Korisničko Ime
Lozinka
Registracija
YU-MIDI Marketing


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Yu-Midi Info > Komentari i Pitanja

Komentari i Pitanja Ovde možete postovati Vaše komentare, sugestije i pitanja vezana za ovu stranicu.

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 19.05.2008, 13:34   #1
hazir_71
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 02.02.2008
Postovi: 83
Downloads: 921
Uploads: 5
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 5 puta u 5 Postova
Instrumenti: pa800
hazir_71 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Frage set pa800 premisljanje?

ljudi imam prilicno ful set za pa800 koji vec dugo kompletiram i skupljam uz standardne ritmove sve juznjake dobre boje vecina je namjenskih ritmova sa dosta uradjenih i performansi znaci kad ubacite set mozete pravo na svirku s njim uskoro ce biti sve gotovo pitam vas dali da ga stavim na down jer vidim da ljudi odavde skinu stvari pa ih prodaju za dobre pare a opet ima ovdje ljudi koji zasluzuju da uzmu bar dio od tog seta sta da uradim?Volio bih da kazete svoje misljenje poz..
hazir_71 je offline   Reply With Quote
Star 19.05.2008, 13:42   #2
GALA
Kao kod kuće
 
GALA's Avatar
 
Registrovan/a dana: 21.06.2007
Mjesto: Vinkovci
Postovi: 828
Downloads: 10249
Uploads: 21
Rekao HVALA: 16
Zahvalili mu 50 puta u 42 Postova
Instrumenti: Pa5x,M3
Interesi: Studio
GALA befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
GALA pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Cuj to je tvoja dobra volja oces ga stavit u Down... meni osobno netreba jer nemam Pa800 al ima jako puno ljudi kojima bih taj set dobro dosao i pomogo bih mnoge prema tome nebi bilo lose da ga stavis u Down. barem radi tih ljudi kojima je potreban takav set.. a ovi sto prodaju setove i kradu tu mi njima ne mozemo nista.. Ljepo od tebe i veliko dušno svaka pohvala.. Pozdrav
__________________
Panonica Band
Panonica Studio
GALA je offline   Reply With Quote
Star 19.05.2008, 13:47   #3
ognjen-ogy
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 11.09.2007
Mjesto: Ima me svukud !
Postovi: 150
Downloads: 929
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 4 puta u 3 Postova
Instrumenti: Pa 800 ......
Interesi: Muzika, računari ....
ognjen-ogy befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
ognjen-ogy pošalji poruku preko MSN messengera ognjen-ogy pošalji poruku preko Skype™ messengera
Beitrag

Druže kako god ti odlučiš, ali bilo bi zloupotrebe sigurno, pogotovo ako je set tako dobar kao što pričaš !
U svakom slučaju da je dobro i pošteno od tebe ....
ognjen-ogy je offline   Reply With Quote
Star 19.05.2008, 13:48   #4
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Hajde ti njega pošalji našem ŠERIFU KREŠI koji će sigurno znati da procjeni kome taj set dati a kome ne...Dakle samo ti njemu pošalji (a ne stavljaj u Download jer će se taj ISTI set naći na nekoj od web stranica što "prave" setove pod drugim imenom) i ko je zainteresovan neka mu se javi...Hvala što si otvorenog srca odlučio to da podjeliš s nama,ali danas je previše grebatora na internetu koji kradu tuđu muku...Sve najbolje...
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline   Reply With Quote
Star 19.05.2008, 14:22   #5
daisa
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 31.01.2007
Mjesto: Kozarska Dubica
Godina: 44
Postovi: 221
Downloads: 615
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Instrumenti: Korg PA 800.Le,Z1
daisa befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
daisa pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Mozda bi bilo pametno da se zbog takvih lopova koji skinu pa prodaju uvedu neka nova pravila recimo ako nemas 100 postova nemozes skinuti
daisa je offline   Reply With Quote
Star 19.05.2008, 14:27   #6
mykeli
Veteran
 
mykeli's Avatar
 
Registrovan/a dana: 07.06.2005
Mjesto: Pirot
Godina: 52
Postovi: 858
Downloads: 218
Uploads: 5
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 22 puta u 21 Postova
Instrumenti: sa dirkama...
mykeli befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Daisa, o tome smo razgovarali u Admin-centru, videcemo sta se moze..
__________________
Procitajte pravilnik!

mykeli je offline   Reply With Quote
Star 19.05.2008, 14:53   #7
kreso
Šerif
 
kreso's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.04.2005
Mjesto: HR
Godina: 52
Postovi: 1.100
Downloads: 985
Uploads: 21
Rekao HVALA: 10
Zahvalili mu 47 puta u 41 Postova
Instrumenti: Pa600, Tr, Dallapa, Excelsior CD Ancona
Interesi: Samo muzika i uvijek muzika
kreso befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Alix prijatelju, nema potrebe da mi itko išta šalje. Kao prvo, nemam Pa800 da ga isprobam (SET). S druge strane, kako je večina kolega ovdje napisala svak ovdje nek procjeni da l' je vrijedno davati vrhunski set ili ne. Moja preporuka, ako je set vrhunski rađe razmjeni s prijateljima ili kako tje je volja, daj džabe, al poslije nemoj plakat kad vidiš da grebatori taj isti set preprodaju. Ja bih na tvom mjestu dobro odvago.
__________________
u penziji !
kreso je offline   Reply With Quote
Star 19.05.2008, 16:27   #8
Marco7
Stvarno kod kuće
 
Marco7's Avatar
 
Registrovan/a dana: 15.11.2005
Mjesto: Novi Pazar
Postovi: 1.898
Downloads: 1554
Uploads: 56
Rekao HVALA: 12
Zahvalili mu 158 puta u 125 Postova
Instrumenti: Korg Pa3xPro , Korg Tr . . .
Interesi: muzika
Marco7 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Marco7 pošalji poruku preko MSN messengera Marco7 pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard ...

Pa cim pitas sta da radis nemoj ga stavljati!Ja radim setove i boje i prodajem i nijedan moj set nisam stavio ovde ali sam zato odvajao u delovima pa sam jedne nedelje stavio neku dobru bas gitaru,pa sutra dan sam stavio neki ritam,preksutra neku prefomansu i sve tako malo po malo i kad stavim ne pitam nikoga dali staviti ili ne???Pa ce sada biti postavljen video tutrijal na srpskom za Cubase koji kosta 100e pa mi nije bilo zao da ga stavim i opet nisam nikoga pitao hocu li ga staviti ili ne!Ovo ti je treci otvoreni post oko tog famoznog seta i daj da zavrsimo tu pricu vise!!!Meni licno ne treba a ako cujes da sam ja ili bilo ko drugi prodavao tvoj set ili bilo ciji drugi sa ove stranice uzmi lepo i prijavi to ovde i veruj mi ima bananu za sva vremena!Da zavrsimo i ovaj treci post oko tvog seta ili bilo cijeg drugog!!!I jos zaboravih da kazem nesto mnogo vazno!!!Ne svira set nego covek pa taj isti set nece veruj mi zvucati ni priblizno kod tebe i kod mene ili tamo nekog treceg
__________________
Marco

Promijenjeno od Marco7 (19.05.2008 u 16:36 sati)
Marco7 je offline   Reply With Quote
Star 19.05.2008, 17:16   #9
hazir_71
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 02.02.2008
Postovi: 83
Downloads: 921
Uploads: 5
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 5 puta u 5 Postova
Instrumenti: pa800
hazir_71 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard ..

hvala svim kolegama za misljenje bezobzira kakvo je i tebi Marco7 na energicnosti set nije famozan ali nije samo moj rad nego ima ponesto i od momaka ovdje mozda cak i tvoje rekao sam da sam skupljao, radio i doradjivao s prijateljima zato zelim cuti njihovo misljenje jer cjenim njihov i rad i misljenje i tvoje naravno da ga prodajem mislim da na to nemam pravo ovdje se prica o jednoj zajednici i kolegijalnosti pa samo pokusavam biti takav i nista vise majke mi znaci nista ama bas nista i nikakve lose namjere lijep poz...
hazir_71 je offline   Reply With Quote
Star 19.05.2008, 17:27   #10
Marco7
Stvarno kod kuće
 
Marco7's Avatar
 
Registrovan/a dana: 15.11.2005
Mjesto: Novi Pazar
Postovi: 1.898
Downloads: 1554
Uploads: 56
Rekao HVALA: 12
Zahvalili mu 158 puta u 125 Postova
Instrumenti: Korg Pa3xPro , Korg Tr . . .
Interesi: muzika
Marco7 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Marco7 pošalji poruku preko MSN messengera Marco7 pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard ...

Pa ja ti kazem i evo i Kreso je rekao nesto slicno!Uzmi lepo stavi g na speedyshare i onda kome mislis da treba da das set da ga oceni,cuje ili se posliuzi sa njime saljes mu link i to je to!Tu nema ko da zica osim onih kojima ti das link za download i to je najpravednije resenje!Posto hoces da ga podelis sa kolegama uradi tako i to je to
__________________
Marco
Marco7 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
pa800, premisljanje, set

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 13:14


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije