Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 29.09.2007, 04:08   #1
muhamed
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard problem sa korgovim pa 800 os i musical resource

staviosam ovaj novi operativni sistem pa sam onda stavio ovaj musical resourece file i sad hocu da stavim neki set u usere jednostavno klavijatura zariba moram je ugasiti iponovo probam opet isto imali ista za ovaj problem hvala
  Reply With Quote
Star 29.09.2007, 08:27   #2
BasariStudios
Zavisnik od foruma
 
BasariStudios's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.05.2006
Mjesto: NYC
Godina: 48
Postovi: 2.340
Downloads: 45
Uploads: 0
Rekao HVALA: 13
Zahvalili mu 77 puta u 30 Postova
Instrumenti: ARP 2600!
Interesi: Muzika
BasariStudios befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
BasariStudios pošalji poruku preko AIM messengera BasariStudios pošalji poruku preko MSN messengera BasariStudios pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

Jel se sta popravilo?
__________________
,,ŽIVOT NE TREBA SHVATITI PREOZBILJNO, UOSTALOM TKO SE ŽIV IZ NJEGA IZVUKAO!
PAMETNI IMAJU PRAVA DA GOVORE GLUPOSTI, ZA GLUPE JE TO OBAVEZA!
BITI PAMETAN MEDJU GLUPIH JE ISTO KAO I BITI ZIV MEDJU MRTVIH!,,
BasariStudios je offline   Reply With Quote
Star 29.09.2007, 12:14   #3
zile
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

i ja sam imao isti problem pa moraosam da ga vratim nazad da ga poprave taj novi os nije dobar sta su uradili,ako imas garanciju vratiga
  Reply With Quote
Star 29.09.2007, 13:37   #4
bravo9
Drugar foruma
 
bravo9's Avatar
 
Registrovan/a dana: 26.10.2006
Postovi: 59
Downloads: 933
Uploads: 3
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 4 puta u 3 Postova
bravo9 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Os Pa800

Citat:
Originalno postovano od zile Pokaži Post
i ja sam imao isti problem pa moraosam da ga vratim nazad da ga poprave taj novi os nije dobar sta su uradili,ako imas garanciju vratiga
Ako si stavio direktno od OS. 1.0.1 mozes imati problema. Zato stavi Os 1.0.2 i resurse pa onda redom tako neces imati problema.

Bravo9
bravo9 je offline   Reply With Quote
Star 29.09.2007, 16:04   #5
zile
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

jasam isto imao
problem kad pocinje da loading music resource i pcm data pocinje da se puni kao jedna linija ima na prvu stranu kad ulkucis korga i kad doslo da kraja puniose ona linija i trebalo bi da se prebace ona druga strana normalna da pocne da radis na nega.
ali kod mene ostala oma linija od prve strane kao jos da se puni nece da se smeni na druga strana kao jedna vrsta zamrznuo.probaosam opet da stavim nobi os1.51 ali opet isto.zato sam ga vratio nazad da ga poprave neznam sta mu je problem ima i druge ljude sta se zale od korg pa800
  Reply With Quote
Star 30.09.2007, 14:24   #6
muhamed
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

operacione systeme i musical resource sam stavljao kako je koji izlazio jer sam ono gotov jednom mjesecno ili dva puta isao na korg pa stranicu i uvjek kad je novi system za njega bio na download skidao sam i stavljao a sto se tice garancije imam dvije godine imao sam godinu dana kada sam ga kupio i dobio sam ponudu od korga u paketu neki kod ukucas na pa stranici i dobijes jos godine tako da imam dvije zvacu ih u ponedeljak u new york da vidim sta cemo hvala svima
  Reply With Quote
Star 30.09.2007, 18:17   #7
Edis85
Drugar foruma
 
Edis85's Avatar
 
Registrovan/a dana: 04.12.2006
Mjesto: Slovenia
Godina: 38
Postovi: 75
Downloads: 611
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: Korg PA800 & Korg Triton Classic
Interesi: SvAsTaRa
Edis85 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Edis85 pošalji poruku preko ICQ messengera Edis85 pošalji poruku preko AIM messengera Edis85 pošalji poruku preko MSN messengera Edis85 pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Daumen hoch

Imam ija pitanje sta je sa tim OS ija bi stavijo al kako god vise citam forume nije dobro imaju frke hehehehe zamrzne ovo ono itd..., kako je znaci najbolje ko zna da napise da se instalira OS brez problema nama direkt najnoviji OS 1.51 i musical reusurces 1.50 ili prvo one prije pa do zadnjeg ne bi volijo nosit klavjeturu na popravak . Hvala na odgovoru!!!
__________________
Triton je moja droga!
Edis85 je offline   Reply With Quote
Star 30.09.2007, 18:48   #8
muhamed
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

po pravilu si trebao da stavljas kako je koji izlazio na sajt znaci od prvod dosad ovog evo jutros sam ponovo upali klavijatiru kao da je trebala da malo od spava i da dodze sebi sve radi ko poloju sve je uredu neznam zasto sam imao problema prije ali jesam sve znaci os i mr jedno tri do cetri puta lodirao toliko od mene znaci radi sve kao i prije
  Reply With Quote
Star 01.10.2007, 11:12   #9
Edis85
Drugar foruma
 
Edis85's Avatar
 
Registrovan/a dana: 04.12.2006
Mjesto: Slovenia
Godina: 38
Postovi: 75
Downloads: 611
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: Korg PA800 & Korg Triton Classic
Interesi: SvAsTaRa
Edis85 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Edis85 pošalji poruku preko ICQ messengera Edis85 pošalji poruku preko AIM messengera Edis85 pošalji poruku preko MSN messengera Edis85 pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Böse

e meni juce radilo danas neradi,astavijo sam direkt nama 1.51 OS i 1.50 m.r. juce sve okej probo i radilo danas mi nece da cita boje sa User2 samo na tri tipke ima sound recimo c3 h2 i b3 a nista nisam čačko da pregledo sve ostalo je okej cccc moracu ponovo stavit
__________________
Triton je moja droga!
Edis85 je offline   Reply With Quote
Star 01.10.2007, 16:07   #10
elvir
Ovaj baš voli da kuca
 
elvir's Avatar
 
Registrovan/a dana: 27.06.2005
Mjesto: Bihać BiH
Postovi: 309
Downloads: 424
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
elvir befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
elvir pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

zašto učitavate resurse kad ste učitali novi os1,51 ???? TO VAS NE KAPIRAM NIJE MI JASNO.......
DE PROBAJTE OVAKO ......UČITAJTE 1,50OS I ONDA RESURSE PA ZATIM SAMO OS1,51 I NIŠTA VIŠE NE DIRAJTE DOK NE IZAĐE NOVI RESURS
elvir je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
800, korgovim, musical, problem, resource

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 23:34


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije