Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 16.07.2006, 15:50   #1
filekovic
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 16.03.2006
Mjesto: Bern - Svica
Godina: 43
Postovi: 36
Downloads: 155
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: Ja sam svoje odsviro
filekovic befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
filekovic pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard POMOZITE HITNO MOLIM VAS!!!!

Imam veliki problem i poceo je pre neki dan. Kad sam kupio korga pa 80 odmah sam stavio set s nasim bojama i ritmovima. Imam ga vec 4 Mjeseca. Nikakvih problema nije bilo do skoro. Od jedanput mi se pocelo samo da prebacuje na fabricki. Znaci ja sviram npr. kolo i od jednom mi se prebaci na latino muziku i moram ga ponovo startati. I kad stoji upaljen jedno 15 sekundi prebaci se sam na record i ispod pise current style i opet ispod new style.

Drugi veci problem je da mi nekad intro 1, variation 2 i minus Page neradi. Nemogu nista. briso sam i ssd i komplatan sistem ponovo instaliro ali problem je jos uvijek tu.

Pomagajte jer nemogu ovako nista vise. Vidio sam da jos neko ima isti problem ali niko mu nije nista pomogo. Dajte ljudi ako iko ista zna neka pomogne. Cuo sam da bi mogao drugi
BACKUP S DRUGE KLAVIJATURE POMOCI[b] pa ako neko zeli da mi pomogne molim da mi posalje backup na e mail : Filekovic

Pomagajte hitno mi je potrebna klavijatura. Muci me to sto kad sviram, mi se promijeni sve na fabricki. Hvala svima koji pokusavaju da mi pomogne a posebno onom ko mi posalje svoj backup da jos tako probam.
filekovic je offline   Reply With Quote
Star 16.07.2006, 17:00   #2
svirac
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 05.04.2006
Postovi: 29
Downloads: 5
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
svirac befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

pozdrav,prijatelju i ja imam isti taj problem. valjda će nam neko pomoći jer i meni treba hitno klavijatura a stvarno je gadno kad mi prebaci u sred pjesme na drugi ritam i prestanu raditi neke tipke. ljudi pomozite ako ko zna zbog čega je to i kako da popravimo
svirac je offline   Reply With Quote
Star 16.07.2006, 17:15   #3
filekovic
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 16.03.2006
Mjesto: Bern - Svica
Godina: 43
Postovi: 36
Downloads: 155
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: Ja sam svoje odsviro
filekovic befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
filekovic pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ja sam zvao dole ovoh Dragana Radica sa **********.com i pola sata sam prico s njim. reko mi je da bi mi mozda pomogo drugi backup s druge klavijature ali nece niko da posalje. Ljudi pa platicemo ako treba. Hajte vi koji imate PA80 posaljite nam vas Backup.
filekovic je offline   Reply With Quote
Star 16.07.2006, 23:16   #4
BasariStudios
Zavisnik od foruma
 
BasariStudios's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.05.2006
Mjesto: NYC
Godina: 48
Postovi: 2.340
Downloads: 45
Uploads: 0
Rekao HVALA: 13
Zahvalili mu 77 puta u 30 Postova
Instrumenti: ARP 2600!
Interesi: Muzika
BasariStudios befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
BasariStudios pošalji poruku preko AIM messengera BasariStudios pošalji poruku preko MSN messengera BasariStudios pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

Oboje me nadjite na MSNu ili YAHOOu i poslacu vam oba OS 3.05 i 3.06 i RESOURCES. Al ne znaci da moze bit do toga, moze bit sledeci mislim jedan od sledecih razloga:

Ubacili ste neki pokvareni set, treba se klavijatura reinstalirat i ne koristit taj set vise.
Ako sint prelazi uvek na isti RITAM moze bit MEHANICKI DEFEKT il nesto problem sa samim dugmicima i gumicama, ako niste videli ocima sta se desava u momentu dok prelazi odma na fabricki.

Ne vidim potrebu zasto da vam saljem BACKUP ima to na KORGPA.COM sve je tamoal pokusajte.
Yahoo: STREZOJSTA
MSN: BasariSounds@HOTMAIL.COM
BasariStudios je offline   Reply With Quote
Star 17.07.2006, 13:21   #5
laky
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 09.11.2004
Postovi: 209
Downloads: 543
Uploads: 0
Rekao HVALA: 6
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
laky befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Sto rece Nedim malo je sve to cudno. Pokusajte ponovo reinstalirati OS i resources, a posle toga ucitajte neki set koji je proveren. Mozete ga skinuti sa download sekcije ima toga. Posle cemo videti ...
U principu 90% muzicara ne pravi BACKUP. Zato sto nema potrebe jer rade samo sa USER setovima.
I da ne zaboravim uzmite kvalitetne(nove) diskete, pa se javite.
laky je offline   Reply With Quote
Star 17.07.2006, 23:33   #6
svirac
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 05.04.2006
Postovi: 29
Downloads: 5
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
svirac befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

nedime,ako ti nije problem pošalji mi backup na email duka3@net.hr, klavijaturu sam reinstalirao tako da sam skinuo operativni sistem i resources sa korgpa, i onda sam probao i da ne učitavam ni jedan set ali on ponovo prebaci na drugi ritam,znači i sa svojom tvorničkom postavom
svirac je offline   Reply With Quote
Star 18.07.2006, 22:13   #7
svirac
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 05.04.2006
Postovi: 29
Downloads: 5
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
svirac befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

filekovic, jesi uspio šta napraviti. jel uspjelo to sa backupom druge klavijature. ajd javi pa da i ja probam
svirac je offline   Reply With Quote
Star 19.07.2006, 01:34   #8
vane
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 11.03.2005
Mjesto: Macedonija Bitola
Postovi: 172
Downloads: 129
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
Interesi: korg pa 80
vane befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

opet je isto vi ako stavite novi backup i opet stavljate vasu zarazeni set i onda nista ne ste uradili stavi novi backup i odnovo ritam po ritam ubaci u klavijaturu nemoj celosan set global ne ide u obzir stavljaj samo ritmove i boje ali jedan po jedan znam mucno je ali tako bi bilo bolje pozdrav
__________________

vane__korg__vane

vane je offline   Reply With Quote
Star 21.07.2006, 15:05   #9
svirac
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 05.04.2006
Postovi: 29
Downloads: 5
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
svirac befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

fileković,jesi riješio problem. Jel uspjelo to sa backupom. Ja nisam uspio učitati backup koji mi je nedim poslao tako da sam još na istom. Ajd ako si napravio,reci kako da sredim to
svirac je offline   Reply With Quote
Star 21.07.2006, 17:06   #10
cevap
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 10.08.2005
Mjesto: Danska
Postovi: 223
Downloads: 4515
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
cevap befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Nazovi neki servis za klavijature i pitaj koja je kombinacija za resetovanje klavijature, znachi prilikom paljenja kod korga, da drzish kombinaciju 2 dugmeta, i on ti onda resetuje klavijaturu na onako kako je izashla iz fabrike, znachi OS verzija 1.0. To sam radio jedan put na mome i30 kad mi je totalno zamrznuo (htio sam probati boje sa N serije, i zapamtite NIKADA OVO NE RADITI SKONTAO SAM NA SVOJOJ KOZI DA i SERIJA NE CHITA NISHTA OD N SERIJE ). Poslije samo uchitash ponovo najnoviji OS, i onda vodi rachuna da zapamtish ili zapishesh kada ti se javlja greshka. Sigurno je u vezi sa instalacijom novoga seta u njega, 100 % sam uvjeren da je do seta sa ritmovima.

Ja ne znam kombinaciju i korg je nikada ne pishe niti u jednom od svojih manuala za klavijature, i meni su to rekli bili u servisu. CHak je i njima trebalo neshto vremena dok ne nadju to. Mislim da su zvali korga u Italiji ili u Japanu da im to kazu.
cevap je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
hitno, molim, pomozite, vas

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 03:36


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije