Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Ostalo > Servis klavijatura - uradi sam

Servis klavijatura - uradi sam Savjeti oko popravka, čišćenja, izmena dirki, mikroprekidača, napajanja i sl.

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 12.09.2009, 20:29   #11
korg18
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 08.04.2009
Mjesto: Tuzla
Postovi: 294
Downloads: 1848
Uploads: 26
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 37 puta u 35 Postova
Instrumenti: Korg Pa1x,2x,Triton Extreme
Interesi: Muzika
korg18 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard korg18

evo vako na forumu imas taj os koji moze u pa50 ali ovaj drugi je reko sta ce ti taj os staces dobiti njime ti jaro o tome vidim nemas pojma da tako reknem os koji ide u pa50 jer ja sam koristio ga dugo i mogu vam rijet da su bolje boje ljepse zvuce mekse bolji ritmovi sve cak ima opcija more koje nisu bilke sad imaju i utjecu na efekte i cak rade znaci jaro ugasis klavijaturu os prneses na flopy i ubacis flopy i upalis klavu i cekas i onda ti pojavi enter stisni to i sacekaj da se zavrsi kad se zavrsi ugasi klavu i onda probaj osjetices razliku pozz
korg18 je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio korg18 za ovaj koristan post:
Mirnes24 (12.09.2009)
Star 12.09.2009, 20:55   #12
Mirnes24
Drugar foruma
 
Mirnes24's Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.02.2008
Postovi: 55
Downloads: 140
Uploads: 1
Rekao HVALA: 9
Zahvalili mu 4 puta u 4 Postova
Mirnes24 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Znaci jarane puno bolje zvuci nego sa os od pa50. Bas cu da probam da ubacim ovim postipkom kako si mi objasnio. Hvala ti druze na brzom odgovoru.
Mirnes24 je offline   Reply With Quote
Star 07.12.2009, 20:08   #13
aZZo
Drugar foruma
 
aZZo's Avatar
 
Registrovan/a dana: 29.11.2009
Mjesto: Beograd
Postovi: 86
Downloads: 220
Uploads: 1
Rekao HVALA: 4
Zahvalili mu 4 puta u 4 Postova
Instrumenti: PSR630
Interesi: Svašta nešto...
aZZo befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
aZZo pošalji poruku preko MSN messengera aZZo pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Da li ste upoznati sa novim PA50SD. Onaj sa SD karticom. On ima novi OS, verzija 1.01. Koje je verzije taj OS od PA80. Da li vredi zameniti noviju verziju OS od PA50SD?
Velicina Update fajlova je razlicita. Od PA80 je veca za nesto malo tako da mogu pretpostaviti da i dalje ima vise opcija i mogucnosti od novog PA50SD OS.
__________________

AndroidSrbija Forum Moderator
Forum AndroidSrbija = Sve za vaš Android telefon
aZZo je offline   Reply With Quote
Star 07.12.2009, 22:14   #14
korg18
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 08.04.2009
Mjesto: Tuzla
Postovi: 294
Downloads: 1848
Uploads: 26
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 37 puta u 35 Postova
Instrumenti: Korg Pa1x,2x,Triton Extreme
Interesi: Muzika
korg18 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard korg18

rekli ste sta ce dobiti kad ubaci os, probajte pa vidite ja znam da dobija kvalitetniji zvuk,nego na starom os sistemu,bolje boje,vise opcija,prikaz hdd,tako da je moguce nadograditi ono sto ima pa80,to su vec ljudi radili,bar kolko ja znam i kolko sam vidio,e da bi ubacio taj os ,eto jedan od kolega ti je dao kako da ga skines,e ubacis os na flopy,e onda u klavu,kad se pali stisnes Fade In out i drzis i ,e onda on sam ocita ,ako ne krene sam instalaciju ,kliknes na enter odnosno Yes i zapocinje instalacija sistema, ujedno ti brise stari os,ali,prvo sto ces da uradis je da sacuvas svoj set i onda to uradi,eto toliko od mene pozz.
korg18 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
kako, pa80, ubaciti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 16:43


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije