Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 23.07.2007, 21:39   #11
mustyxxxx
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard Re: MEMORISAT SET KORG PA 800

zdr mnogo blagodaria
  Reply With Quote
Star 25.07.2007, 01:43   #12
meko
Drugar foruma
 
meko's Avatar
 
Registrovan/a dana: 16.07.2006
Mjesto: Njemacka
Postovi: 86
Downloads: 2638
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 3 puta u 2 Postova
Interesi: muzika
meko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
meko pošalji poruku preko MSN messengera
Standard Re: MEMORISAT SET KORG PA 800

Dajte ljudi ako ko moze neka napise koju rijec o ovome problemu posto i mene muci taj problem ali na Pa 80.Imao sam na kartici od 8mb semplove i auto load i hteo da to prebacim na drugoj kartici od 16mb, pa sam pritom kao prvo sve to usnimijo na HD.Kako da sad to prebacim na kartici kako je bilo na drugoj.Sve sam probao ali sam primetio da mi poneki instrumenti fale ili su izmjesani.Na primjer kada usnimim harmoniku ona bude pomjesana sa nekim dobosom ili nekim drugim instrumentom ili uopste nicega nema.Mucim se vec tri dana ali nemogu da uspjem. :evil: :cry: :cry:
meko je offline   Reply With Quote
Star 25.07.2007, 04:57   #13
dalabu
Ovaj baš voli da kuca
 
Registrovan/a dana: 02.03.2006
Postovi: 339
Downloads: 156
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 13 puta u 13 Postova
dalabu befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
dalabu pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

karticu od 8 ili 16mb svejedno je stavis u pa80 i napravis becap.Znaci udjes u utiliti i nadjes opciju becap.Onda te on pita gdje ces je becapirati na FD ili na HD ako ides na FD trazice ti jednu za drugom 5 disketa i stavljaces ih jednu po jednu kada on zatrazi.Ako ides na HD trazice ti da das ime tom setu sa kartice ili ce ostati samo neu name.Eh sada kada si to zavrsio.Stavis novu naravno vec formatiranu karticu.Udjes u utiliti i otvoris ordner restore.Onda ti on opet trazi(ako je sa FD)onih 5 disketa jednu po jednu on sam trazi a ti ga hranisdisketama.Ili ako ides sa HD onda nadjes pod kojim si ga imenom memoriso maloprije i cekas da on sazvace od 0 do 100%.Kada poslije ovog upalis sint i stavis jednu ili drugu ili pak trecu karticu sve ce isto izlaziti MEKO.A meni ces pivu za ovo platiti a vec si mi gajbu duzan heheh.Isto ovo vazi i za pa800 samo tamo ide jos jednostavnije jer nema ni FD ni HD nego sve odradis sa USB znaci isto ide becap i das mu ime neko i napravis restore.Ali ako nije ovo napravljeno a upisan je novi OS i RESTORE onda je naravno sve izbrisano.Mozda sam negdje nesto pogrijesio ali ko zna neka me ispravi zato se izvinjavam na dugackom skrabanju i pozdravljam raju na forumu.SAMIR
dalabu je offline   Reply With Quote
Star 26.07.2007, 01:20   #14
meko
Drugar foruma
 
meko's Avatar
 
Registrovan/a dana: 16.07.2006
Mjesto: Njemacka
Postovi: 86
Downloads: 2638
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 3 puta u 2 Postova
Interesi: muzika
meko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
meko pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Dalabu,fino si ti to objasnijo ali nisi svatio moje pitanje.Set sa Auto loadom sam ubacio u HD i semplove ali ne na pack-ab nego na SAVE.E sada imam taj Set i Semplove poredjane po Abecedi nanize.Znaci ne na back-ab nego usnimane na SAVE.Jebiga zajebo se sto nisam na Back-ab sve uradio.Osim toga sam za svaki slucaj usnimijo taj Auto load na Flopy Disketi.
Ps:Za Flasu cemo lako samo bezalkoholno. :wink:
meko je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
800, korg, memorisat, set


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 21:03


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije