalno postovano od Nedim
kao sto je u slucaju sa KONTAKTom gde se u jednu banku u samom SAMPLERU moze otvorit 3-4 instrumenata, pa da svaki instrument ima svoju boju, jedan moze biti DRUMS, drugi BASS, treci PERC i cetvrti neka GITARA
Ni Kontakt nece biti od velike koristi, spor kao puz a "ritam vozi, vozi" a sto se tice instrument banka u njemu, on moze mnoooogo vise od 3 do 4 instrumenta. Citavih 128.
To je toliko BEDNO i GLUPO jer kao prvo KONTAKT ne moze odjednom 128 INSTRUMENATA nego 16 ili 50 al samo na 16 MIDI KANALA sto znaci to su ipak samo 16 INTRUMENTI a jedna BANKA moze 128.
Ti si to toliko PROSTO i GLUPO izjasnio da mozda sutra i sam bi se sebi smijao.
SPORO, KO P0UZZZZZ...ahahaha nemojte ljudi kontakt ono sporo, zaglavice negde.
BasariStudios je offline  
Star 04.07.2006, 17:50   #16
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Pa dobro moderatore, ti ili neces da procitas te sve njegove postove i moje poveliko objasnjenje gdje je i sta Nedim pogresno tvrdio ili ovdje ima nekakvih veza i vezica. Drugo, covjece pa vidis li da nisam upotrijebio ni jednu jedinu uvredljivu rijec u toku sve ove prepiske. Treba li da citiram njegove ?
tranzit je offline  
Star 04.07.2006, 17:52   #17
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Nedime, Kontakt 2 moze uvesti u jednu svoju banku 128 instrumenata i to je cinjenica a nikakvo pogadjanje ? O cemu pricas covjece ? Ama niko tebe ne mrzi a ponajmanje ja. Samo ti ukazujem na greske i nista vise.
tranzit je offline  
Star 04.07.2006, 17:53   #18
BasariStudios
Zavisnik od foruma
 
BasariStudios's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.05.2006
Mjesto: NYC
Godina: 48
Postovi: 2.340
Downloads: 45
Uploads: 0
Rekao HVALA: 13
Zahvalili mu 77 puta u 30 Postova
Instrumenti: ARP 2600!
Interesi: Muzika
BasariStudios befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
BasariStudios pošalji poruku preko AIM messengera BasariStudios pošalji poruku preko MSN messengera BasariStudios pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

Kako da prekinemm, ja sam 2-3 dana to radio ti dodjes i seres sa ARGUMENTOM:

Ja kazem ja sam Nedim ti kazes ne ti si Nedim Begovic, de ti meni fino objasni kaki je taj argument.
Yu-Midi, stavi se u moj polozaj pa ces videti i ti kad explodiras, ja se zato izvinjavam al ovaki prostaci nece gazit po mome iskustvu i znanju, sto je njemu neki RONDZO napunio glavu.
Jer da je on pametan sam i video, 120 ljudi mi se u postu zahvaljuju za taj post, pa nije valjda TRANSIT tu najpametniji da osudjuje sta tacno sta ne a da prica gluposte bez argumente, ima tu pametnih ljudi koji bi stvarno osudili to na ozbiljan nacin a ne on.
Taj post ni G0din ZLATKO SUBASIC sa YuMidija nije osudio da je pogresan koji je naucnjak za sve nas ovde a ne neki COBAN TRANSIT.
Znaci on sada okusava 1 da dokaze preko 2ooo ljudi da je on u pravu a mi svi pogresno? E Budale majko.

Koliko vidim nista nista pokazao da gresim, uzimas moje reci i okrenes ih, eto sad opet pricas o 128 programa u banci i samo oko toga motas? Ko je rekao da nije tako? Kaki ti je taj argument? Imas ti uopste pameti?

Sto se tice posebno KONTAKT 2.1.1, program nad koga blejim skoro 8 sata dnevno...kad bi ti dokazao da je taj sav post pogresan ja bi prihvatio al za KONTAKT 2 ne verujem, za sad bar nemas nikake teoretske sanse, er vidim koliko poznajes tog programa, zapeo za 128 programa u banci i to je sve nista vise.
BasariStudios je offline  
Star 04.07.2006, 18:07   #19
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Jesi li ipak skontao da Kontakt moze u jednu banku uvesti 128 instrumenata. Vidis kako se moze kad se hoce. Hajde sad potrazi ipak i pored tih 8 sati dnevno jos malo po njemu pa pronadji da podrzava i program change za sta tvrdis suprotno. Hajde ociju ti pa mi javi da li si nasao kako to ide. De obraza ti.
tranzit je offline  
Star 04.07.2006, 18:14   #20
BasariStudios
Zavisnik od foruma
 
BasariStudios's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.05.2006
Mjesto: NYC
Godina: 48
Postovi: 2.340
Downloads: 45
Uploads: 0
Rekao HVALA: 13
Zahvalili mu 77 puta u 30 Postova
Instrumenti: ARP 2600!
Interesi: Muzika
BasariStudios befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
BasariStudios pošalji poruku preko AIM messengera BasariStudios pošalji poruku preko MSN messengera BasariStudios pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

Pa ti si stvarno nemoguci a namerno teram ovaj inat da ljudi skontaju koja si ti stvarno BUDALA, sta sam skontao bolan? Sta ja imam od tebe kontat? il konatkt...
Kakih ti 128 progama u banki
Nisi ti jos na taj nivo da meni nesto pokazes, koje bi ja tebe pitanje postavio pa da mi ti odgovoris? Kad ne znas ni sam za sebe, reko sam ti, nauci jezik svoj prvo.
BasariStudios je offline  
Tema zaključana

Favoriti

Oznake
post, setup


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 22:06


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije