Korisničko Ime
Lozinka
Registracija
YU-MIDI Marketing


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Svaštara

Svaštara Pravo mesto za sve ono što nema svoje mesto...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 13.10.2006, 13:26   #1
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard Ko je za vas Najbolji Klaviaturista

Vozdra svima muzičarima (striktno muzičarima) i da postavim jedan post što nije uvezi klaviaturi...ionako znamo koje su najbolje klaviature pa da se stalno ne svađamo gore,nego šta vi mislite koji je najbolji muzičar (klaviaturista) za vas?...Ali molim ljepo da ne mješate ORIENTALCE i DVOJKAŠE već da iz svake grupe jednog izaberete...Ja lično nemam nekog favorita jel svako imam svoj unikatan način sviranja npr: Amza Tairov,Seiko Pašovski,Dragan Ćirković,Muamer Šehović,Suad-Sutko,Dževad Ključanin,Mića Nikolić,Perica Zdravković,Bane Vasić,Zvonko Demirović,Miki Cortan,svako je veliki genij ali svako ima onaj svoj stil kojega najbolje sviraju od drugih...Pa sad nadam se da će biti odazova na ovu temu...
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline   Reply With Quote
Star 13.10.2006, 16:12   #2
blusa
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 07.12.2005
Mjesto: Gdje?
Godina: 40
Postovi: 265
Downloads: 449
Uploads: 3
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: KORG PA3X
Interesi: Ma hobi sta drugo..
blusa befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
blusa pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Muamer Sehovic, Mica Nikolic i ja naravno
blusa je offline   Reply With Quote
Star 13.10.2006, 16:40   #3
klavijaturista
Vredan član društva
 
klavijaturista's Avatar
 
Registrovan/a dana: 30.12.2005
Mjesto: Sl.Brod
Godina: 36
Postovi: 294
Downloads: 797
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 7 puta u 7 Postova
Instrumenti: KORG PA4X
Interesi: Sviranje
klavijaturista befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Gregurić,Zlaja,Bonzo,Zdena,Mile i ja hehehe
klavijaturista je offline   Reply With Quote
Star 13.10.2006, 17:06   #4
BasariStudios
Zavisnik od foruma
 
BasariStudios's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.05.2006
Mjesto: NYC
Godina: 48
Postovi: 2.340
Downloads: 45
Uploads: 0
Rekao HVALA: 13
Zahvalili mu 77 puta u 30 Postova
Instrumenti: ARP 2600!
Interesi: Muzika
BasariStudios befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
BasariStudios pošalji poruku preko AIM messengera BasariStudios pošalji poruku preko MSN messengera BasariStudios pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

Ja!
BasariStudios je offline   Reply With Quote
Star 13.10.2006, 23:40   #5
Gondzi
Početnik forumacije!
 
Gondzi's Avatar
 
Registrovan/a dana: 10.09.2006
Mjesto: Brussel/Bg
Postovi: 49
Downloads: 6
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Interesi: Muzika, automobili
Gondzi befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Za orijentale naravno Perica Zdravkovic
(veliki poznavalac klavijatura, ume da izvuce maximum iz onoga sta ima, setite se sta je sve radio u Juznom Vetru sa Korg-om M1 i T3)
Za dvojke, Bane Vasic
(stim sto njega ne bih bas svrstao u klavijaturiste, vec harmonikase... Sjajno tehnicki potkovan, cini mi se da mu nema ravnog na klavirnoj harmonici.. steta sto nije dugmetarac da odrzi domaci zadatak Kemisu i ekipi.. )

I ako mozemo da prosirimo na harmonikase, za dvojke mislim da je deda Perica Gula ne prevazidjen!!!


Za sve ostale.. Pa ne znam, prodavci magle, mada ima i tu nekih, npr. Mija vampir, Tajson, Zvonko Demirovic...
I neko je pomenuo Mikija Cortana!!! Aman ljudi, pa njega je nemoguce slusati!!! Ono ne lici na svirku!!! Par puta sam usao u Balkan gde je svirao, i za tri minuta izleteo napolje. Uzas i teror za usi. Mada je covek narkoman, pa mu treba mozda i oprostiti...

Poz
Gondzi je offline   Reply With Quote
Star 14.10.2006, 01:47   #6
BasariStudios
Zavisnik od foruma
 
BasariStudios's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.05.2006
Mjesto: NYC
Godina: 48
Postovi: 2.340
Downloads: 45
Uploads: 0
Rekao HVALA: 13
Zahvalili mu 77 puta u 30 Postova
Instrumenti: ARP 2600!
Interesi: Muzika
BasariStudios befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
BasariStudios pošalji poruku preko AIM messengera BasariStudios pošalji poruku preko MSN messengera BasariStudios pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

Ja mislim da ko racuna da je Cortan muzicar onda ni sam taj covek nije muzicar nit zna nesto o muzici, matere mi, ovo kazem prijateljski a ne da podizem prasinu ovde. Ako je Cortan muzicar onda sam ja filmski producent. Ja kod cortana jos do sada nisam cuo MUZIKU ama uopste, samo neko prazno bezvezno talavasanje po klavijaturi, ono sto on svira je toliko jadno, gadno i bedno da ti se i sama muzika odmili, da je JAZZ hajd slusao bi je, muzika je strava, ono njegovo je nista, a moze bit nesto, mozda nisam u pravu...Kokain? Heroin???
BasariStudios je offline   Reply With Quote
Star 14.10.2006, 02:19   #7
Gondzi
Početnik forumacije!
 
Gondzi's Avatar
 
Registrovan/a dana: 10.09.2006
Mjesto: Brussel/Bg
Postovi: 49
Downloads: 6
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Interesi: Muzika, automobili
Gondzi befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od Nedim
Ja mislim da ko racuna da je Cortan muzicar onda ni sam taj covek nije muzicar nit zna nesto o muzici, matere mi, ovo kazem prijateljski a ne da podizem prasinu ovde. Ako je Cortan muzicar onda sam ja filmski producent. Ja kod cortana jos do sada nisam cuo MUZIKU ama uopste, samo neko prazno bezvezno talavasanje po klavijaturi, ono sto on svira je toliko jadno, gadno i bedno da ti se i sama muzika odmili, da je JAZZ hajd slusao bi je, muzika je strava, ono njegovo je nista, a moze bit nesto, mozda nisam u pravu...Kokain? Heroin???
Kakav crni JAZZ!!!
Nije ono ni proslo pored Jazz-a.
E sto nisam neka vlast :wink:
Gondzi je offline   Reply With Quote
Star 14.10.2006, 02:46   #8
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Što se tiče cortana slažem se da nema pojma...On doduše ima strašnu ruku ali burazere mulja ništa ni s čim...Njemu Ćira,Mića ili ACA ČERGAR sture u nulu...A on nešto mulja i budaleše se...I šta ima od toga?Ništa valjda neko veselje što ga zovu Miki Cortan-VANZEMALJAC...Pa vala po izgledu i muzici koju svira baš izgleda ko vanzemaljac...A da vidite kako onaj Amza svira?Auuu 10 puta brže svira ali burazeru on svira pravilno i točno,ima čiste trilere svaka mu čast...A Tu je i naravno Seiko Pašovski koji je u Nimfa Sound-u podigo Seju Kalača,Asima,Mensura,Feđu i mnoge druge...A za moje pojme Perica Zdravković je NAJBOLJI klaviaturista i najjači tehničar na balkanu...U Južnom Vetru je napravio rastur a sad je glavni kompozitor i producent u Grandu.On je i otkrio i na neki način POKAZAO balkanu šta je Casio CZ230s,Korg M1,T3,Roland Juno60,Roland JV1080,EMU ritam mašina,itd...Da njega tamo nema Grand bi bio prdačina ko što jest ali mnogo veća...Šteta što nema onog JuVe melosa više nego sve neka sranja od muzike koje slušamo na pinku i sve su kopije od romuna,bugara,grka i turaka...Ni južni vetar nije više ono što je bio sad koriste samo ime a kvalitet je na nivoju vrtića dok Sava Bojić svira fošpile na gitari pomoću modula...Eto toliko od mene...Pozdrav!Ako sam sta pogrešio slobodno me popravite...Ali bez vređanja
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline   Reply With Quote
Star 14.10.2006, 13:38   #9
Gondzi
Početnik forumacije!
 
Gondzi's Avatar
 
Registrovan/a dana: 10.09.2006
Mjesto: Brussel/Bg
Postovi: 49
Downloads: 6
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Interesi: Muzika, automobili
Gondzi befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od Alix
Što se tiče cortana slažem se da nema pojma...On doduše ima strašnu ruku ali burazere mulja ništa ni s čim...Njemu Ćira,Mića ili ACA ČERGAR sture u nulu...A on nešto mulja i budaleše se...I šta ima od toga?Ništa valjda neko veselje što ga zovu Miki Cortan-VANZEMALJAC...Pa vala po izgledu i muzici koju svira baš izgleda ko vanzemaljac...A da vidite kako onaj Amza svira?Auuu 10 puta brže svira ali burazeru on svira pravilno i točno,ima čiste trilere svaka mu čast...A Tu je i naravno Seiko Pašovski koji je u Nimfa Sound-u podigo Seju Kalača,Asima,Mensura,Feđu i mnoge druge...A za moje pojme Perica Zdravković je NAJBOLJI klaviaturista i najjači tehničar na balkanu...U Južnom Vetru je napravio rastur a sad je glavni kompozitor i producent u Grandu.On je i otkrio i na neki način POKAZAO balkanu šta je Casio CZ230s,Korg M1,T3,Roland Juno60,Roland JV1080,EMU ritam mašina,itd...Da njega tamo nema Grand bi bio prdačina ko što jest ali mnogo veća...Šteta što nema onog JuVe melosa više nego sve neka sranja od muzike koje slušamo na pinku i sve su kopije od romuna,bugara,grka i turaka...Ni južni vetar nije više ono što je bio sad koriste samo ime a kvalitet je na nivoju vrtića dok Sava Bojić svira fošpile na gitari pomoću modula...Eto toliko od mene...Pozdrav!Ako sam sta pogrešio slobodno me popravite...Ali bez vređanja
PA donekle se slazem sa tobom, mada za Peru ne bih rekao da je najjaci tehnicar! On sto svira, ume lepo da odsvira, tj njegov stil je jako lep za slusanje i pravi je juznjacki. On je inace iz leskovca, pa nije ni cudo.
Mislim da je tehnicki glupo uporedjivati njega i npr.Baneta Vasica!!
Bane je u svakom smislu te reci Tehnicar!!!

Poz
Gondzi je offline   Reply With Quote
Star 14.10.2006, 17:14   #10
blatusan
Suludi Moderator
 
blatusan's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2005
Mjesto: Stuttgart
Godina: 36
Postovi: 612
Downloads: 631
Uploads: 13
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 12 puta u 10 Postova
Instrumenti: Korg pa2x, Korg Pa4x, Korg triton classic ( sa moss )
Interesi: Muzika, Fudbal,Zene,Pive
blatusan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
blatusan pošalji poruku preko MSN messengera blatusan pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Neznam al ja sto se tice jednog postra koji je na ovoj stranici, ja da sam na njegovomn mjestu nebi nista govorio!!!
A ko je tacno znaju moji prijatelji. Jedan prljavi profiter muzike i svega sto se tice klavijatura i kojem nos dignut do neba!!! Takve muzicare mrzim!! Ima srece sto nismo u istom gradu ili drzavi!!!!!!
Pozdrav Alen.
blatusan je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
klaviaturista, najbolji, vas

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 14:03


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije