Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Solo (Workstation) > Ostali proizvođači i razno

Ostali proizvođači i razno Za sve one koji ne sviraju vec pomenute, ili za one koji imaju meshovita pitanja.

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 12.08.2012, 09:28   #1
bibi
Početnik forumacije!
 
bibi's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.02.2009
Postovi: 29
Downloads: 231
Uploads: 1
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
bibi befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Kawai K1 - pitanje

Kolege, interesuje mekakva je klavijatura Kawai K1 i koje su njene karakteristike? Kako se pokazala za narodnu muziku?Ako neko ima ikustva bio bih mu zahvalan.
Odmah da napomenem da me zanima misljenje za ovu klavijaturu ne za dx ili x5d ili tako to.
bibi je offline   Reply With Quote
Star 12.08.2012, 11:02   #2
Darko88
Ovaj baš voli da kuca
 
Darko88's Avatar
 
Registrovan/a dana: 03.02.2008
Mjesto: Petrovac
Godina: 35
Postovi: 348
Downloads: 1975
Uploads: 11
Rekao HVALA: 5
Zahvalili mu 8 puta u 8 Postova
Instrumenti: Korg Pa4x, Mark Bass Ninja
Interesi: MUzika
Darko88 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Darko88 pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Pozdrav kolega, 2003 godine kada sam poceo da sviram imao sam kawai K1, to je klavijatura na kojoj sam svirao bas kontru, imao sam boje od kosmajca, i to je za taj neki period bilo za mene najbolje, jer je mnogo dobro radilo, sto se bas kontre tice i to za narodnu muziku za ostalo ne, kasnije je vec krenula revolucija klavijatura i sve je redje ima. Model K1 nema efekte, moze da se odvoje izlazi posebno bas posebno desna strana. Pravljenje boja se zasniva na analognoj varijanti, obradjivanjem wawe-ova i kada ih spojis obradis dobijes neku boju. Iskreno sve to deluje retro jedino bas kontra lepo zvuci. Jedan drug je tada imao K1/2 koja ima efekte pa je i mogao neke gajde da napravi i sa efektom ali ipak je morala jos jedna klavijatura. Kvalitetno je izradjena dirka je jaka, ako te jos nesto zanima reci.
Darko88 je offline   Reply With Quote
Star 18.09.2014, 00:24   #3
nemanja 1982
Odomaćeni član
 
Registrovan/a dana: 23.01.2009
Postovi: 593
Downloads: 3602
Uploads: 9
Rekao HVALA: 152
Zahvalili mu 27 puta u 27 Postova
Instrumenti: Kurzweil K2661 Roland XP10 Yamaha V50
Interesi: Muzika
nemanja 1982 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Kako da prebacim boje iz kompijutera u kawai k1 II imam midi usb kabl,koji program se koristi za to? I kako da pronadjem efekte na njemu,i dodam ih? sta ima od efekata? molio bih pomoc.
nemanja 1982 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 19:28


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije