Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Razglasi i ozvučenja > Mixeri

Mixeri Sve o miksetama

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 15.09.2019, 17:54   #1
stiv996
Početnik forumacije!
 
stiv996's Avatar
 
Registrovan/a dana: 15.09.2019
Postovi: 17
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: Harmonika,Korg pa50
Interesi: ribolov
stiv996 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard Pitanje u vezi starijih mikseta

Pozz svim forumasima.
Imam par pitanja u vezi nekih stariji mikseta,dole u linku cu postaviti koje su miksete u pitanju.A mene zanima da li su recimo te miksete okej za moje potrebe,tj.potrebe benda.Mikseta bi mi trebala za kucnu upotrebu za probe konkretno.Imamo Harmoniku,klavijaturu i pevaca.Ova prva pise da ima eho i snagu u sebi,zvucnike koje bismo kacili su 10-ke ili eventualno 12-ke.Totalni sam lajk za ozvucenja miskete i to,ne doznajem se bas nista.a ova mi deluje prilicno prosto,i ima elemente koji nam odgovaraju.E sad me zanima misljenje nekog strucnijeg sta mi predlaze.Znam da je ovo od pre hrista i da je dosta stara oprema,ali sto ne koristiti ako moze da zavrsi posao.Za svirke bismo iznajmljivali ozvucenje naravno,neka jeftinija stvar bi nam trebala za probe,naravno,dok se malo ne udje u kintu.

Hvala unnapred svima

evo prve miksete koja ima snagu i eho. https://www.kupujemprodajem.com/Muzi...2668-oglas.htm

a evo i ove druge za nju ne pise nista i nemam ideju o cemu je rec.
https://www.kupujemprodajem.com/Muzi...5805-oglas.htm
stiv996 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 10:49


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije