Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Yamaha

Yamaha Za one čiji su kućni ljubimci Yamaha-e...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 16.05.2014, 12:37   #1
aleksamat
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 04.07.2011
Postovi: 25
Downloads: 0
Uploads: 10
Rekao HVALA: 3
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
aleksamat befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Lächeln Yamaha PSR S700 - pomoc nov sam :)

Pozdrav ljudi,
ja sam nov u ovome i voleo bih da pocnem da se bavim aranzerom svojim i da sviram, znam vec oko 100inak pesama (rok, pop, jazz, bluez, folk), bas sviram sve... Narodnjake najmanje. Voleo bih njima malo vise da se posvetim i da izucim i da se unapredim u tome, pa me interesuje da li imate neke dobre farbe/ritmove da poskidam i ubacim u klavijaturu za pocetak ono osnovno?
Glupo je reci osnovno, ali recimo, zainmale bi me farbe za Amadeus(Nije svejedno, lazu te, 100%, skini tu haljinu, iznad kolena, moja zemlja, kupi me, ostavicu sve, ljubav i hemija npr), Cecu(i nove i stare pesme), Miroslava, Lexington, Acu Pejovica, Acu Lukasa...
Dakle ritmove namenske za te pesme ili univerzalne i farbe... Trazim pomoc od ljudi koji su strucniji od mene...

Imam tehniku(za klavir), ali bih hteo da naucim i tehniku za narodnjake, trilere i to, pa ako imate neki savet i za to, veoma bih bio zahvalan na ispomoci.
aleksamat je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 00:30


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije