Korisničko Ime
Lozinka
Registracija
YU-MIDI Marketing


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Svaštara

Svaštara Pravo mesto za sve ono što nema svoje mesto...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 20.12.2009, 22:50   #501
erno11
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 06.09.2008
Postovi: 161
Downloads: 1695
Uploads: 25
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 7 puta u 7 Postova
erno11 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

@mimiki

boze sacuvaj. Pa kako si osto ziv? kako si se izvuko? De ispricaj
Dodato:
Da se i ja zalim

Los mi je dan skroz. Danas htio da sredim par midi file za pjesme neke koju ja hocu. Trazi i trazi program nisam mogao nikako naci, srecom neki program nadje ja "widi" neki program. Da ubacim mp3 pjesmu pa onda da ubacujem instrumente itd.

Tezak neki program. Imali neki drugi program za pravljene midi filove?

Da se vise ne zivciram trazeci program.

Promijenjeno od erno11 (20.12.2009 u 22:53 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
erno11 je offline   Reply With Quote
Star 20.12.2009, 23:20   #502
mimiki
Stvarno kod kuće
 
mimiki's Avatar
 
Registrovan/a dana: 04.10.2007
Mjesto: Batajnica
Postovi: 1.074
Downloads: 1564
Uploads: 11
Rekao HVALA: 21
Zahvalili mu 79 puta u 74 Postova
Instrumenti: CharlesLakOB
Interesi: CharlesLakOB
mimiki befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mimiki pošalji poruku preko AIM messengera mimiki pošalji poruku preko MSN messengera mimiki pošalji poruku preko Yahoo! messengera mimiki pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

ma vec poceo da se gusim i dosao gazda onda koji je moj prijatelj i poceo da razdvaja,posle me vodili u hitnu da primim neku inekciju za opustanje misica tako nesto
Dodato:
a inace u petak na poslu mi je pao na glavu metalni uredjaj koji je poprilicno tezak,i pocepao pola glave,to se tako sve desava kad je covek spretan kao ja
__________________
dok na ruci imas prst ne mora da bude cvrst!

Promijenjeno od mimiki (20.12.2009 u 23:26 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
mimiki je offline   Reply With Quote
Star 20.12.2009, 23:29   #503
Zlatek
Ovaj baš voli da kuca
 
Zlatek's Avatar
 
Registrovan/a dana: 17.07.2008
Mjesto: Ljubljana,Varaždin, tu i tamo,posvud pomalo
Postovi: 404
Downloads: 76
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 52 puta u 46 Postova
Instrumenti: Wersi Ikarus X1, Roland Fantom G6 , CME UF50
Zlatek befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

@Alix
Nije da se miješam ,ali po zimi se ručna nikada ne zateže!Šta se tiče parkirnog mjesta situacija je takva -ko prije njegovo mjesto!Ne pametujem-znam iz ličnog iskustva-parkiram tri auta u Ljubljani što zna biti veliki problem i kada je sve čisto, a ne sada kad je snijeg!Ali opet gledaj to sa vedrije strane-očistiš drugo mjesto i ne moraš posebno plačati rekreaciju!
Pozdrav!
__________________
Bilježim se sa štovanjem!
Zlatek je offline   Reply With Quote
Star 21.12.2009, 00:08   #504
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

@mimiki meni je se davno desilo slicno kad su na mog druga jedan od njih 4 napali sto ih je gledao a ja sam ga opominjo da ih ne gleda jer sam skuzio da su bili time isprovocirani,jok on je i dalje glumio frajera.
Onda je jedan tako brzo priletio i pitao ga na njemackom sta je supak i stovremeno ga opalio medju rogove a njegove su noge odletjele u vazduh i on pade kao svijeca,te ga poce sutat ja krenu prema njemu da razvadim kad krenuse i ova ostala trojica sto sam uspeo da vidim,a ovaj frajer sto je njega opalio okrenu se i razvali i mene.Nije me uspeo oboriti ali mi je bio slomljen zub i onda su skocili tamo gazda lokala i hteli zvati policiju ali nama ne njima heheh.
Od tada ja kad pocne frka neka sa bilo kime sa strane mojih drugova ako sam tu,udaram sve ko mi se priblizi u toj guzvi ne zanima me i mogu ti reci da sam u vise slucajeva prosao bolje nego taj put kad sam hteo da na lijep nacin smirim tucu.
Naravno vise se ne druzim sa svakim ko provocira druge i jos ocekuje da se zalozim za njega i to znaju oni skim se druzim,radije necu ici snjim na takva mijesta ako se nezna kontrolisat u picu a ako nas neko napada na pravdi boga,e to je nesto drugo.Pozzz
zeljko je offline   Reply With Quote
Star 21.12.2009, 01:54   #505
nikolakg
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 18.05.2009
Mjesto: kragujevac
Godina: 52
Postovi: 190
Downloads: 337
Uploads: 44
Rekao HVALA: 5
Zahvalili mu 13 puta u 13 Postova
Instrumenti: pa 80,korg le
nikolakg befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard ...

Citat:
Originalno postovano od mimiki Pokaži Post
u petak na svirci sam bio greskom za malo udavljen,ja bio u prolazu i neki dvoje se pokacili i drug od jednog sto se pokacio mislio da se taj njegov drug sa mnom zakacio jer sam u tom trenutku bio pored njega i covek skoci na mene i uhvati me za grkljan i pocne da me davi a covek nikad veca sirovina i nece da me pusti nikako ja rekoh gotov sam,i u sinoc nisam mogao da pevam grlo mi je otislo u pm ne mogu ni da gutam hranu

Zajebana situacija.Tako je jedan kolega pevac nastradao ni kriv ni duzan.Hteo da pomogne da razdvoji dvojicu koji su se tukli i dobije pesnicu i padne u nesvest. Dok su mu vadili jezik nesvesno ujede lika za prst i ovaj da bi izvadio prst polomi mu vilicu.Strasno a zivi od pevanja i posle toga dugo nije mogao da jede a kamoli da peva.
nikolakg je offline   Reply With Quote
Star 21.12.2009, 02:04   #506
mimiki
Stvarno kod kuće
 
mimiki's Avatar
 
Registrovan/a dana: 04.10.2007
Mjesto: Batajnica
Postovi: 1.074
Downloads: 1564
Uploads: 11
Rekao HVALA: 21
Zahvalili mu 79 puta u 74 Postova
Instrumenti: CharlesLakOB
Interesi: CharlesLakOB
mimiki befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mimiki pošalji poruku preko AIM messengera mimiki pošalji poruku preko MSN messengera mimiki pošalji poruku preko Yahoo! messengera mimiki pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

prosle godine u aprilu sam operisao nos takodje ni kriv ni duzan,stajao sa drugom i neki lik (inace poznat kod nas po problemima i sranjima koja je pravio)napao druga sto ga gleda i ja mu rekao da se skloni da mu nista nije uradio ,a taj moj drug stvarno dobrica i nikad ne glumi frajera,i ovaj mene na keca udari posred nosa,nisam znao gde je levo,i onda priskoci jos jedan njegov drug i bace me na kola i udri,dosao sam kuci izubijan ceo,modrice po glavi,cvoruge,i polimljenog nosa...
imao sam ja u zivotu svakakvih nesreca,ali sve u svemu uvek dobro prodjem
__________________
dok na ruci imas prst ne mora da bude cvrst!
mimiki je offline   Reply With Quote
Star 21.12.2009, 07:19   #507
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Moj stric je uvijek rekao "bjeganova nije dobila"
zeljko je offline   Reply With Quote
Star 21.12.2009, 09:39   #508
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

ZLATEK---Nije da se miješam ,ali po zimi se ručna nikada ne zateže!

Ma znam prijatelju u istom smo S....
Al da ti kažem prvi dan nigdje pluga ko za glavu,tek treći dan grtaju Pokopališku ulicu...I to došo prerađen traktor sa plugom.A hvala Bogu MOL redovno šalje redare koji imaju pooblastila kao policija i pišu 140eur za parkiranje na pločniku gdje se nalazi znak PREPOVEDANO ZADRŽEVANJE IN PARKIRANJE...I kako biti tome pametan...A što se tiče ručne-težak auto i karoserija a pun ozvučenja i instrumenata,ne upam si ga pustit brez ročne,nimam kasko na ozvočenje a najbolši plac je tik pred vhodom v garaže,sam je klanec...
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline   Reply With Quote
Star 21.12.2009, 11:20   #509
Damir_Coma
Vredan član društva
 
Damir_Coma's Avatar
 
Registrovan/a dana: 30.08.2008
Mjesto: G.Živinice (kod Tuzle)
Postovi: 180
Downloads: 5543
Uploads: 84
Rekao HVALA: 23
Zahvalili mu 16 puta u 16 Postova
Instrumenti: Korg Pa50
Interesi: Programiranje, Muzika...
Damir_Coma befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ljudi moram da se pozalim, tako sam zas*ao u skoli da ce da me obore iz najmanje tri predmeta.. a "predizbacaj" sam dobio u cetvrtak jer imam 53 neopravdana, a ostalo su nekako opravdali.. Ne znam samo gdje nadjosi i ona 3.. Eto sad mi je lakse..
__________________
Zivi svaki dan kao da ti je poslednji - jednom ces biti u pravu...
Damir_Coma je offline   Reply With Quote
Star 21.12.2009, 15:33   #510
Zlatek
Ovaj baš voli da kuca
 
Zlatek's Avatar
 
Registrovan/a dana: 17.07.2008
Mjesto: Ljubljana,Varaždin, tu i tamo,posvud pomalo
Postovi: 404
Downloads: 76
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 52 puta u 46 Postova
Instrumenti: Wersi Ikarus X1, Roland Fantom G6 , CME UF50
Zlatek befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

@Alix
Moram priznati da ti se divim ,ako se usuđuješ ostavljati opremu u autu.Ne radim to ni pod razno od kada su nam več dvaputa provalili u kombi.Težak je život nas umjetnika...
Pozdrav!
__________________
Bilježim se sa štovanjem!
Zlatek je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 10:04


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije