Korisničko Ime
Lozinka
Registracija
YU-MIDI Marketing


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Razglasi i ozvučenja > Sistemi

Sistemi Kompletni sistemi za ozvučenje... Kombinacije...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 16.03.2017, 18:11   #1
amavrenski
Vredan član društva
 
amavrenski's Avatar
 
Registrovan/a dana: 16.05.2005
Mjesto: Srbija, Zrenjanin
Godina: 38
Postovi: 134
Downloads: 364
Uploads: 1
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 4 puta u 4 Postova
Instrumenti: korg tr, korg pa2xpro
Interesi: muzika
amavrenski befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
amavrenski pošalji poruku preko Yahoo! messengera amavrenski pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard Izbor satelia uz binove

Eeee ovako...
Naime pravio sam binove po nacrtu 4Pro8001 samo pasivne naravno, ali su identicnih dimezija. Imam 4 komada, u dva su RCF L18p300 a dva su B&C TBX100... koliko sam zakljucio to su 99% isti zvucnici. Sve je novo stavljeno.
Imam sad nedoumicu oko satelita, sta izabrati? U principu, sve mi je jedno da li je aktivna ili pasivna varijanta.
Ceo sistem ide preko mix-aktivna skretnica-snagas. Trenutno se uz to koristi EVZX5 4 komada, da li u kombinaciji bin-zx5 ili 2bin-1zx5 i dva kao ispomoc. Hteo bih da oslobodim bar jedan par ZX5 zbog rentiranja na drugoj strani, jer mi fali, pa bih umesto njih uzeo nesto za sistem.
Razmisljao sam o RCF HDL10A, ali nisam imao prilike da ga cujem nigde, ne znam da li bi jedan po strani mogao da se izbori sa 2xbin pa na njih HDL10A.. U pitanju je bendovska svirka, pretezno svadbe...
Ili ako imate neki drugi predlog, savet, sve je dobrodoslo... Moze i neka varijanta rucni rad, tj ja bih namestio samo da znam po cemu da se vodim, nije mi problem da sve to poslazem...
Hvala
amavrenski je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 12:44


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije