Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 13.02.2012, 22:07   #1
chubachu
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 11.01.2012
Postovi: 6
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
chubachu befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard problem sa ritmovima na hd pa50

drage kolege,imam mali problem sa vec pomenutim ritmovima na hd.dakle,kad ubacim set u hd,to jest' kopiram u folder npr.!123,te ritmove mogu vuci sa harda sve dok ne iskljucim klavijaturu...kad je ponovo ukljucim u bank nema tih ritmova,pise empty.zna li neko postoji li mogucnost da mi prilikom isklj/uklj. klavijature to ostane kako jeste i na !123 !456 !789...nadam se da sam dobro objasnio.set i dalje ostaje u folderu ali ga nema na bank

Promijenjeno od chubachu (13.02.2012 u 22:09 sati)
chubachu je offline   Reply With Quote
Star 14.02.2012, 03:31   #2
zaki1
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 24.02.2011
Postovi: 142
Downloads: 97
Uploads: 0
Rekao HVALA: 9
Zahvalili mu 14 puta u 12 Postova
zaki1 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Pozdrav,ja sm imao slican problem, pa su mi kolege sa ovoga sajta pomogle da to sredim,naime isto su mi nestajali ritmovi sa User3 posle gasenja klavjature'a problem je bio sa setom,imao je ekstra User4 ,moj korg pa 50 moze imati samo 3 Usera,onda sam izbrisao User4 i sve sad radi kako i treba, samo nisam siguran za ovaj tvoj sa HD ako sam shvatio,jeli to nesto dodato,ali otvori style i pogledaj te User,a mozda ce jos neko od kolega da ostavi svoje misljenje,samo sigurno nije veliki problem.
zaki1 je offline   Reply With Quote
Star 14.02.2012, 12:36   #3
chubachu
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 11.01.2012
Postovi: 6
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
chubachu befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Znam za to,i meni se desilo,pa sam izbrisao u SSD User 4...ali ovo mi nije jasno...nadam se da ce neko od kolega znati o cemu se radi pa mi pomoci...hvala kolega
chubachu je offline   Reply With Quote
Star 15.02.2012, 11:16   #4
sinusze
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 10.05.2011
Postovi: 28
Downloads: 25
Uploads: 5
Rekao HVALA: 7
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
sinusze befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ako učitaš set koji u folderu PROGRAM ima više od 3 Usera, onda klavijatura ulazi u tzv. ''virusno'' stanje. Da bi to izbjegao treba u svakom Setu koji učitavaš u folderu PROGRAM izbrisati sve Usere osim User01, User02 i UserDK. Normalno sada da bi vratio sve na normalu moraš resetovati klavijaturu. Još da dodam kada klavijatura uđe u to ''virusno stanje'' kada se upali, klizač volume ne funkcioniše kako treba pa se mora pritiskati Song mode taster pa ponovo Style play taster.
sinusze je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 13:13


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije