Korisničko Ime
Lozinka
Registracija
YU-MIDI Marketing


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Yamaha

Yamaha Za one čiji su kućni ljubimci Yamaha-e...

Tema zaključana
 
Alati tema Display Modes
Star 01.07.2019, 13:08   #61
Tihotyros
Vredan član društva
 
Tihotyros's Avatar
 
Registrovan/a dana: 16.09.2016
Mjesto: Vinkovci
Postovi: 296
Downloads: 7
Uploads: 0
Rekao HVALA: 39
Zahvalili mu 28 puta u 27 Postova
Instrumenti: Yamaha Genos
Tihotyros ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ne slazem se nacelno s nicim, a pogotovo se ne slazem sa djelom koji kaze da vrijeme aranzera umire. To sigurno govore i prodajni rezultati Yamahe ili Korga. A cak i vecinu poznatih pjevaca u vecini slucajeva prati upravo aranzer jer ne vucaraju cijeli bend za sobom svuda. Npr Saban je pjevao uz aranzer, Tanja Savic, Rada Manojlovic i da ne nabrajam u nedogled.. njih sam nabrojao jer su ovdje uglavnom narodnjaci..
Naravno bit ce uvijek posla i za bendove, ali evo i u njemackoj mi je nedavno covijek koji se profesionalno bavi glazbom rekao kako kod njih prolazi uglavnom neki trio, aranzer, pjevac/ica i npr harmonika ili gitara..
Opet kazem industrija se moze usporediti sa industrijom mobitela. Vrijeme mobitela nije proslo zato sto su propali Nokia, Sagem i Alcatel..

Poslano sa mog SM-G973F koristeći Tapatalk

Promijenjeno od Tihotyros (01.07.2019 u 13:15 sati)
Tihotyros je offline  
Star 01.07.2019, 14:27   #62
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.158
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.747 puta u 1.303 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od ffb Pokaži Post
Dodato:
Vrlo interesantno, zanima me zasto su mi kopirani postovi sa njemackog izbrisani?
Zato što točka 22. pravilnika kaže da se piše jezikom koji svi razumiju.

Na ovoj temi nisam ništa brisao jer se @musiccankill kao novi član očito nije informirao o pravilima. Nisam ga htio "preplašiti" na prvi dolazak i brisati mu post, a baš mi se i neda prevoditi pravilnik na engleski. Međutim, ta tema jasno pokazuje da polurazumjevanje sadržaja kojeg ne znamo osobno prevesti, a google to uvijek i u pravilu napravi loše, može samo dovesti do nepotrebne diskusije i napetih tonova u istoj.

Isto tako mislim da je ova tema izvršila svoj zadatak pa ćemo je lagano pod ključ. "Želje i pozdravi" više nemaju smisla jer smo dobili to što smo dobili, a eventualna razmišljanja o tome možemo nastaviti na staroj temi o Genosu.
casper je offline  
Tema zaključana

Favoriti

Oznake
firmware, genos v1.4, update genos

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 11:52


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije