Korisničko Ime
Lozinka
Registracija
YU-MIDI Marketing


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Yamaha

Yamaha Za one čiji su kućni ljubimci Yamaha-e...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 16.10.2019, 16:58   #1
gnovako8
Odomaćeni član
 
gnovako8's Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.06.2008
Mjesto: HR
Postovi: 518
Downloads: 1664
Uploads: 11
Rekao HVALA: 20
Zahvalili mu 25 puta u 22 Postova
Instrumenti: Korg Pa5x, Ketron Event,Yamaha Genos2
gnovako8 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Yamaha Sx700 novo

Pozdrav kupio sam yamahu psr-Sx700 imao sam prijasnje modele s700,s970 genosa mogu reci za sx700 dosta dobro bolja tipka je nego na s serijama s770,s970,s775s975 displey touch na dodir kao kod genosa samo manji, odlicno hvata brz pristup menu,moze primit vise packova ima 400mb rama sasvim dovoljno ima oni 6 assignable tu se moze dodati sta vam treba po zelji odnosno šta je ponudjeno super stvar, ima Live control 2x3 isto se moze podesit ja sam na 1 stavio desnu stranu da pojacavam a na 2 style da pojacavam,to mi je za live svirku,zatim kad dodirnete taster assign druga dva pa dodate sta zelite tako i na jos jedan pritisak 3 sve skupa 6 ispadne,jedina zamjerka sto su svi tasteri crni ali zato su stavili plave led diode i crvene,mocnije izgleda nego s serije prijasnje ,edtitovanje je super sto se tice tvornicki bubnjeva mogli su jos dodati ali ok je ima sempler pa si dodate bubanj koji zelite i to je to.eto ukratko moje mišljenje i za te novce je ok i novi model ipak je.
__________________
Korg Pa5x & Yamaha Genos2 ,Ketron Event
gnovako8 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 14:06


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije