Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Yamaha

Yamaha Za one čiji su kućni ljubimci Yamaha-e...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 30.09.2013, 16:11   #1
davidr
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 23.09.2007
Mjesto: stuttgart
Postovi: 102
Downloads: 2040
Uploads: 32
Rekao HVALA: 10
Zahvalili mu 6 puta u 6 Postova
Instrumenti: korg pa 900
davidr befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard problem sa memorisanjem psr 9000

pozdrav svima i jedna molba
pokusavam neke midi da preradim tj da menjam boje na pojedinim trakama kanalima i sve je to ok uspem sve da napravim al kad idem na save da to sve ponovo vratim tj memorisem na mesto koje sam preradio dolazi mi tj pise da je memorija puna sto nije tacno tj imam jos dovoljno vise od pola memorije na hd prazno.
pokusao sam da to memorisem cisto da oprobam na disketu i isto mi dolazi da je puna i nemogu nikako da memorisem takav midi sa recimo semplovanim bojama zna li neko gde je tu problem unapred hvala i pitanje dali se moze to sve preradjeno memorisati u registracije ako neide drugacije hvala svima unapred na odgovorima
Dodato:
Citat:
Originalno postovano od davidr Pokaži Post
pozdrav svima i jedna molba
pokusavam neke midi da preradim tj da menjam boje na pojedinim trakama kanalima i sve je to ok uspem sve da napravim al kad idem na save da to sve ponovo vratim tj memorisem na mesto koje sam preradio dolazi mi tj pise da je memorija puna sto nije tacno tj imam jos dovoljno vise od pola memorije na hd prazno.
pokusao sam da to memorisem cisto da oprobam na disketu i isto mi dolazi da je puna i nemogu nikako da memorisem takav midi sa recimo semplovanim bojama zna li neko gde je tu problem unapred hvala i pitanje dali se moze to sve preradjeno memorisati u registracije ako neide drugacije hvala svima unapred na odgovorima

il da mi neko predlozi sa koim programom bi mogao da to sve odradim pa da to sve tako memorisano prebacim na hd hvala unapred

Promijenjeno od davidr (30.09.2013 u 18:23 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
davidr je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 09:48


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije