Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Yamaha

Yamaha Za one čiji su kućni ljubimci Yamaha-e...

 
 
Alati tema Display Modes
Star 27.11.2018, 22:46   #1
Tihotyros
Vredan član društva
 
Tihotyros's Avatar
 
Registrovan/a dana: 16.09.2016
Mjesto: Vinkovci
Postovi: 296
Downloads: 7
Uploads: 0
Rekao HVALA: 39
Zahvalili mu 28 puta u 27 Postova
Instrumenti: Yamaha Genos
Tihotyros ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard Genos - auto power off

Dakle ovako, neki dan primjetih da mi auto power opcija ne radi.
Genos ima opciju auto power saving i auto power off
Auto power saving opcija stisava pomocni ekran za pola osvijetljenja u postavljeno vrijeme nekon sto nista ne dirate na instrumentu. A auto power off gasi instrument nakon postavljenog vremena (tvornicki je postavljeno na 30 min).
E sad, kod mene se desava ovo - ako postavim pover saving na 30 sekundi (jer mi se neda cekati cijelu vjecnoat da vidim radi li) on ce stisati ekran nakon tog vremena medjutim on bi trebao ostati stisan skroz do automatskog gasenja instrumenta. A kod mene se on pojaca nakon nekih minutu i pol kao da ga je neki proces u pozadini "probudio".. pa se nakon 30 sek opet utisa i nakon minutu i pol opet pojaca i tako u krug.
Genos ostaje upaljen i nakon prolaska zakazanog vremena za gasenje.
Pokusao sam napraviti sve moguce, ponovo updateo software, formatirao user memoriju, napravio factory reset, odspojio ga s wifija tj iskljuvio wifi itd.. on i dalje ostaje upaljen tj ne gasi se sam.
To se pocelo desavati od neki dan i to sam slucajno primjetio jer je bio upaljen, a trebao se ugasiti jer ga nisam dirao. A prije se gasio. Radilo je dobro. I sad mi nije jasno zasto odjednom nece.
Malo sam proucavao neke strane forume i vidio da nisam jedini cak stovise mnogima se desava.
Zamolio bi vas vlasnike Genosa da testirate kuci pa javite, gasi li se vas u zakazano vrijeme??

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
Tihotyros je offline   Reply With Quote
 

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 00:24


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije