Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Kompjuteri I Produkcija > Muzički Software

Muzički Software Sve što Vas zanima o radu sa nekim muzičkim programom koji nema sopstveni podforum...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 26.07.2019, 17:18   #1
b.o.Y.c.h. ČK
Odomaćeni član
 
b.o.Y.c.h. ČK's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.04.2007
Mjesto: Međimurje, Bayern
Godina: 36
Postovi: 503
Downloads: 685
Uploads: 13
Rekao HVALA: 120
Zahvalili mu 43 puta u 43 Postova
Instrumenti: Genos, Scandalli, Bugari Gold
Interesi: Skupljanje salveta
b.o.Y.c.h. ČK befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
b.o.Y.c.h. ČK pošalji poruku preko MSN messengera b.o.Y.c.h. ČK pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard Ilegalno instalirani programi - strah od kazne u EU

Pozdrav svima,

Eto kao sto naslov kaze, imam nekoliko krekanih programa za koje mi se ne isplati originalne kupovati jer ne zaradujem od njih, preskupi su, a opet su mi nekako neophodni u svijetu muzike i slicno. Posto sam u Njemackoj i sve cesce cujem ljude kako ni slucajno vise nebi smjeli imati unlicenzirane programe po računalima jer oni to jako brzo skuže a kazne su ogromne, za neki veci program i po 15.000 eur kazna, npr jednog Microsofta ne interesira vase financijsko stanje, oni moraju svoj novac dobiti, dali vi kredit uzeli, dali ce djeca otplacivati, njima je sasvim svejedno. I navodno da nema nekog prečaca da bi se kazna umanjila jer tako su se zakoni napravili u necije koristi

Razmisljao sam o linuxu, ali linux nema uopce tih programa a niti alternative, tako da sam odustao. Dali bi bio jos jedan laptop pametno kupiti, na njega instalirati sve i jednostavno ugasiti wifi i da nema nikakve intrenet konekcije. Dali imate neki savjet, kako to vi radite? VPN isto navodno nije siguran za one koji se žele svoj novac.

Za torrent protokol da uopće ne pričamo, to se već odavno zna, po jednoj skinutoj pjesmici po 1000eur kazne itd.


Neznam kako je u Srbiji, BiH itd. ali u Hrvatskoj je akcija vec lagano krenula posto smo u Eu itd. Dok se u Njemackoj godinama kazne naplacuju zbog piratizma.

Imate neki konkretan savjet u vezi toga?
__________________
https://www.youtube.com/user/bcirkvencic/videos
b.o.Y.c.h. ČK je offline   Reply With Quote
Star 26.07.2019, 21:36   #2
Vlado
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 16.01.2012
Mjesto: HR - Picok
Postovi: 39
Downloads: 0
Uploads: 17
Rekao HVALA: 21
Zahvalili mu 6 puta u 5 Postova
Instrumenti: SX700, MOXF6
Vlado befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Što se tiče MS programa Windows, Office...
na www.lvlgo.com ima ljetna akcija npr:

Windows 10 Professional 14,14€ ali dodaš kod MOBH30 i opa -30%
tako da dođu 9,88€!!!!
https://www.lvlgo.com/windows-10-pro...gital-key.html

ili

Windows 10 Professional + Microsoft Office 2016 ide za 40,09€ - 30% uz MOBH30 i 28,01€!!!!
https://www.lvlgo.com/windows-10-pro...y-package.html

Software sam skidaš a kupuješ zapravo ključeve za aktivaciju. Ključeve je moguće upotrijebiti samo na računalima na kojima je konkretni softver instaliran. Ukoliko kupiš novo računalo, isti ključ više neće raditi, već moraš nabaviti novi. Isto će se dogoditi ako promijeniš npr. procesor ili matičnu ploču.
Grafički Fajlovi
File Type: jpg Win 10 + Office 2016.jpg (98,9 KB, 99x skinuto)
Highslide JS
File Type: jpg Win 10.jpg (93,9 KB, 98x skinuto)
Highslide JS

Promijenjeno od Vlado (26.07.2019 u 21:40 sati)
Vlado je offline   Reply With Quote
Ćlan 2 Vam se zahvalio, Vlado, za koristan post:
b.o.Y.c.h. ČK (27.07.2019), gsmogli (15.09.2019)
Star 26.07.2019, 22:42   #3
Tomy
Odomaćeni član
 
Tomy's Avatar
 
Registrovan/a dana: 05.06.2005
Mjesto: Cakovec
Postovi: 505
Downloads: 231
Uploads: 2
Rekao HVALA: 24
Zahvalili mu 76 puta u 73 Postova
Instrumenti: Yamaha GENOS, Motif XS6, Korg PA800, ROYAL STANDARD Silvana II, Boss VE-500...
Interesi: Klavijature, Software, Web, PC...
Tomy befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Tomy pošalji poruku preko ICQ messengera Tomy pošalji poruku preko MSN messengera Tomy pošalji poruku preko Yahoo! messengera Tomy pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ja koristim 90% free programa jer mi odlično odrađuju posao za to što ih trebam. Npr. Audacity, MuseScore3, Winamp, 1by1, Mp3DirectCut, Sekaiju, FlasIntegro, Thunderbird...
70% midi fajlova kupim jer te može ZAMP tražiti račun kad dođe u kontrolu na svirku. Windows u laptopu za svirke imam licencirani. Za tekstove u laptopu koristim free program koji sam postavio u download. U tabletu imam kupljeni Songbook i free OpenSongApp tako da sam se osigurao za bilo kakvu kontrolu.
Tomy je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio Tomy za ovaj koristan post:
b.o.Y.c.h. ČK (27.07.2019)
Star 26.07.2019, 22:44   #4
sinisa
Kao kod kuće
 
sinisa's Avatar
 
Registrovan/a dana: 09.03.2005
Godina: 43
Postovi: 884
Downloads: 3114
Uploads: 10
Rekao HVALA: 72
Zahvalili mu 115 puta u 106 Postova
Instrumenti: Korg Pa5x
sinisa ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
sinisa pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Nabavis jos jedan laptop i ne kacis ga na net,resen problem. Ukoliko koristis naprimer photoshop,aftereffects,neki od 3d softvera i slicno.
sinisa je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio sinisa za ovaj koristan post:
b.o.Y.c.h. ČK (27.07.2019)
Star 10.08.2019, 18:31   #5
kem
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 24.12.2018
Postovi: 100
Downloads: 30
Uploads: 1
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Instrumenti: korg triton le
kem ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ne znam gde ste procitali to za Linux ali on ima sve alternative Windows-u i to besplatno, bar sto se tice Office-a i tih osnovnih stvari. Sto se tice stvari iz sveta muzike ne znam, ali za sve ima besplatna alternativa.

Clanstvo u EU nema veze sa piraterijom ako pogledamo recimo Bugarsku, gde je piraterija na istim nivoima kao u Srbiji, BiH, stavise rekao bih i veca, a clanica su EU. Mislim da je u Rumuniji slicna situacija ali za nju ne znam.
kem je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 15:33


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije