Korisničko Ime
Lozinka
Registracija
YU-MIDI Marketing


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Razglasi i ozvučenja > Mixeri

Mixeri Sve o miksetama

 
 
Alati tema Display Modes
Star 13.12.2015, 21:11   #11
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.157
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.747 puta u 1.303 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Hvala momo, mikimiki i dmmacak!

Ma to mi donio Sv. Nikola. Doduše okasnio je koji dan al ne ljutim se ja, bitno da me nije zaboravio.

https://youtu.be/PeWSHIheq20

Naravno, XR16/18 se može povezati putem USB-a s DAWom. Nemam informacija o driverima, stabilnosti i latenciji ali sudeći po onome što pišu korisnici, s tim nema nikakvih problema. Pored osnovne funkcije da služi kao mixer, s ovom spravom se može napraviti odličan live snimak, a i svakako može poslužiti za mali kućni studio.

U sound ne sumnjam, iako ga nisam još pravo niti probao. Rekoh već na onoj drugoj temi, kada se radi o nekoj prosječnoj klasi zvučnih kutija ( a na tome većina nas svira) onda je mixer ove kvalitete i mogućnosti daleko iznad prosjeka ostale opreme.

Ne treba zanemariti činjenicu da će ova "tehnologija" odbiti mnoge svirače. Sudim po nekim kolegama s kojima sam pričao, oni se boje touch screna, "malih" tableta i svih "čuda modernih digitalnih". Ne mogu oni na svirku bez škripavog potenciometra i Dynacord efekta 5 - 55.

Javit ću se s friškim dojmovima i iskustvima čim odradim gažu - dvije.
casper je offline   Reply With Quote
 

Favoriti

Oznake
behringer, digitalni, mixer, x18, xr18

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 05:26


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije