Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Kompjuteri I Produkcija > Studijski Hardware

Studijski Hardware Zvucne karte, Efekti, Analogne mixete, Digitalne mixete, Digitalni snimaci, Midi interface, Transport interface, Audio interface, Kompjuterske konfiguracije

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 27.07.2020, 16:57   #1
sinisa
Kao kod kuće
 
sinisa's Avatar
 
Registrovan/a dana: 09.03.2005
Godina: 43
Postovi: 884
Downloads: 3114
Uploads: 10
Rekao HVALA: 72
Zahvalili mu 115 puta u 106 Postova
Instrumenti: Korg Pa5x
sinisa ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
sinisa pošalji poruku preko MSN messengera
Standard Problem sa Sky Music

Odlucim da promenim zvucnu kartu i porucim iz Sky Music M-audio 192/14 cena 37650 rsd. Sve bude ok brza isporuka,komonikacija na nivou sve lepo kulturno,sto se ne moze reci bas sa svaku prodavnicu.Medjutim problem nastaje kad mi stigne kartica i hocu da je povezem na komp.

U paketi su trebala da budu dva kebela usbc na usbc i usb c na usb-a,tako pise i u pustuvu (sadrzaj paketa). Meni su dostavlljena dva usb-c na usb-c. Lepo im posaljem email i napisem u cemu je problem,a oni odgovore da nije do njih oni paket ne otvaraju i ne proveravaju sadrzaj. Posaljem email u M-audio i oni prebace loptu na Sky Music kao nije do njih vec do prodavca. Pitam u sky music jel moze obican kabel od mobilnog,oni mi odgovore nemaju takvu informaciju da ja probam pa sta bude.

Radi se o kabelu Usb3.0 Usb-c na Usb-a to bi trebalo da je standardan kabel bez obzira dali je za mob ili za zvucnu karticu. Ako gresim nek me neko ispravi mislim da nema vise varijanti???

Promijenjeno od sinisa (27.07.2020 u 16:58 sati)
sinisa je offline   Reply With Quote
Star 02.08.2020, 10:20   #2
mirandess
Odomaćeni član
 
mirandess's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.09.2010
Mjesto: Mostar
Postovi: 682
Downloads: 677
Uploads: 7
Rekao HVALA: 117
Zahvalili mu 103 puta u 95 Postova
Instrumenti: Korg PA4x, Amati Clarinet b. Casio Ctk 531, Nord Electro 6D, Musicman Luke3 :)
Interesi: Sviranje
mirandess befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mirandess pošalji poruku preko Yahoo! messengera mirandess pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard Problem sa Sky Music

Kupi obicni usb-c to usb (Usb A kako ga oni vec zovu) kabal i rijesit ces problem... Mislim da bi to trebalo biti u svakoj kompjuterskoj radnji...

Samo, pokusavam naci koji usb a 2.0 ili 3.0, logicnije mi je 2.0 jer on nema u sebi plugine da koristi u realtime kao sto je npr Universal Audio-va politika...

Na thomannu stoji da dolazi usb 2.0 sa ovom karticom, pa je vjerovatno to to(na slikama sto sam vidio).

Sent from my iPhone using Tapatalk


Edit:
Evo sto sam pronasao na amazonu u komentarima... Pa eto...

__________________
Tko svira notalno, propao je totalno

Promijenjeno od mirandess (02.08.2020 u 10:29 sati)
mirandess je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 22:30


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije