Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 15.05.2018, 07:59   #1
nokian
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 05.09.2006
Postovi: 16
Downloads: 25
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
nokian befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Korg MP10 pro problem, molim pomoc!!!!!

Pozdrav. Imam problem sa Korgom MP10 pro audio-midi media playerom. Radio je normalno, i odjednom je poceo da se utisava, ili da skroz nestane zvuka. Da pojasnim. Pustam preko njega midi fajlove iz laptopa kroz vanbasco player, posto sviram gitaru i to je to. Uradio sam ponovo update, ocistio kontakt sprejem klizne potenciometre, i opet isto. Nekad svira sat, nekad dva nekad deset minuta, nakad tri sata, i onda se jednostavno utisa, ili skroz prekine.Kad se utisa, onda moram maksimalno pojacati na mikseti i na njemu, a nekad se desava da nema nikakvog tona, ili nekad ima, ali skroz u pozadini, i onako,krci, nejasno. Pricao sam sa drugom, i on misli da je neki mehanicki kvar. Da li bi mozda promjena baterije sta pomogla, posto je star nekih 7-8 godina? Bio bih jako zahvalan da mi neko da savjet. Unaprijed hvala, pozdrav!!!!
nokian je offline   Reply With Quote
Star 09.08.2019, 18:02   #2
petar84
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 18.01.2009
Postovi: 1
Downloads: 139
Uploads: 1
Rekao HVALA: 22
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
petar84 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Evo šta još može da bude problem. Midi fajl. Kako ? Da probam da ti objasnim. Završio si jednu pesmu i presaltao klizacem na drugu. Medjutim ova prva još nije završena i polako ide u fejd aut. Ovaj drugi fajl koji je trenutno u igri prepiše podešavanja od ovog koji ide u fejd aut i smanji se ton. Ja sam imao isti takav problem u svom pa 500 (A pa 500 i mp 10 su dosta slicni) . Kad ugasim i uključim klavijaturi radi sve kako treba. Obrati paznju kad ti se to desi koja pesma je bila u tom trenutku. Toliko od mene. Pozdrav
petar84 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 20:53


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije