Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Yu-Midi Info > Komentari i Pitanja

Komentari i Pitanja Ovde možete postovati Vaše komentare, sugestije i pitanja vezana za ovu stranicu.

Tema zaključana
 
Alati tema Display Modes
Star 01.02.2014, 14:49   #511
sale_band
6. sekretar SKOJa
 
Registrovan/a dana: 07.07.2011
Postovi: 1.208
Downloads: 280
Uploads: 5
Rekao HVALA: 315
Zahvalili mu 123 puta u 117 Postova
sale_band befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

@nesaband Ja mislim da je drug @tranzit već shvatio u sta može da se izrodi "konstruktivna" rasprava pa je zato rekao što je rekao.

Drugo, ne mislim da su aršini dvostruki, samo su nam likovi koji popiju bananu manje ili više dragi...

Sent from my HTC One XL using Tapatalk
Dodato:
@srdjan motif
Postoje teme koje imaju smisla da se "podignu iz pepela" a neke opet, nemaju. To bi trebalo da se logički odluči

Sent from my HTC One XL using Tapatalk

Promijenjeno od sale_band (01.02.2014 u 14:52 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
sale_band je offline  
Star 01.02.2014, 15:56   #512
nesaband
Doktor Nesa
 
nesaband's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2008
Mjesto: Srbija
Godina: 62
Postovi: 1.953
Downloads: 655
Uploads: 21
Rekao HVALA: 335
Zahvalili mu 335 puta u 311 Postova
nesaband ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

@sale....
svako ima pravo na svoje misljenje a ja ostajem pri svom misljenju.
Ne vidim razlog zasto bi mi ti tumacio nesto sto je neko drugi napisao?
Mislim da @tranzit kada bude na forumu moze i sam da se oglasi ako se ne slaze sa mojim misljenjem.

Sto se tice banovanja to nije na meni da odlucujem niti imam tu moc,ali da je kojim slucajem imam ovaj forum bi bio mnogo cistiji nego sto je u ovom trenutku.
__________________
Ko rano rani ceo dan zeva.
nesaband je offline  
Star 01.02.2014, 17:56   #513
neconix
KRVAVI
 
neconix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 21.10.2006
Mjesto: Žabalj
Godina: 45
Postovi: 484
Downloads: 1063
Uploads: 1
Rekao HVALA: 32
Zahvalili mu 42 puta u 38 Postova
Instrumenti: PA2 & XP-30 & Superior 2
neconix befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
neconix pošalji poruku preko MSN messengera neconix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Citat:
Originalno postovano od nesaband Pokaži Post
Meni smeta sto moderatori nemaju isti arsin prema svim clanovima.Na ovom forumu postoje clanovi prvog reda,drugog reda i oni koji nisu simpaticni ili jesu sipmaticni administraciji.
Navedi imena clanova za koje mislis da su prvog, drugog ili treceg reda,i one koji nisu ili jesu simpaticni administraciji, pa onda mozemo nastaviti dalju pricu ako zelis....javno da svi vide, bas me zanima ko to ima vise prava a ko manje na ovom forumu.
__________________
don't worry,be happy,and drink 'ladno Jelen pivo!
neconix je offline  
Star 01.02.2014, 18:20   #514
nesaband
Doktor Nesa
 
nesaband's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2008
Mjesto: Srbija
Godina: 62
Postovi: 1.953
Downloads: 655
Uploads: 21
Rekao HVALA: 335
Zahvalili mu 335 puta u 311 Postova
nesaband ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

ako zelite dobicete i taj odgovor ali ne sada posto trenutno nema vremena da pravim spisak.Spremam se polako za posao pa cu to ostaviti za sutra da vam napisem.
__________________
Ko rano rani ceo dan zeva.
nesaband je offline  
Sledeći član vam se zahvalio nesaband za ovaj koristan post:
lagunabend (01.02.2014)
Star 01.02.2014, 20:21   #515
nele1
Ovaj baš voli da kuca
 
nele1's Avatar
 
Registrovan/a dana: 07.09.2006
Mjesto: Nemacka Berlin
Godina: 54
Postovi: 491
Downloads: 552
Uploads: 0
Rekao HVALA: 47
Zahvalili mu 80 puta u 76 Postova
Instrumenti: 2 Harmonike Artist,PA800,LE korg
Interesi: pomagati dobrim ljudima
nele1 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
nele1 pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Neznam ali sto sam procitao ovih zadnjih par strana nije pisalo nista lose od strane Zeljka
mislim da treba pustiti loptu na zemlju jer nema razloga dase dize neka frka,svako od nas ima nekih mana a sa obzirom da poznajem Zeljka covek je do koske ,uostalom demokratski je da svako kaze svoje misljenje i normalno bez uvreda na racun drugih ljudi.Ajmo ovo da napravimo da svima nama ovde na sajtu bude bolje,mislim da i jeste cilj naseg boravka i bez tih silnih prepirki.
Pozdrav Nele.
__________________
NELE 1
nele1 je offline  
Star 01.02.2014, 22:29   #516
vingula
Veteran
 
vingula's Avatar
 
Registrovan/a dana: 10.11.2006
Mjesto: Zagreb,Hrvatska
Godina: 39
Postovi: 1.284
Downloads: 1775
Uploads: 49
Rekao HVALA: 24
Zahvalili mu 81 puta u 68 Postova
Instrumenti: Roland Fantom G7, Korg PA1X Pro Elite, AKAI Advance 61
Interesi: Muzika,Računala
vingula befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
vingula pošalji poruku preko MSN messengera vingula pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

starije teme se mogu otvarati..ali da nisu starije od 2-3 god...a ne sad otavarti neku iz 2005 ili 2006 (mislim tog tipa)

druga stvar, forum bi očistio od onih koji nisu sposobni napisat ni jednu normalnu rečenicu
__________________
1.Mrzim žicaroše i razne oblike žicanja!!!
2. ne stoji bez veze.
3.Nemoguće želje ispunjavam odmah,a za čuda mi treba malo vremena.
vingula je offline  
Sledeći član vam se zahvalio vingula za ovaj koristan post:
nesaband (02.02.2014)
Star 02.02.2014, 01:08   #517
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od nesaband Pokaži Post
@tranzit,ne slazem se da ne treba pisati u ovoj temi i voditi konstruktivnu raspravu.Sve treba da bude javno a ne da se neke stvari pitaju preko PP.
Samo pogledaj sta se deslio od ovog tvog posta iz kojeg sam citirao gornju recenicu, pa do ovog koji pisem i bice ti jasna moja predpostavka o tome, da bi forum postao vrlo brzo, ama munjevito, sudnica posto se samo u par postova pocelo sa optuzbama, odbranama i presudama jer jednostavno nas mentalitet je takav, da nam od svih bivsih i sadasnjih socijalnih sistema najmanje odgovara "demokratija" a pogotovo ne demokratija na forumu. Mi je shvatamo potpuno naopako, to jest, kao otvoreni poziv na blacenje, uvrede, beskonacno idealiziranje, totalno deklasiranje, uzdizanje kulta licnosti itd... itd... Sve sto radimo, radimo ekstremno, pa bilo to dobro ili lose (ovog drugog ima dakako, daleko vise). Zar na to treba "trositi" vrijeme i forum ? Zar je to svrha ovog foruma ?

Ne mozes ni da predpostavis koliko je tesko voditi ovakav jedan forum. Koliko nerava treba potrositi, u sustini bezrazlozno, radi toga sto se nekom jablanu danas nadigao da pljuje sve oko sebe i to istrese u dvadesetak soba foruma... ili nekom retardiranom somu nije nocas zena ili djevojka dopustila da joj se priblizi, pa ce on svu svoju frustraciju, u kasnim satima, da projektuje na forum, a ti kao moderator, to vidis tek ujutro kada je vec par hiljada ljudi procitalo doticna bulaznjenja. Sta drugo ostaje jednom moderatoru ili administratoru nego kao metlom da pocisti i postove i onog ko ih je pisao i to bez ikakvog obrazlozenja, na sta ima potpuno i neograniceno pravo. Ovo ti govorim iz veoma dugog iskustva, a ne iz rekla-kazala literature.

Mislim da ti je, poslije ovoga, odmah jasnije i pisanje kolege sale band jer je on veoma dobro shvatio da je tranzit shvatio !!!!!
Citat:
Originalno postovano od sale band Pokaži Post
@nesaband Ja mislim da je drug @tranzit već shvatio u sta može da se izrodi "konstruktivna" rasprava pa je zato rekao što je rekao.
Kako vidis, ne moze biti nikakve "konstruktivne" rasprave kada su u pitanju takve teme, koje se bave pojedinim clanovima foruma ili pojedinim dogadjajima na forumu. Forum ne smije biti sam sebi svha i cilj, a ovakvim radom bi to vrlo brzo postao.

Promijenjeno od tranzit (02.02.2014 u 01:15 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
tranzit je offline  
Star 02.02.2014, 03:19   #518
sale_band
6. sekretar SKOJa
 
Registrovan/a dana: 07.07.2011
Postovi: 1.208
Downloads: 280
Uploads: 5
Rekao HVALA: 315
Zahvalili mu 123 puta u 117 Postova
sale_band befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Amin! Ovo za demokrstiju kao da si mi čitao misli, baš sam razmišljao da pišem o tome a ti me preduhitri...
Samo bih dodao da, kome nije već jasno, se ta "demokratija" ili "samoupravljanje" sa jasno određenim ciljem instalira u društvo, a taj cilj je ništa drugo nego razbijanje društva kome je taj tzv. sistem podvaljen.
Najlakše je pojedincu da se krije iza "svog ljudskog (demokratskog) prava" i svim sredstvima, najčešće onim lošim, uzdiže to svoje "pravo" iznad "prava" drugih.

E sad, pošto znam da mnogi neće da shvate ovo što sam rekao, mogu samo da kažem - "moderatore, seci, ali demokratski"!


Sent from my HTC One XL using Tapatalk

Promijenjeno od sale_band (02.02.2014 u 03:20 sati)
sale_band je offline  
Star 02.02.2014, 18:14   #519
nesaband
Doktor Nesa
 
nesaband's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2008
Mjesto: Srbija
Godina: 62
Postovi: 1.953
Downloads: 655
Uploads: 21
Rekao HVALA: 335
Zahvalili mu 335 puta u 311 Postova
nesaband ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

@neconix
Navescu ti samo par imena ljudi koji borave ovde na forumu i ni na koji nacin ne doprinose niti sam nesto naucio ili saznao od njih.

Prvi je Djole koji se svojski trudio da nesto napise da bi dobio download.
Ni jedan od njegovih postova nije koristan bio za ovaj forum i ljude koji su na njemu vec je samo imao za cilj download.Moras priznati da opasno iritira clanove koju su ipak na neki nacin doprineli radu ovog foruma da bude sto bolji.I naravno nikada nije dobio ni jedan ban.

Drugi na top listi je Onaj Formula koji se sada retko pojavljuje.Covek je zavrsio posao dobio ono sto mu treba i nema ga vise.

Treci je @sale band od kojeg takodje nisam nista procitao da je pametno i korismo za ovaj forum.Kada neko dobije bananu on je prvi da provocira istog koji u tom trenutku ne moze da mu odgovori.I naravno nikada nije kaznjen zbog takvog nacina komunikacije.

Ima tu i jedan ceo klub obozavalaca moderatora koji se dodvoruju istima na taj nacin sto ih hvale na njihovim demo stranama a verovatno se u pozadini smeju istim snimcima i pljuju po njima.

I niko od ovih ljudi nikada nije dobio nikakav ban zbog svog neodgovornog ponasanja i spamovanja.

Evo sad vidim i na Zeljkovoj demo stranici spamovanje od strane @Rolandx.Pise na zeljkovoj strani da je @Tranzitu pun in box.Ni to se nesankcionise.

Bitno je @nexonix da pomno prati samo odredjene clanove na ovom forumu medju kojima sam i ja i da svaku moju rec meri na kantar.

Zbog takvog ponasanja moderatora i zbog takvih ljudi koji se ne bave nekom temom i provociraju one koji nesto znaju i zele to da podele sa ostalim clanovima ja sam sve redje na ovom forumu.

Ja najcesce kada vodim diskusiju sa nekim clanom ubaci se neko sa strane da arbitrira sto se deslio sa kolegom @Mladenkom kada sam imao raspravu sa Bobanom 010.

Uvek se nadje neko ko nije u materiji da provocira i na kraju ko dobije po nosu...naravno ja... i jos po neko hahahahhaha.

Ali zivoot ide dalje i smatram da sam naveo dovoljno imena i odgovorio na pitanje koje mi je postavio Super moderator ovog foruma @neconix.

Ako sam ovim postom zasluzio ban,nemam nista protiv da ga dobijem ali bih molio da mi se ban obrazlozi a ne kao sto je bilo prosli put da ne dobijem odgovor zasto sam banovan.

@Tranzit,stari si vuk i clan mnogih foruma.Znam odlicno da znas sta sam hteo da kazem mojim predhodnim postom gde sam tebe pomenuo tako da tebi ne moram da obrazlazem nista dodatno.Ja i ti se razumemo.

Eto toliko od mene za sada.
__________________
Ko rano rani ceo dan zeva.
nesaband je offline  
Star 02.02.2014, 22:03   #520
rolandx
Stvarno kod kuće
 
rolandx's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.12.2012
Mjesto: Okolina Kolonije
Postovi: 1.057
Downloads: 159
Uploads: 12
Rekao HVALA: 58
Zahvalili mu 177 puta u 164 Postova
Instrumenti: Korg Pa600, Yamaha MotifXS6, Yamaha EMX5000, EV1503, Shure PG30...
Interesi: Druženje, muzika....
rolandx ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od nesaband Pokaži Post
@neconix

Evo sad vidim i na Zeljkovoj demo stranici spamovanje od strane @Rolandx.Pise na zeljkovoj strani da je @Tranzitu pun in box.Ni to se nesankcionise.
Izvinjavam se zbog toga. Ali nisam nasao nacina kako da posaljem poruku tj odgovorim.... jedan mali postic ako je napravio probleme, IZVINJAVAM SE SVIMA ! Nemam razloga da se ulizujem ikome i da se dodvoravam. Opet napominjem, zao mi je za taj post i brisite ga, ali mislim da sam na ovom forumu pokusavao da ono sto znam napisem, pa i ako nisam bio u pravu naucim nesto novo. da ne razvlacim pitu, ali LICNO ne bih prozivao nikoga... Meni je lično Zeljko jedan od dragih članova, i rado citam njegove postove, al to kome da spomenem i sugerisem. Banovan..OK...idemo dalje. Procice i to. Danas sutra mozda ga i ja zasluzim, ALI BANOVANJE ZBOG jednog posta nije vredno spominjati. Mene su licno ismejavali za dinakord kutije D lite 15-3 tj mislio sam da su one jer lice, bile su aktivne... ismejavali me i pomerali mi zadnjicu, dok mi na kraju nisu objasnili o cemu se radi,... cak ih ima na mojim slikama u profilu... Ali niko zbog toga nije dobio BAN! Nisam ni trazio tako slicno..... Lepo mi kaze zena na guzicu bi progovorio, i jesam takav ali se ovde bas trudim da sto manje trabunjam... bar ono sto neznam . Jos jednom javno.. NESABAND i kolege, zao mi je zbog tog posta...
__________________
PRE PUŠTANJA JEZIKA U POGON, OBAVEZNO PROVERITI DA LI JE MOZAK UKLJUČEN.
rolandx je offline  
Sledeći član vam se zahvalio rolandx za ovaj koristan post:
nesaband (02.02.2014)
Tema zaključana

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 13:42


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije