Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Kompjuteri I Produkcija > IT Sektor

IT Sektor Sve o digitalnim tehnologijama koje ne mogaju biti usko vezane za muziku

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 15.10.2008, 09:41   #11
harepa50
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 28.05.2008
Mjesto: Preko sedam mora
Postovi: 824
Downloads: 1025
Uploads: 5
Rekao HVALA: 39
Zahvalili mu 62 puta u 54 Postova
Instrumenti: KORG pa50,Futura nordiska piano,Classico gitara,Weltmeister Stella
Interesi: Muzička i video produkcija,razglasi,rasvjeta,stage
harepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblick
Standard

Sto se tice da imam dva ili vise antivirusa, to ste pogodili. (to sam i napisao) A sto se tice da ne ide to tako, znam da ne ide, ali meni ide. Pogledajte: Avira Antivirus mi je glavni antivirus...znaci koristim ga za one velike antiviruse i malware itd. itd. Ad-aware 2007 je antivirus koji trazi cookies, one sitne, i malware....mozda i crve-worms, ali nisam siguran. I TRECI antivirus koji koristim je (to je vise program nego antivirus) Spybot Search&Destroy. Odlican program koji trazi registry kljuceve i spybote koji se zavuku u RAM memoriju a da vi za to ni ne znate....I to je sve donedavno radilo normalno, znaci nisu se "kosili" nijedan od tih antivirusa, i onda nijedan nece update da uradi....hmmm
harepa50 je offline   Reply With Quote
Star 15.10.2008, 13:34   #12
joker1205
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 20.09.2007
Mjesto: Bor
Postovi: 60
Downloads: 2681
Uploads: 11
Rekao HVALA: 6
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: korg pa800
joker1205 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
joker1205 pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

druze,sve i ja to imam ali slicno.prvo taj antivirus avira promeni jer mislim da ti on pravi probleme sa update,ako imas ad-aware 2007 sa antivirusom eto ti problema.jer vec imas jedan antivirus.
moj predlog ti je ovako:AVG 8 ANTIVIRUS(u njega imas sve i za adAware,mailware,spyware...),SPYWARE DOCTOR 2008 ili AD-AWARE 2008(ali verzija bez antivirusa).to ti je moj predlog a sad ti znas najbolje kako ces i sta ces.pozzz
joker1205 je offline   Reply With Quote
Star 15.10.2008, 13:55   #13
Vaxter
Godfather
 
Vaxter's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2004
Mjesto: Šimanovci
Postovi: 3.814
Downloads: 1057
Uploads: 560
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 273 puta u 211 Postova
Instrumenti: Yamaha PSR 9000
Interesi: Mnogo toga, i naravno muzika koja je uglavnom hobi
Vaxter befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Vaxter pošalji poruku preko ICQ messengera Vaxter pošalji poruku preko MSN messengera Vaxter pošalji poruku preko Yahoo! messengera Vaxter pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Joj, bre, kombinacija ti je katastrofa...
3 programa, koji manje-vishe nichemu ne sluze...
Poslushaj dzokera, ako hocesh da imash lgalan software.
Ubaci AVG, i nemash problema.
Ako ti legalnost nije bitna, a ne placa ti s i sl.
Onda znash i sam gde mozesh pronaci KIS ili ESS.
__________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse.
Vaxter je offline   Reply With Quote
Star 15.10.2008, 17:48   #14
francuz
Drugar foruma
 
francuz's Avatar
 
Registrovan/a dana: 03.12.2006
Postovi: 60
Downloads: 716
Uploads: 7
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 8 puta u 6 Postova
francuz befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ja mislim da je Panda naj naj nemam nikakvih problema a ima ga i sa kodovima da se nadje.
__________________
francuz je offline   Reply With Quote
Star 15.10.2008, 17:51   #15
Vaxter
Godfather
 
Vaxter's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2004
Mjesto: Šimanovci
Postovi: 3.814
Downloads: 1057
Uploads: 560
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 273 puta u 211 Postova
Instrumenti: Yamaha PSR 9000
Interesi: Mnogo toga, i naravno muzika koja je uglavnom hobi
Vaxter befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Vaxter pošalji poruku preko ICQ messengera Vaxter pošalji poruku preko MSN messengera Vaxter pošalji poruku preko Yahoo! messengera Vaxter pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard


A ja mislim da je to najgori antivirus svih vremena, ako se to u opshte i moze nazvati antivirusom.
Aventualno je gori Avast...
__________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse.
Vaxter je offline   Reply With Quote
Star 16.10.2008, 16:02   #16
harepa50
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 28.05.2008
Mjesto: Preko sedam mora
Postovi: 824
Downloads: 1025
Uploads: 5
Rekao HVALA: 39
Zahvalili mu 62 puta u 54 Postova
Instrumenti: KORG pa50,Futura nordiska piano,Classico gitara,Weltmeister Stella
Interesi: Muzička i video produkcija,razglasi,rasvjeta,stage
harepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblick
Standard

E ovako ljudi, hvala vama na prijedlozima, odlucio sam reinstalirati racunar, (ali kad bi ja to znao da uradim) jer je vec sazreo za reinstalacije. Sto se tice mog interneta, juce su mi dolazili tehnicari, provjerili mi signal i rekli su mi da mi je signal na donjoj granici, znaci, najgore sto moze biti, i cudo sto se mogu konektovati. Dalje, trebao bi dobiti poslije reinstalacije, antivirus NOD32 sa serijskim brojem, crackom ili kako se vec to zove...znaci da mi traje dozivotno.....cuo sam da stara verzija NOD32 propusta mnoge viruse, al da je ova nova puno bolja. Vasa misljenja?
harepa50 je offline   Reply With Quote
Star 16.10.2008, 17:49   #17
joker1205
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 20.09.2007
Mjesto: Bor
Postovi: 60
Downloads: 2681
Uploads: 11
Rekao HVALA: 6
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: korg pa800
joker1205 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
joker1205 pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

druze to ti je pametno sto se tice dizanja sistema.pa nije mi se bas pokazao ovaj nod32 3.0. reko sam ti moj predlog za AVG.ako uzmes original nod ili kaspersky onda ok.ja sam imao nod pa sam posle sa avg ocistio 45 virusa.a tada je bio najbolji nod 32 v 2.7,ali i on sad pusta viruse.sve je na tebi.pozz
joker1205 je offline   Reply With Quote
Star 16.10.2008, 18:35   #18
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Hare drug ja sam dobio od kolege NOD32 Antivirus Corporation verziju sa pravom licencom i radi mi bez problema...Dakle na poslu i kod kuće ga imam na 4 kompjutera i to radi samo tako...Automatski se update-a,ako odkrije kakav sumljiv fajl upita te dali da ga pošalje u Eset laboratorij na testiranje,i tako---Najbolji anitivirus svih vremena...A da te opozorim koje antiviruse ne uzimaj ako za Boga znaš...Prvi je ono Sr#$%e AVAST-najgori što može biti,iza njega je Kaspersky,ZoneAlarm,Norton,Panda,itd...TO su moja lična iskustva a što se tiče vrhunskih antivirusa imaš tu na ISTOM mjestu po kvaliteti kao Nod32 moža i malkice bolji FSecure koji je i na svjetskim ljestvicama i benchmarkovima pokazo da je najsavršeniji...Samo je šteta što NEMA crackovanih verzija toga programa (bar ne onih koje bi radile kako treba) već moraš da kupiš licencu...A ti sad vidi šta i kako,Pozdrav!
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline   Reply With Quote
Star 16.10.2008, 20:33   #19
harepa50
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 28.05.2008
Mjesto: Preko sedam mora
Postovi: 824
Downloads: 1025
Uploads: 5
Rekao HVALA: 39
Zahvalili mu 62 puta u 54 Postova
Instrumenti: KORG pa50,Futura nordiska piano,Classico gitara,Weltmeister Stella
Interesi: Muzička i video produkcija,razglasi,rasvjeta,stage
harepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblick
Standard

Citat:
Originalno postovano od Alix Pokaži Post
Hare drug ja sam dobio od kolege NOD32 Antivirus Corporation verziju sa pravom licencom i radi mi bez problema...Dakle na poslu i kod kuće ga imam na 4 kompjutera i to radi samo tako...Automatski se update-a,ako odkrije kakav sumljiv fajl upita te dali da ga pošalje u Eset laboratorij na testiranje,i tako---Najbolji anitivirus svih vremena...A da te opozorim koje antiviruse ne uzimaj ako za Boga znaš...Prvi je ono Sr#$%e AVAST-najgori što može biti,iza njega je Kaspersky,ZoneAlarm,Norton,Panda,itd...TO su moja lična iskustva a što se tiče vrhunskih antivirusa imaš tu na ISTOM mjestu po kvaliteti kao Nod32 moža i malkice bolji FSecure koji je i na svjetskim ljestvicama i benchmarkovima pokazo da je najsavršeniji...Samo je šteta što NEMA crackovanih verzija toga programa (bar ne onih koje bi radile kako treba) već moraš da kupiš licencu...A ti sad vidi šta i kako,Pozdrav!
Hvala Alix druze, koju bi mi ti verziju NOD32 preporucio, znaci koju ti koristis, koja ne propusta puno ili nikako ne propusta viruse?
harepa50 je offline   Reply With Quote
Star 16.10.2008, 20:49   #20
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

E ovako,moja verzija je 3.0.642.1, Virus Signature Database je 3528, i dok dođe na Eset-ov server kakav update,ovaj đavolčić ga skine automatski i nemam nikakvih problema.Vjeruj drug da je stvarno vrhunska stvar i koristim ga već neko vrjeme i još nisam imo nikakvih problema s njim,Pozdrav!
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
antivirus, nece, radi, update


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 06:36


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije